Domy i apartamenty w Castel Focognano

Domy i apartamenty w Castel Focognano

Domy i apartamenty w Castel Focognano

Castel Focognano to jedna z tych uroczych miejscowości, w której czas zatrzymał się kilka stuleci temu. Otoczona jest zielonymi wzgórzami i pagórami, na których dojrzewają oliwki i winogrona, a całość dopełnia las Casentino, który skrywa piękne widoki oraz miejsca. Całość znajduje się na wschodniej granicy Toskanii, ok. 30 kilometrów od słynnego Arezzo , w centralnej części kraju (polecamy Wam również wszystkie nasze domy we Włoszech, a mamy je w każdym regionie). Castel Focognano i jego okolica to miejsce, w którym kiedyś władzą sprawowali Etruskowie i dziś jest to miejsce cennych znalezisk oraz badań dziejów ich panowania.

Propozycja wypoczynku „domy i apartamenty w Castel Focognano” skierowana jest do osób, które chcą wypocząć na łonie natury. Osoby te nie potrzebują rozbudowanej infrastruktury turystycznej oraz atrakcji wyskakujących zza każdego rogu. Tu czeka Was wypoczynek tak spokojny, że czasem nawet będziecie słyszeć własne myśli. Nie jest to oczywiście równoznaczne z nudą – Castel Focognano oferuje niezapomniane przeżycia, ale w naturalnym otoczeniu i z pięknymi widokami z otaczających go wzgórz. Naturalnie, Castel Focogano nie leży na końcu świata czy też pustyni, więc łatwo można stąd dostać się do atrakcyjnych miast regionu. Jednak sama baza noclegowa zapewni Wam wytchnienie i ucieczkę od codziennego wyścigu. Brzmi przekonująco? Wybierzcie zatem Castel Focognano na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Castel Focognano

Jeśli opis miejscowości sprawił, że pojawiły się odpowiedzi na Wasze oczekiwania, niech następnym krokiem będzie rezerwacja odpowiednich noclegów. Pozwólcie, że NOVASOL zaproponuje Wam coś ciekawszego niż ciasne pokoje w hotelu lub pensjonacie. My bowiem, oferujemy Wam c**ałkowicie niezależne domy i apartamenty w Castel Focognano, które zostały uprzednio sprawdzone przez nasz lokalny oddział. Czym się charakteryzuje niezależność** obiektów wakacyjnych z katalogu „Toskania noclegi”? Oto kilka cech:

  • Pełna prywatność;

  • Kompletne wyposażenie;

  • Dostęp do mediów;

  • Łazienka-/ki oraz kuchnia/-nie w każdym obiekcie tylko do Waszej dyspozycji;

  • Atmosfera prywatności i samodzielności;

  • Atrakcyjne ceny w różnych porach roku.

Brzmi zachęcająco? Jeśli tak to sprawdźcie także nasze domy tematyczne w Castel Focognano i jego okolicy. Obiekty te oferują dodatkowe przyjemności, które będą idealnym dopełnieniem wakacji. Takimi kwaterami są m.in. domy z basenem, domy z ogrodem, domy przyjazne dzieciom, domy z widokiem na góry, itp. Sprawdźcie także nasze kwatery all inclusive, które mają już wliczone opłaty za sprzątanie, pościel, media oraz ręczniki. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Castel Focognano

Wakacje w Castel Focognano

Wewnętrzna część Toskanii jest nieco niedoceniana przez współczesnych turystów. Jest to dość krzywdząca sytuacja dla tego pięknego fragmentu Włoch, jednak z drugiej strony, dzięki temu można się tu cieszyć naturą oraz spokojną atmosferą. I właśnie ten atut sprawia, że warto wybrać domy i apartamenty w Castel Focognano z katalogu „apartamenty Włochy”. Tutaj bowiem, czas spłynie wam na wędrówkach po zabytkowych miastach i wsiach oraz po wzgórzach pokrytymi naturalną roślinnością. Tak naprawdę, każde takie miejsce skrywa jakieś wyjątkowe skarby, które warto uwiecznić na fotografii, a więc piesze i rowerowe wojaże po okolicy będą nadzwyczaj owocne.

Wakacje w Castel Focognano, to także okazja na poznanie ciekawych ośrodków miejskich w Toskanii oraz w Umbrii, której granica przebiega niedaleko. Dzięki temu, poznacie atrakcje i zabytki takich miast jak: Arezzo, Citta di Castello, Florencji (zerknijcie również na naszą ofertę „Florencja noclegi”), Poppi, Prato czy Bibbiena To będą wyjątkowe wakacje dla każdego z Was!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar