Borgo a Mozzano - domy i apartamenty

Borgo a Mozzano

Borgo a Mozzano - domy i apartamenty

Borgo a Mozzano to niewielka miejscowość położona pośród malowniczych zielonych gór i wzgórz środkowej Toskanii, około 20 kilomterów na północ od przepięknej Lukki, w środkowej części kraju (polecamy Wam także nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Miasteeczko znane jest z charakterystycznego diableskiego mostu, którego jedno z przęseł jest nienaturalnie podciągnięte do góry. Zgodnie z legendą, to oszukany diabeł kopnął w nie, powodując jego aktualny wygląd.

Wakacje w Borgo a Mozzano to idealny pomysł dla osób, które uwielbiają podziwiać piękne widoki, bowiem praktycznie z dowolnego punktu miasta można podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. To również świetne miejsce na wakacje w górach oraz na łonie natury. Borgo a Mozzano świetnie się też sprawdza jako baza wyapdowa do wycieczek po, pełnej zabytków i interesujących miejsc, okolicy oraz nad morze, gdyż wybrzeże oddalone jest o niecałej 50 kilometrów. Jednym słowem, każdy kto wybierze urlop w Borgo a Mozzano, przeżyje niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Borgo A Mozzano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Borgo A Mozzano

Loading...

Domy i apartamenty w Borgo a Mozzano

Skorzystajcie z oferty NOVASOL i przeżyjcie niesamowity urlop. Mamy dla Was piękne domy i apartamenty w Borgo a Mozzano i okolicy, w których wypoczniecie w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze. Proponujemy tu Wam obiekty zróżnicowane pod kątem: lokalizacji, wielkości oraz standardu – jednak wszystkie łączy je to, że są w pełni samodzielne, wyposażone oraz gwarantują prywatność. Czekają tu na Was także kwatery z dodatkowymi udogodnieniami: domy z basenem, domy z ogrodem i wiele więcej. Zapraszamy!

 

Borgo a Mozzano

Wakacje w górach

Tutejszy masyw Apenin daje Wam niepowatarzalną okazję na niezapomniane wakacje w górach. Piękne  i pokryte lasami góry oraz wzgórza aż proszą się o eksplorację. Wystarczy tylko wyjść z domu wakacyjnego i wkroczyć na któryś ze szlaków turystycznych. Warto tutaj dodać, że trasy maą róny poziom trudności, dlatego dostosujcie swoje możliwości do zamiarów. Podczas wędrówek poznacie piękne krajobrazy oraz unikalną florę i faunę, daltego koniecznie zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny.

Jeśli zarezerwujecie nasz produkt „Toskania noclegi” poznacie również smak przygody. Przepływająca przez Borgo a Mozzano rzeka Serchio znana jest z, podnoszących poziom adrenaliny, spływów kajakowych i raftingu. Podobne atrakcje oferują także okoliczne parki linowe, trasy do uprawiania kolarstwa górskiego czy przejazdy jeepami – emocje gwarantowane.

 

Borgo a Mozzano

Urlop w Borgo a Mozzano i okolicy

Wakacje w Borgo a Mozzano to okazja na poznanie historii oraz zabytków Italii. W samym miasteczku podziwiać będziecie malowniczą starówkę ze starymi domostwami, kościółkami, charakterystycznym ratuszem oraz knajpkami, restauracjami i pracowniami miejscowych rzemieślników i artystów. Wybierając obiekt z oferty "apartamenty Włochy", będziecie mogli równiez poznać zabytki takich miejsc jak:

  • Lukka – z Katedrą św. Marcina i Willą Garzoni, słynąca z wodnych ogrodów

  • Pistoia – z Katedrą św. Zenona i Pałacem Vesovi z XI wieku

  • Montecatini Terme – tu, zregenerujecie siły witalne w wodach termalnych i spa

  • Prato – z Palazzo Pretorio i zamkiem Dell’Imperatore z XIII wieku

  • Florencja – nie sposób wymienić najciekawszych budowli, bowiem jest tu ich prawdziwe zatrzęsienie. Po prostu, miasto, które obowiązkowo należy odwiedzić. Polecamy tu także nasz produkt „Florencja nocleg”.

 

Borgo a Mozzano

Wakacje nad morzem

Wszyscy spragnieni słońca i morskich kąpieli, docenią fakt, że rezerwując domy i apartamenty w Borgo a Mozanno, będą mieli niecałe 50 kilometrów do wybrzeża Morza Liguryjskiego. Tutejsze kurorty zapraszają na piaszczyste plaże i atrakcje z nimi związane. Wakacje nad morzem będą tu wyjątkowo udane!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar