Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa

Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa

Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa

Noclegi w Colle di Val d'Elsa

Colle di Val d'Elsa to urokliwa miejscowość położona w sercu włoskiej Toskanii, pomiędzy winiarskim regionem Chianti i słynną Sieną, w centralnych Włoszech (polecamy Wam także całą ofertę w słonecznej Italii, którą znajdziecie pod hasłem "apartamenty i domy we Włoszech"). Miasteczko, które jest bardzo charakterystyczne dla regionu, położone jest na szczycie wzgórza, a jego nazwa oznacza „wzgórze doliny Elsy” – od rzeki Elsy, która przepływa w okolicy.

Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa to oferta skierowana do wszystkich szukających odskoczni od szarej codzienności oraz chcących wypocząć w nowym i nieodkrytym do końca miejscu. Urlop w tym miasteczku to również okazja na wypoczynek w sielskiej atmosferze, z dala od gwaru i tłoku wielkich miast. Skoro już o nich mowa, to z Colle di Val d'Elsa, łatwo i szybko można się do nic dostać, także jeśli szukacie okazji do zwiedzania i poznania najpiękniejszych toskańskich miast, to staną one przed Wami otworem. O walorach bliskiego położenia podregionu Chianti, smakoszów wina nie trzeba chyba przekonywać. Dlatego też, uważamy, ze wakacje w Colle di Val d'Elsa to świetna okazja niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa

Planując urlop, każdy staje przed dylematem w kwestii noclegów. Pozwólcie, że my zaproponujemy Wam naszą ofertą, na którą składają się komfortowe i w pełni wyposażone domy i apartamenty Colle di Val d'Elsa i okolicy. W odróżnieniu od hoteli czy pensjonatów, nasze kwatery wakacyjne z oferty "Toskania noclegi", gwarantują wygodę, prywatność oraz miejsce dla każdego. Koniec z rezerwacja leżaka skoro świt, koniec z plamami olejku do opalania w zatłoczonym basenie i koniec hałasów z sąsiednich pokojów. Nasze obiekty wakacyjne są w pełni autonomiczne i dostępne tylko dla Was podczas najmu.

Pod kątem różnorodności, nasza oferta również się wyróżnia. Proponujemy Wam noclegi w domach:

  1. W różnych lokalizacjach – na łonie natury, w centrum miasta, itp.

  2. Różnej wielkości – od mieszkań typu studio dla dwojga po wielkie rezydencje dla nawet kilkudziesięciu osób wspólnie spędzających urlop.

  3. O różnym standardzie – jeśli szukacie jedynie noclegów pomiędzy wycieczkami, to z pewnością zainteresują Was prosto wyposażone i niedrogie apartamenty. Z kolei, jeśli planujecie wypocząć na przydomowej działce, to sprawdźcie nasze domostwa z licznymi dodatkami, jak np. basen, ogród, sauna czy plac zabaw.

Na koniec, mamy dla Was jeszcze jednego asa w rękawie. Otóż, część domów objętych jest opcją all inclusive. Oznacza to, że w cenę rezerwacji są już wpisane opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa

Wakacje w Colle di Val d'Elsa

Rezerwując nasz produkt “domy i apartamenty Włochy” w Colle di Val d'Elsa, będziecie mieli okazję na:

  • Poznanie atrakcji miasta - Colle di Val d'Elsa słynie z produkcji kryształów, także obowiązkowo należy udać się do tutejszego Muzeum Kryształów. Poza tym, podziwiać tu można zamek Porta NOVAS z XV wieku, zabytkowe pałace z XVI wieku oraz katedrę miejską. Polecamy Wam również wizytę w Muzeum Sztuki Sakralnej oraz Muzeum Archeologicznym.

  • Poznanie regionu Chianti i jej słynnych win

  • Całodniowe wędrówki po górach i wzgórzach – czy to pieszo, czy na rowerze, każda wycieczka obfitować będzie w piękne widoki i niezapomniane przygody.

  • Poznanie pięknych miast Toskanii – Siena, Greve in Chianti, Vinci, Florencja (sprawdźcie także ofertę „Florencja noclegi”, Empoli i wiele innych miejscowości czeka na Wasz przyjazd.

Nie ma chyba wiec co dłużej się zastanawiać, tylko trzeba rezerwować domy i apartamenty w Colle di Val d'Elsa! Jeszcze raz – gorąco zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar