Sansepolcro - domy i apartamenty

Sansepolcro

Sansepolcro - domy i apartamenty

Sansepolcro to miejscowość położona na wschodnim krańcu włoskiej Toskanii, w pobliżu granicy z regionami Umbria i Marche, około 35 kilometrów od Arezzo (sprawdźcie także nasz produkt „Arezzo apartamenty”). Sansepolcro powstało w XI wieku i dziś prezentuje świetnie zachowane budownictwo z czasów średniowiecza. W pobliżu miasta przepływa także główna włoska rzeka – Tyber, a okolica bogata jest w zalesione wzgórza i góry.

Wakacje w Sansepolcro to propozycja dla wszystkich spragnionych wypoczynku w przyjaznej i słonecznej atmosferze. Samo miasteczko przyciąga licznymi zabytkami i interesującą historią, a okolica zachwyca naturalnymi krajobrazami – także amatorzy aktywnego wypoczynku będą w pełni usatysfakcjonowani. Urlop w Sansepolcro to również możliowść poznania specyfiki aż trzech włoskich regionów, które mimo, że znajdują się w jednym kraju, to stanowią prawdziwie odrębne tradycje, zwyczaje oraz historie. Podsumowując, jeśli szukacie ciekawego miejsca, które jeszcze nie jest do końca „zadeptane” przez masowy ruch turystyczny, to polecamy Wam kwatery w Sansepolcro na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Sansepolcro

Już teraz możecie zaplanować swój wymarzony włoski urlop. Przy organizacji, polecamy wam nasze domy i apartemnty w Sansepolcro i okolicy, które sprawią, ze Wasze wakacje będą wyjątkowe. Nasze kwatery z katalogu "Toskania noclegi" oferują wygodę, komfortowe warunki oraz prywatny charakter wypoczynku. Obiekty wakacyjne z naszej oferty są także w pełni wyposażone, a fakt, ze są w pełni samodzielnymi jednostkami, gwarantują ,że będą udostępnione tylko Wam podczas trwania najmu.

 

Sansepolcro

Wakacje z psem w Sansepolcro

Koniec z zostawianiem domowego zwierzaka w specjalnym hotelu czy u znajomych. Na wakacje w kwaterach NOVASOL, możecie zabrać go ze sobą i wspólnie spędzić niezapomniane chwile. Wystarczy tylko wpisać liczbę towarzyszących Wam pupili lub wybrać odpowiedni filtr, aby ukazały Wam się obiekty wakacyjne akceptujace urlop ze zwierzakiem. Oferta ta skierowana jest nie tylko na wspólne wakacje z psem czy kotem, w Toskanii mamy obiekty, do których można przyjechać nawet z własnym koniem. Szczególną uwage zwróćcie także na „domy przyjazne zwierzętom”, w których czekają dodatkowe udogodnienia. Zapraszamy!

 

Sansepolcro

Wakacje w Sansepolcro

Urlop w Sansepolcro to praktycznie nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy” będziecie mogli:

  • Poznać atrakcje Sansepolcro – spacerując wąskimi uliczkami zabudowanymi domostwami z charakterystycznymi czerwonymi dachami, poznacie prawdziwie toskański klimat. Pośród budynków czekaja na Was liczne pałacyki, koscioły, kaplice, Teatr Dantego oraz Katedra św. Jana Ewangelisty. Warto również odwiedzic miejscowe muzea: Meijskie, Ruchu Oporu, Witraży oraz Aboca.

  • Spędzić wakacje w górach – zarówno zielone wzgórza i pagórki Toskanii, jak i wysokie skaliste szczyty Apenin sprawiają, że każdy amator wędrówek znajdzie tu szlaki dostosowane do swoich sił. Przypominamy tylko, że w wyższych partiach gór pogoda bywa kapryśna, dlatego warto zabrać ze sobą cieplejszą bluzę i kurtkę przeciwdeszczową.

  • Poznać sielską Toskanię – liczne pola uprawne, gaje oliwne, sady winnice otaczające Sansepolcro pokażą Wam rolniczą stronę regionu. Podczas wędrówek warto wypróbować miejscowyce produkty lub też zakupić świeżo wyprodukowane wyroby rolnicze.

  • Wypocząć nad wodą – zaledwie 8 km od Sansepolcro znajduje się jezioro Montedoglio. Jest to sztucznie stworzony zbiornik, przez który przepływa Tyber. Akwen oferuje plaże, naturalne krajobrazy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy windsurfing.

  • Poznać miasta Umbrii, Toskanii i Marche – Urbino, Arezzo, Citta di castello, Florencja (sprawdźcie także nasz produkt „Florencja noclegi”) i wiele innych miast zaprasza Was na niezapomniane chwile.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar