Domy i apartamenty - Pietrasanta

Pietrasanta

Domy i apartamenty - Pietrasanta

Pietrasanta to miasto znajdujące się w północnej części włoskiej Toskanii, praktycznie tuż przy wybrzeżu Morza Liguryjskiego i około 38 kilometrów na północ od słynnej Pizy, w centranej Italii (polecamy również naszą ofertę pt. „apartamenty i domy we Włoszech”). Pietrasanta nazywana jest „małymi Atenami”, a zawdzięcza to miano temu, iż na przestrzeni lat mieszkało tu wielu artystów, którzy tworzyli tu swoje dzieła. Oprócz tego specyficzna „uduchowiona” i artystyczna atmosfera, sprawia, że miasto traktowane jest jak muzeum na świeżym powietrzu. Tu warto także dodać, że Pietrasanta słynie z marmuru i rzeźb w nim tworzonych.

Powyższa charakterystyka jasno określa, kto najlepiej będzie się czuł podczas urlopu w Pietrasanta. Jednak nie tylko fani rękodzieł i podziwiania dzieł sztuki znajdą tu swój prywatny raj. Pietrasanta jest bowiem położona między morzem i Alpami Apuańskimi, co daje świetne warunki na zróżnicowany aktywny wypoczynek oraz możliwość połączenia wakacji na plaży i w górach. Zapraszamy więc na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Pietrasanta

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pietrasanta

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pietrasanta

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pietrasanta

Loading...

Domy i apartamenty w Pietrasanta

Domy z basenem, apartamenty w centrum miasta, kwatery przy plaży, domy z widokiem na góry – to szybki wyrywek z tego, co oferuje Wam NOVASOL w miejscowości Pietrasanta i okolicy. Wszystkie obiekty wakacyjne łączy jednak kilka cech, które są, według nas, niezbędne do zapewnienia komfortu Waszego wypoczynku. Wybierając domy i apartamenty w Pietrasanta możecie być pewni, że wybrana kwatera będzie:

  • W pełni wyposażone – wszystkie nasze kwatery posiadają wszelkie niezbędne meble i urządzenia.

  • Gwarantować prywatność – nasze domy i apartamenty z oferty "Toskania noclegi" są dostępne tylko dla Was podczas wypoczynku.

  • Przygotowana na Wasz przyjazd i zgodna z opisem na stronie.

Zapraszamy!

 

Pietrasanta

Wakacje nad morzem

Po całym roku deszczowych i wietrznych dni w kraju, każdy z Was, na pewno będzie szukał miejsca, gdzie można w sprzyjających warunkach wypocząć na plaży. Wystarczy więc wybrać noclegi w Pietrasananta, aby to marzenie się ziściło. Niecałe 5 km od centrum znajduje się podmiejska część zwana Marina di Pietrasanta, która zaprasza Was na długie i piaszczyste plaże. Wybrzeże Toskanii zachęca do relaksu i kąpieli w krystalicznie czystych i ciepłych wodach, a także do uprawiania sportów wodnych, nurkowania oraz snurkingu.

Wypoczywać można tu na dwóch rodzajach plaż: publicznych i prywatnych. Prywtane plaże, w przeciwieństwie do publicznych, oferują w cenie wejścia: leżak, parasol oraz dostęp do wysokiej klasy atrakcji i udogodnień. Plaże publiczne z kolei oferują możliwość wypoczynku pod opieką ratowników i dostęp do ogólnodostępnej infrastruktury oraz gastronomii. Nieważne jednak co wybierzecie, będziecie zadowoleni.

Pietrasanta

Wakacje w górach

Jak wspomniano wcześniej, Pietrasanta leży blisko pierwszych szczytów Alp Apuańskich. Jest to niewielki łańcuch górski, ale z górami dochodzącymi do 2000 m n.p.m. Pośród nich, czekają na Was szlaki turystyczne o różnych poziomach trudności, punkty widokowe z których podziwiać można bajeczne krajobrazy oraz naturalne oazy z unikalnymi gatunkami flory i fauny. Jeśli więc chcecie wypocząć na łonie natury, to wybierzcie naszą ofrtę "noclegi Włochy"!

 

Wakacje w Pietrasanta

Spacer ulicami miasta będzie dużym przeżyciem, bowiem pełne są one rzeźb, galerii oraz pracowni artystycznych, których właściciele zapraszają na wernisaż. Pośród nich znajdziecie także zabytkowe miejsca jak miejską wieże gotycką, Katedrę św. Marcina z XIII wieku, Pałac Panichi Carli oraz Pałac Moroni. Jeśli jednak wyda Wam się to niewystarczające, to warto wybrać się do okolicznych miast, takich jak Piza, Florencja (sprawdźcie nasz produkt „Florencja noclegi”) czy Lukka.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar