Domy wakacyjne w Cortona

Cortona

Domy wakacyjne w Cortona

Cortona położona jest we wschodniej części Toskanii. Miasto otaczają etruskie mury. Jest ono położone na zboczu Apeninów i oferuje widok na Dolinę Chiana i jezioro Trasimeno. Stroma struktura urbanistyczna, zbudowana z piaskowca dodaje miastu szczególnego urok. Do interesujących zabytków Cortony zaliczają się liczne kościoły i budynki miejskie, tj. park archeologiczny. Cortona ze swoim pięknym położeniem to prawdziwa oaza na wakacje we Włoszech. Domy wakacyjne w Cortonie to zawsze idealna baza wypadowa na organizowane przez Was wycieczki. Cortona w prowincji Arezzo, z antycznym centrum miasta, jest niezwykle uroczym i interesującym miastem. Podczas spaceru wąskimi uliczkami można tu podziwiać piękne, stare budowle. Koniecznie spróbujcie  tradycyjnej, włoskiej pizzy. O Cortonie zrobiło się głośno w roku 1996, kiedy ukazała się książka Pod słońcem Toskanii autorstwa Frances Mayes.

Popularne domy wakacyjne w Cortona

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Cortona

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Cortona

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Cortona

Loading...

Wspaniałe krajobrazy

Cortona to idealne miejsce na wakacje. Zachwyci Was średniowieczny charakter miasta oraz charakterystyczne budynki z wysuniętymi piętrami, opartymi na belkach. Można odnieść wrażenie, że piętra w każdej chwili mogą zawalić się na głowy przechodniów. Jednak to tylko wrażenie. Budynki tkwią na swoich miejscach od wieków. Również sama lokalizacja miasta zachwyci Państwa - góruje nad doliną Val di Chiana, praktycznie z każdego miejsca w mieście można podziwiać cudowne widoki. Na północy ukaże się Wam świątynia Santa Maria Nuova, na północnym - zachodzie cmentarz, w dolinie zaś jezioro Trasimeno. Wiosną oczaruje Was widok kwitnących wisterii, pole słonecznikowe oraz pola maków. Z kolei jesienią zachwycają gaje oliwne oraz winnice. W okolicy panują idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Dlatego też, już teraz, sprawdźcie naszą ofertę "domy i apartamenty Włochy".

Cortona

Domy wakacyjne w Cortona

Cortona to urocze etruskie miasto pośrodku doliny Chiana w prawdopodobnie najpiękniejszym regionie kraju, Toskanii. Dzięki położeniu 600 m.n.p.m. z miasta rozciąga się wspaniały widok na cały region. NOVASOL ma w Cortona bogatą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne są w pełni wyposażone i urządzone zgodnie z gustem i możliwościami ich indywidualnych właścicieli. NOVASOL dysponuje domami i apartamentami wakacyjnymi o różnej wielkości i standardzie, od małych, funkcjonalnie wyposażonych apartamentów wakacyjnych, poprzez standardowe domy wakacyjne aż po luksusowe wille z prywatnym basenem lub innymi udogodnieniami. Wynajęcie domu lub apartamentu wakacyjnego z oferty "Toskania noclegi" nie musi nadwyrężyć Waszego budżetu. NOVASOL ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w przystępnej cenie.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, NOVASOL wyposażyła obiekty w szereg dodatkowych udogodnień, tj. dostęp do internetu, możliwośc korzystania z basenu, możliwość przyjazdu na krótki okres lub możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym. Apartamenty wakacyjne w Cortonie to idealne zakwaterowanie zarówno na rodzinne wakacje, jak i pobyt służbowy. Niezależnie od celu Państwa wyjazdu czy standardu domu, który wybierzecie, firma NOVASOL zawsze dołoży wszelkich starań, aby pobyt w domu wakacyjnym był niezapomnianym przeżyciem.

Nie zwlekajcie dłużej i już dziś zarezerwujcie nasze domy we Włoszech na wspaniały włoski urlop!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar