Domy wakacyjne w Chianti

Kliknij i zarezerwuj wakacje w Chianti

Domy wakacyjne w Chianti

Chianti to dobre wino, piękne okolice i wspaniałe wakacje. NOVASOL oferuje Wam szereg pięknych obiektów w katalogu "domy we Włoszech", również w Chianti. Zachwyćcie się Państwo wakacjami w Chianti, w prowincji Siena. W Chianti macie możliwość wynajęcia apartamentu w wiejskim domu, domu z kamienia w spokojnej miejscowości lub kompletnie odnowionego, średniowiecznego 'Borgo'. Toskański region Chianti jest jednym z najpiękniejszych w okolicy, co sprawia, że doceniają go odwiedzający z całego świata. Upraszczając, region zajmuje tereny między Florencją i Sieną. Przez takie położenie bardzo często możemy spotkać się z określeniami typu „florenckie Chianti” lub “sieńskie Chianti”. Poza tymi niejako granicznymi miastami, nie znajdziecie w regionie innych większych miejscowości. Jest to teren głównie rolniczy o unikalnym krajobrazie - pełen łagodnych wzniesień pokrytych polami uprawnymi, winnicami i gajami oliwnymi. Wśród tych pól przycupnęły małe, często zabytkowe wioski i pełne tradycyjnych kamiennych zabudowań. Poza tym cudowna roślinność, jak rzucające długie cienie cyprysy posadzone wzdłuż malowniczych alei. To wszystko sprawia, że region stał się wyjątkową gratką i inspiracją dla fotografów, a impresje z Chianti zobaczymy w licznych kalendarzach i pocztówkach. Nie można zapomnieć o lokalnym winie. Czerwone Chianti Classico, mimo swojej wytrawności i ciężkości pozostawia niesamowite wspomnienia smakowe.

Popularne domy wakacyjne w Chianti

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Chianti

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Chianti

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Chianti

Loading...

Wino Chianti

Regionalne wino Chianti oryginalnie kojarzy się przede wszystkim z pękatą butelką zwaną fiasco znajdującą się w słomianym koszyczku. Jednakże w dzisiejszych czasach wino Chianti jest głównie standardowo butelkowane, a dawnych tradycji trzyma się tylko niewielu wytwórców. Receptura wina Chianti została stworzona w połowie 19 w. Oryginalne “Chianti Classico” wytwarzane w sercu regionu Chianti, rozpoznać można po pieczęci w kształcie czarnego koguta. Oznakowanie to może być używane jedynie przez wytwórców zrzeszonych w lokalnym konsorcjum. Brzmi pysznie? - zapraszamy więc do naszych kwater spod szyldu "Toskania noclegi"!

Kliknij i zarezerwuj wakacje w Chianti

Domy wakacyjne w Chianti

Chianti w prowincji Siena znane jest nie tylko z dobrego wina, ale także z nieopisanie pięknej przyrody, wspaniałych krajobrazów, dolin, winnic, krzewów oliwnych i cyprysów. Decydując się na rajskie wakacje w Chianti, należy oczekiwać spotkania z niewypowiedzianie piękną przyrodą, małymi, uroczymi miejscowościami i pysznym winem. Zachęcamy do odbycia podróży szlakiem winnym, który przebiega od Florencji (polecamy Wam również ofertę "Florencja noclegi") do Sieny przez Greve in Chianti i Radda in Chianti. Na stronie internetowej NOVASOL znajdziecie zdjęcia i opisy wszystkich oferowanych przez nas domów i apartamentów wakacyjnych. Proces wyszukiwania i rezerwacji domów z oferty NOVASOL jest prosty i przejrzysty. Nasze region Chianti są zawsze idealną bazą wypadową na wszelkiego rodzaju, organizowane przez Was wyprawy i wycieczki. W NOVASOL sami zdecydujecie czy wynająć mały, prosto urządzony apartament wakacyjny czy dużą, nowoczesną willę z widokiem panoramicznym czy dom z basenem. Każdy nasz dom i apartament wakacyjny jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar