Domy wakacyjne w Badia Tedalda

Badia Tedalda to urocze miasteczko, które położone jest na północno-wschodnim krańcu Toskanii, w miejscu graniczącym z regionem Marche oraz Emilia-Romania (zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Emilia-Romania apartamenty”). Badia Tedalda to jedna z tych toskańskich osad, która umiejscowiona jest na wzgórzu, z którego szczytu można podziwiać piękno zielonych wzgórz. Nazwa miejscowości pochodzi od opactwa, którego budowa została sfinansowana przez wpływową rodzinę Tedalda w czasach średniowiecznych. Dziś, miasteczko i otaczające je wioski, tworzą świetne miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Domy wakacyjne w Badia Tedalda to nasza propozycja dla wszystkich, którzy zechcieliby spędzić wakacje w miejscu, które nie jest oblegane przez turystów, a dodatkowo w lokalizacji, która jest przeciwieństwem zatłoczonych i hałaśliwych miast. Badia Tedalda to idealne miejsce dla każdego kto lubi wypoczywać na wsi lub na łonie natury. Można tu także stworzyć kombinację łączącą relaks w cichym miejscu z wycieczkami po najciekawszych miejscach aż trzech regionów. Polecamy to miejsce, także tym, którzy lubią odkrywać miejscowości, w których zachowały się wiekowe historie, zwyczaje oraz tradycje. Tutaj, będziecie mogli również skorzystać z okazji i poznać regionalną kuchnię, której składniki pochodzą z okolicznych wzgórz. To będą wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Domy wakacyjne w Badia Tedalda

Popularne domy wakacyjne w Badia Tedalda

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Badia Tedalda

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Badia Tedalda

Loading...

Domy wakacyjne w Badia Tedalda

NOVASOL ma dla Was propozycję, która podniesie poziom Waszego wakacyjnego komfortu do drugiej, a nawet trzeciej potęgi. Jest to nasza oferta kwater wynajmowanych bezpośrednio przez ich właścicieli. Musicie bowiem wiedzieć, że my, w odróżnieniu od innych tego typu oferentów, prezentujemy Wam domy wakacyjne w Badia Tedalda, które mają podpisane z nami indywidualne umowy. Oznacza to, ze każdy obiekt z katalogu „Toskania domy wakacyjne”, został wcześniej sprawdzony przez naszych pracowników; oni zrobili zdjęcia obiektu oraz stworzyli opisy. Dzięki temu, po przyjeździe na miejsce, zastaniecie kwaterę taką jak widniała na naszej stronie.

Kwatery wakacyjne z naszego katalogu to również pewność, że otrzymacie obiekt:

  • W pełni wyposażony;

  • Posiadający kuchnię na wyłączność;

  • Zapewniający prywatność;

  • Gwarantujący bezpieczne warunki urlopu;

  • Mający dostęp do mediów.

Rezerwujcie więc nasze domy wakacyjne w Badia Tedalda już teraz! Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Badia Tedalda

Obiekty specjalne w Badia Tedalda

Oprócz wyżej wymienionych pewników, część naszej oferty ma Wam do zaoferowania znacznie więcej. Dlatego też, z dumą, możemy Wam zaprezentować takie kwatery jak:

  1. Domy i apartamenty z basenem;

  2. Domy na terenie gospodarstw agroturystycznych;

  3. Domy przyjazne zwierzętom;

  4. Domy dla rowerzystów;

  5. Domy z sauną;

To tylko kilka propozycji naszych specjalnych obiektów, ale wiedzcie, że nasze domy wakacyjne w Badia Tedalda oferują naprawdę sporo dodatkowych atrakcji. Łatwo je znajdziecie na naszej stronie – wystarczy wybrać odpowiedni filtr i gotowe. Zachęcamy Was również do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który chętnie pomoże w wybraniu odpowiedniej kwatery. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Badia Tedalda

Wakacje w Badia Tedalda

Jeśli chcecie zregenerować naturalne siły – to trafiliście w świetne miejsce. Badia Tedalda gwarantuje Wam możliwość wyciszenia oraz odpoczynku w naturalnych warunkach. Czy spacerując uliczkami miasteczka, czy wędrując po okolicznych lasach i wzgórzach – będziecie wiedzieć, że wybór obiektu z oferty „apartamenty Włochy” był bardzo dobrą decyzją. Jednak wato jeszcze wspomnieć o jeszcze jeden funkcji Badia Tedalda. Otóż, może być ona również bazą wypoczynkową, z której możecie wybrać się do takich miast jak: San Marino, Arezzo, Florencja czy Citta di Castello. Dlatego jeszcze raz zapraszamy – rezerwujcie nasze domy wakacyjne w Badia Tedalta na wymarzony urlop.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar