Loro Ciuffenna - domy i apartamenty wakacyjne

Loro Ciuffenna w prowizji Arezzo to urocza górska miejscowość położona ok. 40 km na południowy – wschód od znanego toskańskiego miasta Florencja. Tutaj znajdą Państwo małe uliczki, plac rynkowy, rzekę, przepływającą przez miasto i malowniczą idyllę. Jeżeli chcą Państwo spędzić wakacje w pięknym Loro Ciuffenna, mogą być Państwo pewni, że będzie to wspaniały i niezapomniany wypoczynek. Przede wszystkim istnieją tu warunki do wypoczynku na łonie natury. Mogą stąd Państwo łatwo dojechać do miast Florencja, Siena i Arezzo. Dom wakacyjny w Loro Ciuffenna to idealna baza wypadowa na Państwa wakacje we Włoszech!

Loro Ciuffenna

Popularne domy wakacyjne w Loro Ciuffenna

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Loro Ciuffenna

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Loro Ciuffenna

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Loro Ciuffenna

Loading...

Loro Ciuffenna - idealne miejsce na wakacje

Loro Ciuffenna może pochwalić się bogatą kulturą i ponad 1000- letnią historią. Wyraźnymi śladami historii są tu m.in.zamek, romański most oraz młyn wodny, w średniowieczu wykorzystywany do mielenia pszenicy i innych ziaren. Na średniowieczne pochodzenie miasta wskazuje jego plan architektoniczny. W przeszłości dostępu do miasta strzegły dwie bramy, z których do czasów obecnych przetrwała tylko jedna. W najwyżej położonym pnkcie miasta znajduje się kościół Santa Maria Assunta. W średniowieczu kościół pełnił funkcję kaplicy zamkowej, został rozbudowany w XIV wieku. Można tu podziwiać m.in. freski malarza Mariotto di Cristofano. Niedaleko Loro Ciuffenna położona jest urocza wioska Gropina, gdzie można podziwiać wspaniały kościół Pieve di San Pietro - zabytek romański. Zainteresowani? - rezerwujcie więc kwatery z katalogu "domy i apartamenty Włochy".

Loro Ciuffenna

Urlop w domu wakacyjnym

Loro Ciuffenna to jedna z najpiękniejszych miejscowości we Włoszech. Już dziś mogą Państwo zarezerwować nasze wspaniałe apartamenty i domy we Włoszech. Loro Ciuffenna w prowincji Arezzo to idealne miejsce na wakacje, jak w gronie rodziny, jak i przyjaciół. W NOVASOL mogą Państwo wynająć wspaniały dom wakacyjny nie tylko w Arezzo, ale w całej Toskanii. W NOVASOL znajdą Państwo wiele domów i apartamentów wakacyjnych. Nasze w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne urządzone zostały zgodnie z gustem i indywidualnymi możliwościami konkretnych właścicieli. To sprawia, iż każdy nasz dom i apartament wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

W ofercie NOVASOL są domy i apartamenty wakacyjne o różnej wielkości i standardzie. Każdy z Państwa znajdzie tu idealny dom wakacyjny na wspaniałe wakacje. Willa, szeregowiec czy apartament wakacyjny? Miasto czy spokojna okolica? Może dom z basenem? Również w Loro Ciuffenna NOVASOL może zaproponować Państwu wiele wspaniałych domów i apartamentów wakacyjnych.

Już teraz mogą Państwo wybrać i zarezerwować dom lub apartament na wakacje z NOVASOL. Do zobaczenia we wspaniałym Loro Ciuffenna!

Planując wakacje w obiekcie z katalogu "Toskania noclegi", prosimy pamiętać, iż w ofercie NOVASOL znajdą Państwo wspaniałe, sprawdzone domy i apartamenty wakacyjne w całych Włoszech.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar