Domy i apartamenty w Gavorrano

Gavorrano to miejscowość położona w zachodniej części włoskiej Toskanii, w prowincji Grosseto, w centralnej części kraju (sprawdźcie także nasz produkt „apartamenty i domy we Włoszech”) i zaledie 12 km od toskańskiego wybrzeża. Podobnie jak inne miejscowości regionu, Gavorrano najduje się na jednym z toskańskich wzgórz, a jego zabudowę stanowią świetnie zachowane budynki z czasów średniowiecza oraz renesansu.

Wakacje w Gavorrano to tak naprawdę propozycja na wypoczynek dla każdego kto ceni sobie relaks w spokojnej atmosferze i jednocześnie chce być blisko atrakcji i ciekawych miejsc. Okolica bogata jest bowiem nie tylko w zabytkowe miasta, ale i naturalne elementy jak góry, lasy czy wybrzeże morskie. To ostatnie to również zachęta dla osób szukających wypoczynku nad morzem, ale nie chcących mieszkać w gwarnych kurortach, w których intensywne życie trwa całą dobę. Urlop w Gavorrano to także propozycja na wakacje w górach, gdyż miejscowość położona jest na północnym zboczu masywu Poggio Ballone. Podsumowując, znajdziecie tu wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Gavorrano

Popularne domy wakacyjne w Gavorrano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gavorrano

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Gavorrano

Loading...

Domy i apartamenty w Gavorrano

Jeśli powyższy opis wydał Wam się interesujący i już sprawdacie na mapie drogę dojazdu, spójrzcie co do zaoferowania ma dla Was NOVASOL. Proponujemy Wam domy i apartamenty w Gavorrano, w których spędzicie niezapomniane chwile pomiędzy ekscytującymi wycieczkami po okolicy. Nasze kwatery z oferty "Toskania noclegi" są w pełni samodzielnymi jednostkami, także świetnie sprawdzaja się zarówno jako baza noclegowa, jak i miejsce relaksu oraz wypoczynku. Oprócz tego, wynajmując obiekty wakacyjne z naszej oferty, mozecie być pewni, że czekać będzie na Was kompletne wyposażonenie oraz to, że zaznacie pełnej prywatności, ponieważ nasze kwatery są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu.

Domy i apartamenty w Gavorrano to również duża swoboda wyboru. Nasze obiekty są zlokalizowane nie tylko w miasteczku, ale i na jego obrzeżach, w okolicznych wioskach, a takze na łonie natury. Oprócz tego, nasze kwatery różnią się standardem oraz maksymalną ilością Gości, którzy mogą razem spędzić urlop. Warto tu także wspomnieć o domach wyposażonych w specjalne udogodnienia, jak basen, ogród, siłownię czy pokój zabaw. Ostatnia zachętą niech bedzie fakt, że spora część obiektów jest objęta programem all inclusive. W jego ramach, w cenie najmu macie już wliczone opłaty za media, pościel oraz sprzątanie końcowe. Zapraszamy!

 

Gavorrano

Wakacje w Gavorrano

Urlop w Gavorrano można spędzić na różne sposoby. Kiedy już więć w pełni wypoczniecie i zregenrujecie siły, to wybierzcie się na wycieczki po bliższej i dalszej okolicy. Wybierając kwaterę z oferty „apartamenty Włochy”, będziecie mogli między innymi:

  • Poznać Gavorrano – mimo niewielkich rozmiarów, miasteczko oraz sąsiadujące z nim osady kryją wiele ciekawych miejsc. Spacerując uliczkami będziecie mogli podziwiać stare mury miejskie, plac miejski z ratuszem, kościół San giuliano, pałacyki oraz liczne obiekty sakralne.Warto także udać się do Parku archeologicznego i Parku minerałów.

  • Odkryć sąsiednie miasteczka – pomiędzy toskańskimi wzgórzami czekają na Was takie miejscowości jak Caldana, górnicza wioska Castellaccia, średniowieczne Ravi czy Giuncarico. Oprócz tego, polecamy Wam wizytę w wioskach, w których produkuje się wino oraz oliwę z oliwek – wrażenia smakowe gwarantowane.

  • Chodzić po górach – co prawda szczyty Poggio Ballone nie przekraczają 600 metrów n.p.m. to jednak szlaki turystyczne potrafią dać wycisk nawet najbardziej zaprawionym amatorom gór.

  • Wypocząć nad morzem – jedyne 12 kilometrów będzie Was dzielić od słonecznych kurortów Toskanii, takich jak np. Follonica (sprawdźcie także nasz produkt „wakacje Follonica”) – grzechem byłoby nie skorzystanie z okazji.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar