Domy i apartamenty w Forte Dei Marmi

Forte Dei Marmi

Domy i apartamenty w Forte Dei Marmi

Forte dei Marmi to najpopularniejszy kurort nadmorski w Toskanii, znajdujący się niecałe 20 kilometrów od słynnego Viareggio, w centralen części kraju (zerknijcie takze na ansze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Forte dei Marmi położony jest w pasie nadmorskich miejscowości, które są ze sobą połączone długą i piaszczystą plażą. Jednak to właśnie ten kurort upodobali sobie celebryci, biznesmeni oraz artyści. Możliwe więc, że podczas urlopu zdobędziecie autograf od jakiegoś popularnego piosenkarza lub aktora.

Wakacje w Forte dei Marmi to przede wszystkim niezapomniany wypoczynek nad morzem. Słońce, plaża, błękitne wody morskie – wszystkiego jest tu pod dostatkiem. Do kurortu wybiorą się także chętnie bywalcy klubów nocnych, restauracji oraz barów – tutejsza infrastruktura rozrywkowa jest bardzo rozbudowana. Urlop w Forte dei Marmi można również połączyć z wakacjami w górach, gdyż kilka kilometrów za miastem wznoszą się szczyty Alp Apuańskich, przy okazji tworząc piękne krajobrazy widziane z plaży. Okolica miasteczka jest również bogata w zabytkowe miasta i miejsca, więc amatorzy zwiedzania oraz historii także będą usatysfakcjonowani. Zapowiadają się, bogate w wrażenia i emocje, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Forte dei Marmi

Już dziś sprawdźcie naszą ofertę w Forte dei Marmi i okolicy. NOVASOL ma tu dla Was komfortowe i przytulne kwatery wakacyjne, w których poczujecie prawdziwy wakacyjny klimat. Warto również dodać, że wszystkie nasze domy i apartamenty w Forte dei Marmi są w pełni wyposażone (zapis ten dotyczy również kuchni lub aneksu kuchennego) oraz są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu. Nasz produkt „Toskania noclegi” to również duża możliwość wyboru pod kątem Waszych potrzeb. Oferujemy Wam obiekty w różnych lokalizacjach (np. przy plaży lub na obrzeżach kurortu), różnej wielkości (od apartamentów dla par po kilkupiętrowe domostwa dla dużych grup), różnym standardzie oraz z dodatkowymi udogodnieniami, jak np. domy z basenem, domy z panoramicznym widokiem, itp.

Forte Dei Marmi

Wakacje nad morzem

Jeśli szukacie słonecznego wypoczynku, to nie mogliście lepiej trafić. Domy i apartamenty na Wybrzeżu Toskanii to idealne zakwaterowanie na niezapomniany urlop na plaży. Zwłaszcza, że Forte dei Marmi ma się czym pochwalić. Tutejsza długa i szeroka plaża piaszczysta zaprasza na relaks, a ciągnąca się wzdłuż niej promenada, kusi atrakcjami i bogatą ofertą gastronomiczną. Podobnie jak w innych włoskich kurortach, znajdziecie tu płatne i darmowe odcinki plażowe – wybór zależy tylko od Was. Niemniej jednak, dla nikogo nie zabraknie tu miejsca, zawłaszcza, że plaża ciągnie się praktycznie od Viareggio aż po Marina di Carrara. Tu jeszcze warto dodać, że oprócz klasycznego plażowania, kąpielisko oferuje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz szereg atrakcji dla całej rodziny (dmuchańce na wodzie i lądzie, rejsy wycieczkowe, itp.). Polecamy również podziwianie zachodów Słońca – są one tu wyjątkowo urokliwe. Zawsze też możecie zarezerwować dom z basenem i cieszysć się kąpieli przez całe dnie!

 

Okolice Forte dei Marmi

Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, możecie również zwiedzić okoliczne miejscowości, które oferują atrakcje oraz zabytki. Skorzystajcie więc z urlopu i odkryjcie co czeka na Was m.in. w Lucce, Viareggio, Massie czy Carrarze. Jeśli z kolei lubicie wypoczynek na łonie natury, to zachęcamy Was do wędrówki po szczytach Alp Apuańskich, które dochodzą do prawie 2000 m n.p.m. – tutejsze szlaki turystyczne są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i doświadczonych wędrowców – pamiętajcie tylko, aby dostosować możliwości fizyczne do zamiarów. W górach znajduje się także park dzikiej przyrody, w której podziwiać można bogactwo flory i fauny. Zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar