Domy wakacyjne w Terricciola

Domy wakacyjne w Terricciola

Domy wakacyjne w Terricciola

Terricciola to jedna z tych charakterystycznych osad, które pokrywają całe terytorium Toskanii. Antyczne korzenie sięgające okresu panowania Etrusków, położenie na zielonym wzgórzu, otoczenie, na które składają się naturalne krajobrazy – jest to standard w tej okolicy. Miejscowość położona jest w zachodniej części regionu, ok. 40 kilometrów od wybrzeża, w centralnej części kraju (w którym oferujemy produkt „domy i apartamenty Włochy"). Nazwa Terricciola pochodzi prawdopodobnie od łacińskiego słowa terra (czyli „ziemia”) lub turris, które oznacza wieżę obronną.

Oferta NOVASOL zatytułowana „domy wakacyjna w Terricciola” to propozycja dla amatorów wypoczynku w sielskiej atmosferze, z dala od tego całego hałasu i zgiełku, w miejscu gdzie można się zatrzymać i na chwilę zapomnieć o codzienności. To również zakwaterowanie skierowane do osób, które chcą całe dnie spędzić na eksploracji okolicy i poznawaniu poukrywanych miasteczek, wiosek oraz gospodarstw. Terricciola to także miejsce, w którym można zachwycić kubeczki smakowe, bowiem popularne są tu plantacje winogron, truskawek oraz oliwek. Z kolei, jeśli wśród Was są osoby, które chcą połączyć wakacje nad morzem z urlopem z dala od kurortów, to właśnie w Terricciola znajdą ku temu warunki. Zapowiadają się niezapomniane wakacje we Włoszech w prawdziwie toskańskim stylu.

 

Popularne domy wakacyjne w Terricciola

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Terricciola

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Terricciola

Loading...

Domy wakacyjne w Terricciola

Szukając idealnego miejsca na odpoczynek, zajrzyjcie co do zaoferowania ma Wam NOVASOL. W tej części regionu, naszą ofertę stanowią głównie kwatery wakacyjne w otoczeniu zieleni i naturalnych krajobrazów. Oprócz tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne w Terricciola, w większości, posiadają własny basen, w którym znajdziecie przyjemne orzeźwienie podczas gorących dni. Własny akwen to również atrakcja dla najmłodszych – podczas gdy dorośli będą w pełni cieszyć się relaksem, dzieci będą radośnie pluskać się w wodzie. To nie wszystkie udogodnienia jakie czekają na Was w domach z oferty „Toskania noclegi”. Nasze kwatery wakacyjne zapewniają komfort, wygodę, wyposażenie, prywatność oraz bezpieczne warunki. Nic tylko rezerwować!

Mamy również dodatkową zachętę, która sprawia, że domy wakacyjne w Terricciola wyróżniają się na tle innych obiektów wakacyjnych. Tą zachętą jest opcja all inclusive, którą objęta jest spora część naszej oferty. W jej ramach, w cenie najmu są już wliczone:

  • Opłaty za zużycie mediów (prąd, woda, gaz, Internet);

  • Koszt wynajęcia pościeli i ręczników  - mniej do spakowania na wyjazd;

  • Koszt sprzątania końcowego.

Sprawdźcie czy Wasz dom jest objęty tą promocją w opisie obiektu i w drogę! Serdecznie zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Terricciola

Wakacje w Terricciola

Gdy już w pełni wykorzystacie udogodnienia Waszego domu wakacyjnego, sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was poza granicami posesji. Wybierając domy wakacyjne w Terricciola z katalogu „domy we Włoszech”, będziecie mogli m.in.:

  • Poznać piękne budowle miasta i okolicy – liczne kościoły i zabytkowe wille, czekają na Was w wąskich uliczkach Terricciola.

  • Wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń kulturalnych – w Terricciola odbywa się Festiwal Truskawek, Noce Archeologiczne, antyczny festiwal wina oraz Calici di stelle.

  • Wędrować pośród naturalnych krajobrazów – odkryjcie co kryje się między zielonymi wzgórzami Toskanii – nie zawiedziecie się!

  • Uprawiać różne dyscypliny sportowe – kolarstwo, jeździectwo, trekking, spływy kajakowe, itp.

  • Wypocząć nad morzem – wystarczy pokonać 40 kilometrów, aby dotrzeć do słonecznych kurortów położonych nad błękitnym Morzem Liguryjskim.

  • Poznać piękne miasta Toskanii – Florencja (sprawdźcie także ofertę „Florencja noclegi”), Piza, Lukka, Prato, Livorno i wiele innych miejscowości zaprasza na odkrywanie atrakcji i ciekawych miejsc.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar