Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino

Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino

Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino

Castiglion Fiorentino to charakterystyczne, niewielkie miasteczko położone na jednym z tysięcy toskańskich wzgórz, z którego podziwiać można piękny krajobraz Val di Chiana. Nazwa może być trochę myląca, bowiem do Florencji (w której oferujemy produkt „Florencja noclegi”) jest stąd prawie 100 kilometrów i znacznie bliżej jest np. do Arezzo (niecałe 20 kilometrów). Całość położona jest we wschodniej części Toskanii, tuż przy granicy z Umbrią.

Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino to propozycja dla każdego, bowiem każdy znajdzie tu coś dla siebie. No, może oprócz morza, do którego jest stąd ok. 140 kilometrów – nie jest to niewykonalne, ale lepiej udać się 30 kilometrów na południe, nad równie fascynujące wody Jeziora Trazymeńskiego. Jednak pozostałe elementy, składają się na idealny urlop. Zabytki, ciekawe miejsca, dużo zieleni, wzgórza, lasy, gaje oliwne, sady, winiarnie i czego jeszcze dusza zapragnie. Dodatkowo, Castiglion Fiorentino świetnie sprawdza się jako baza do codziennych wojaży po bliższej i dalszej okolicy, a jednocześnie gwarancja zacisznej atmosfery i pełnej regeneracji po ciężkim roku pracy. To będą niezwykle udane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Castiglion Fiorentino

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Castiglion Fiorentino

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Castiglion Fiorentino

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Castiglion Fiorentino

Loading...

Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino

Każdego, kogo interesuje wypoczynek w słonecznej Italii, powinna zaciekawić oferta wakacyjna od NOVASOL. Jest ona całkowitym przeciwieństwem w stosunku do hoteli czy pensjonatów, bowiem są to apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino należące do prywatnych właścicieli, którzy zdecydowali się na współpracę właśnie z nami. Dzięki temu, nasz produkt Toskania noclegi”, może Wam zapewnić pełne wyposażenie obiektów, komfort, wygodę i prywatny charakter wypoczynku. U nas nie ma żadnych dokwaterowań – nawet dwie osoby mogą zarezerwować dom na 20 osób, a i tak cały obiekt będzie tylko do ich dyspozycji!

Na wakacje w Castiglion Fiorentino polecamy szczególnie:

 • Domy na terenie farm – możecie zamieszkać w winnicy lub gaju oliwnym i degustować specjały wyprodukowane przez gospodarza, a wszystko to z dala od zabudowań miejskich.

 • Domy z basenem – kąpiele wodne i słoneczne z dala od wścibskich oczu i tłumów.

 • Domy z panoramicznym widokiem – piękne krajobrazy widziane z okien i tarasu, na długo pozostaną w Waszej pamięci.

 • Domy przyjazne zwierzętom – koniec z zostawianiem domowego ulubieńca w kraju, do tych kwater możecie śmiało zabrać je ze sobą.

 • Kwatery all inclusive – w cenie najmu są już wliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino

Wakacje w Castiglion Fiorentino

Rezerwując apartamenty i domy w Castiglion Fiorentino, będziecie mieli okazję poznać piękno tego miasteczka oraz jego okolicy. Na początek, proponujemy Wam spacer po mieście, gdzie oprócz sklepików, restauracji i kawiarenek, czekają na Was skarby kulturowe. Wybierając produkt z oferty „domy we Włoszech”, koniecznie powinniście odwiedzić:

 1. Miejskie mury – które chronią miasteczko od XII wieku. Duże wrażenie robią również bramy miejskie.

 2. Forteca Cassero – do XI wieku było to centrum miejscowości. Znajdują się tu pozostałości po czasach Etrusków, Rzymian i średniowiecza.

 3. Pałac sądu – wybudowany w XV wieku.

 4. Kościół św. Franciszka z XVI wieku.

 5. Loggia Vasari – budowla składająca się z dziewięciu łuków, z której można podziwiać piękne krajobrazy.

 6. Pinakoteka – mieszcząca się w kościele Sant’Angelo.

Polecamy Wam również wycieczki poza miasto. Tutejsza okolica świetnie nadaje się do pieszych i rowerowych eskapad, które poprowadzą Was przez średniowieczne wioski, wzgórza, góry, lasy i winnice. Jeśli zaś nie będzie to wystarczające, to autem szybko dotrzecie do takich miast jak Arezzo, Siena (polecamy tu również produkt „Siena noclegi”) czy Citta di Castello.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar