Domy wakacyjne w Lucca

Lucca

Domy wakacyjne w Lucca

Lucca nad rzeką Serchio jest jednym z bardziej czarujących miast w Toskanii. Miasto jest również stolicą prowincji o tej samej nazwie, założone w czasach Etrusków było także późniejszą rzymską kolonią. Między innymi w centrum miasta wokół placu San Michele została zachowana pierwotna rzymska sieć drogowa. Miasto posiada całkowicie nietknięte mury miejskie. Spacer na murze trwa cztery godziny. W centrum miasta wrażenie robi kościół San Michele. W położonym naprzeciwko domu urodził się w 1858 roku sławny kompozytor Puccini, twórca takich dzieł jak 'La Bohème' i 'Madame Butterfly'. Aby być blisko tych atrakcji, wystarczy zarezerwować dom wakacyjny w Lucca. Z pięknego ogródka w wieży pałacu Guinigi rozpościera się wspaniały widok na małe miasto Lucca - na czerwony dachy, wieże kościelne i mury miejskie z szesnastego wieku, oraz na okoliczny pejzaż. Ten przepiękny krajobraz przepełniony zielonymi pagórkami i lasami, dolinami i rzekami z malowniczymi wioskami, które są bogate w historię i sztukę. Lucca, Pistoia i okolica to atrakcyjne cele podróży w Toskanii. Zapowiadają się wyjątkowo piękne wakacje we Włoszech.

Popularne domy wakacyjne w Lucca

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lucca

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lucca

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lucca

Loading...

Domy wakacyjne w Lucca

Włochy są od wielu lat ulubionym celem podróży. Novasol oferuje Wam komfortowe apartamenty i domy we Włoszech, między innymi w Lucca. Mamy coś na każdy gust: wille, dwory i apartamenty. Lucca to niezwykle urocze miejsce. W NOVASOL znajdziecie wiele atrakcyjnych domów wakacyjnych i apartamentów wakacyjnych w Lucca. NOVASOL dysponuje wspaniałymi domami wakacyjnymi w Lucca nad rzeką Serchio, a także w pozostałej części Włoch. Wakacje w domu wakacyjnym to samodzielność i dowolność w poznawaniu miasta i okolic. Mieszkając w domu wakacyjnym sami decydujecie, co i kiedy zwiedzić. Ponadto, mieszkając w domu wakacyjnym macie szansę poczuć się częścią lokalnej społeczności.

W NOVASOL dysponujemy kwaterami wakacyjnymi o różnym wyposażeniu i standardzie. Ponadto, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów stworzyliśmy szereg udogodnień, tak, aby Wasz urlop we Włoszech był jeszcze wspanialszym przeżyciem. I tak możemy zaproponować luksusowe wille, domy z basenem, domy wakacyjne z dostępem do internetu, apartamenty wakacyjne przyjazne dla zwierząt oraz przestronne domy przeznaczone dla grup. Nieważne czy szukacie zakwaterowania w Lucca na wakacje z dziećmi czy krótszy urlop w gronie przyjaciół, w NOVASOL każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dom wakacyjny.

Lucca

Atrakcje i zabytki

Spędzając wakacje w w obiekcie z oferty "Toskania noclegi" w Lucca, koniecznie powinniście zobaczyć:

  • Piazza San Michele - plac miejski, na którym znajduje się kościół San Michele in Foro.

  • Casa di Puccini - miejsce urodzenia Puccini'ego. Obecnie w domu mieści się muzeum poświęcone kompozytorowi.

  • Piazza dell'Anfiteatro - okrągły plac miejski, na którym w dawnych czasach handlowano jedwabiem. Obecnie plac otoczony jest kamienicami w stylu toskańskim, znajdują się tu restauracje.

Spacerując wąskimi uliczkami Lucca zachwycą Was zabytkowe, wysokie kamienice, ozdobione często wizerunkami świętych. Na bramach podziwiać można często zabytkowe kołatki lub skrzynki pocztowe. Atmosferę uzupełniaj jeszcze donice z kwiatami. Wzdłuż Via Filungo, głównej ulicy miasta, znajdziecie butiki znanych, włoskich projektantów mody. Znajdują się tu również różnego rodzaju sklepy z wyrobami lokalnymi, regionalnym winem, oliwą i serami oraz galerie sztuki. Oczywiście możecie, a wręcz powinniście skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej - restauracje i cukiernie serwują wspaniałe lokalne dania.

Zachęcamy do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca, wprost stworzonego na wakacje.

Planując wakacje, prosimy mieć na uwadze, że NOVASOL dysponuje kwaterami nie tylko na Wybrzeżu Toskanii. Nasze sprawdzone obiekty z katalogu "domy i apartamenty Włochy" czekają na Wasz przyjazd!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar