Domy wakacyjne w Calenzano

Domy wakacyjne w Calenzano

Domy wakacyjne w Calenzano

Calenzano to urocza miejscowość, która znajduje się w północnej części Toskanii, ok. 20 kilometrów od centrum słynnej Florencji, w centralnej Italii (w miejscu tym, zapraszamy Was do zapoznania się z katalogiem "domy i apartamenty Włochy"). Miasteczko Calenzano położone jest na wzgórzu, a jego otoczenie stanowią zalesione góry oraz pokryte, gajami oliwnymi i winnicami, pagórki. Teren gminy, której Calenzano jest stolicą, stanowi płynne przejście z naturalnych krajobrazów do miejskich, dlatego też jest świetnym miejscem na wypoczynek dla różnych grup turystów.

Apartamenty i domy wakacyjne w Calenzano to propozycja noclegów dla:

 • Miłośników miejskich wakacji – pas miast, zaczynających się od Florencji i ciągnących praktycznie do samego Adriatyku, oferuje mnóstwo ciekawych miejsc i atrakcji;

 • Amatorów dzikiej natury – zielona okolica zachwyci każdego, kto szuka ucieczki z wielkiego miasta;

 • Miłośników aktywnego wypoczynku – liczne wzniesienia (2/3 terenu gminy stanowią góry i pagóry) będą niezłym wzywaniem dla uprawiaczy różnych sportów;

 • Osób szukających zacisznych ostoi – jeśli Waszym głównym celem jest spokojne miejsce, to lepiej nie mogliście trafić.

Oczywiście, samo Calenzano ma również sporo do zaoferowania. Podobnie jak inne włoskie miasteczka, znajdziecie w nim wiekowe budowle, historyczne miejsca, bogatą ofertę gastronomiczną oraz możliwość skosztowania lokalnych wyrobów, jak chociażby oliwa czy wino. Dlatego też, proponujemy Wam Calenzano jako miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy wakacyjne w Calenzano

Niezależnie czy planujecie wynająć obiekt tylko do nocowań, czy do wypoczynku także za dnia – NOVASOL zaprasza Was do przejrzenia swojej oferty. Warto to zrobić, chociażby z takich powodów jak:

 1. Wszystkie nasze obiekty są niezależnymi kwaterami mieszkalnymi;

 2. Domy i apartamenty z katalogu „Toskania noclegi” są całkowicie wyposażone;

 3. Każda kwatera ma własną, wyposażoną kuchnię, w której można przyrządzić posiłek;

 4. Domy wakacyjne w Calenzano zapewniają dostęp do mediów;

 5. Nasze kwatery gwarantują Wam prywatność, bezpieczeństwo, indywidualność oraz spokojny charakter wypoczynku.

Na koniec, warto dodać, że nasze propozycje zakwaterowania są dostępne na każdą kieszeń, także wszyscy znajdziecie tu kwaterę dla siebie. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Calenzano

Domy i apartamenty z basenem w Calenzano

Czy może być coś przyjemniejszego, niż świadomość, że w każdej chwili możecie zażyć przyjemnej kąpieli na świeżym powietrzu? Pewnie coś by się znalazło, ale i tak, opisane wyżej odczucie, będzie wysoko się plasowało w hierarchii potrzeb. I z tego też powodu, proponujemy Wam nasze apartamenty i domy wakacyjne w Calenzano, które oferują dostęp do basenu. W ofercie, posiadamy dwa typy basenów:

 - Współdzielone – dla kilku apartamentów mieszczących się na tej samej działce;

 - Prywatne – z akwenu mogą korzystać tylko Goście danego domu wakacyjnego, czyli Wy.

Wszelkie informacje dot. basenów znajdziecie w opisie obiektów, także gorąco polecamy Wam nasze domy z basenem w Calenzano!

 

Domy wakacyjne w Calenzano

Wakacje w Calenzano

Rezerwując domy wakacyjne w Calenzano, odkryjecie, ze miasteczko i jego okolica oferują tyle atrakcji, że można doznać niemałego zawrotu głowy. Wśród wielu propozycji spędzenia wolnego czasu, szczególnie warto zwrócić uwagę na:

 • Zamek Legri – średniowiecza budowla z barokowym ogrodem;

 • Zamek Caleznano – w którym mieści się, m.in. muzeum miejskie;

 • Kościół św. Mikołaja;

 • Monte Morello – najwyższy szczyt w okolicy (934 m n.p.m.), z którego podziwiać będziecie piękne widoki.

Wybierając domy wakacyjne z oferty "domy we Włoszech", skorzystajcie ze świetnego położenia Calenzano i wybierzcie się do Florencji, Prato czy Pistoii – mnogość atrakcji i zabytków w tych miejscach sprawi, że na pewno będzie to przyjemnie spędzony czas.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar