Castelnuovo Berardenga - domy i apartamenty

Castelnuovo Berardenga

Castelnuovo Berardenga - domy i apartamenty

Castelnuovo Berardenga to niewielka miejscowość oraz gmina, położone w samym sercu włoskiej Toskanii, zaledwie 25 kilometrów na wschód od słynnej Sieny, w centralnej części kraju (przy okazji, zerknijcie na nasze wszystkie domy we Włoszech - jest z czego wybierać). Castelnuovo Berardenga znajduje się również w słynnym podregionie Chianti, a więc oznacza to, że wino jest jednym z głównych produktów tej gminy.

Wakacje w Castelnuovo Berardenga to propozycja dla wszystkich, którzy szukają miejsca łączącego wypoczynek w sielskiej atmosferze oraz piękne miejsca I zabytki, które można na spokojnie obejrzeć I podziwiać. W Castelnuovo Berardenga poczujecie również jak wygląda codzienne toskańskie życie, a nawet cofniecie się w czasie o kilka stuleci. To również miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Jeśli więć mozna podsumować, to domy i apartamenty w Castelnuovo Berardenga są świetną propozycją zakwaterowania na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Castelnuovo Berardenga

Wyobraźcie sobie taką scenkę: kąpiecie się w dużym basenie, podczas gdy na grillu pieką się toskańskie specjały, a wino schładza się w kuchennej lodówce. To, oczywiście, nie jest opis wypoczynku w hotelu, ale jedna z propozycji spędzenia wolnego czasu w kwaterze z oferty NOVASOL. Tak jest, my oferujemy Wam w pełni samodzielne i kompletnie wyposażone domy i apartamenty w Castelnuovo Berardenga i jej okolicy. Korzystając z naszej oferty „Toskania noclegi”, bedziecie również mieli zagwarantowaną prywatną atmosferę, z dala od tłumów i wścibskich oczu.

Oferta NOVASOL w Castelnuovo Berardenga i okolicy jest dość spora i zróżnicowana. Proponujemy Wam wypoczynek w kwaterach o zróżnicowanych cechach, takich jak:

  • Położenie – nasze obiekty wakacyjne znajdują się zarówno w centrach miasteczek, jak i na ich obrzeżach oraz posród naturalnych krajobrazów, z dala od zabudowań.

  • Standard – możecie zamieszkać zarówno w prosto wyposażonych (idealnych jako baza noclegowa) po luksusowe domostwa z dodatkowymi udogodnieniami.

  • Wielkość – w Castelnuovo Berardenga dysponujemy zarówno przytulnymi apartamentami typu studio dla par, jak i wielkimi domostwami dla kilkudziesięciu osób.

Oprócz tego, nasze kwatery dysponują dodatkowym wyposażeniem, który dostarczy Wam dodatkowych wrażeń. Oferujemy Wam tu domy z basenem, domy z ogrodem, kwatery przyjazne zwierzętom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Castelnuovo Berardenga

Wakacje w Castelnuovo Berardenga

Urlop w Castelnuovo Berardenga to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Kiedy już w pełni zregenerujecie naturalne siły witalne, np. relaksem przy basenie, to warto wybrać się na wycieczki po bliższej i dalszej okolicy, zwłaszcza, że jest tu co oglądać. Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli m.in:

  • Poznać uroki gminy Castelnuovo Berardenga – skoro swoje wille stawiali tu przedstawiciele najznamienitszych rodów toskańskich, to i Wam podróże po gminie dostarczą wiele przyjemności. Podziwiać tu można osady na szczytach wzgórz, liczne kościółki i kaplice, wille i pałace oraz fragmenty budowli, które korzeniami sięgają nawet czasów antycznych.

  • Wypocząć na łonie natury – niekończące sie lasy, gaje olwine i winnice zapraszają na wędrówki na świeżym powietrzu. Niejednokrotnie zostaniecie poproszeni o degustacje miejscowych specjałów, także wcześniej doróbcie dodatkową dziurkę w pasku.

  • Wędrować po górach – Apeniny to atrakcyjne góry dla każdego. Zarówno doświadczeni amatorzy wspinaczki, jak i amatorzy, znajdą tu atrakcyjne szlaki turystyczne. Dużą popularnością cieszy się tu również kolarstwo.

  • Zregenerować się w gorących źródłach – w nieodległym Rapolano Terme ( tu również warto spojrzeć na naszą ofertę „Rapolano Terme apartamenty”) czekaja na Was gorące wody lecznicze i profesjonalne spa.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar