Bagno a Ripoli - domy i apartamenty

Bagno a Ripoli to miasteczko w północnej części włoskiej Toskanii, dosłownie na przedmieściach słynnej Florencji, w centralnych Włoszech (polecamy Wam również nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Miejscowość otoczona jest zielonymi wzgórzami oraz wiejskimi posiadłościami, polami uprawnymi, gajami oliwnymi, winnicami i cyprysami. Jest to świetne miejsce na wyciszenie i wypoczynek w sielskiej atmosferze.

Wakacje w Bagno a Ripoli to świetna propozycja dla osób, które chcą relaksować się pośród idyllicznych krajobrazów i jednocześnie móc szybko dostać się do ciekawych i pełnych atrakcji miejsc. Miejscowość należy do grupy metropolii Florencji, także nie tylko w niej czekają na Was zabytki i rozrywka. Rezerwując domek w Bagno a Ripoli, zapewnicie sobie także urlop na łonie natury i aktywnie spędzając na nim czas. Zapowiadają się więc niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Bagno a Ripoli

Domy i apartamenty w Bagno a Ripoli

Jeżeli planujecie w tym roku włoskie wakacje, to może warto rozważyć inną opcję niż ciasne hotelowe pokoje i wieczne kolejki do stołówki czy basenu? Sprawdźcie ofertę NOVASOL, a na pewno się nie zawiedziecie. Mamy tu bowiem dla Was świetnie wyposażone i samodzielne domy i apartamenty w Bagno a Ripoli i jego okolicy. Wszystkie nasze kwatery z oferty "Toskania noclegi" zostały drobiazgowo sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów, dzięki czemu opisy i fotografie widoczne na naszych stronach, są idealnym oddaniem rzeczywistości. Nasze obiekty wakacyjne mają jeszcze jedna zaletę, a jest nią pełna prywatność – mieszkania i domy wakacyjne są dostępne tylko i wyłącznie dla Was podczas trwania najmu.

Nasze propozycje wypoczynku w Bagno a Ripoli cechuje również duża różnorodność wyboru. Znajdziecie tu obiekty zróżnicowane pod kątem:

  • Standardu – od prosto wyposażonych (lecz ciągle kompletnie) domków letniskowych po luksusowe wille z wyposażeniem najwyższej klasy.

  • Wielkości – oferujemy Wam zarówno apartamenty dla par, jak i domy dla łącznie kilkunastu osób wspólnie spędzających urlop.

  • Dodatkowych udogodnień – w Bagno a Ripoli przygotowaliśmy dla Was domy z panoramicznym widokiem, domy z basenami, apartamenty przyjazne dla dzieci, itp.

  • Lokalizacji – w naszej witrynie możecie wybrać domek w zabytkowym centrum miejscowości, na obrzeżach miasta czy w wiejskim lub naturalnym otoczeniu.

Wybór należy do Was, a kwatery w Bagno a Ripoli zapraszają na niezapomniany urlop!

 

Bagno a Ripoli

Wakacje w Bagno a Ripoli

Spędzając urlop w Bagno a Rapoli, Wasze wszystkie zmysły zostaną wystawione na przyjemne odczucia. Najwięcej z nich, z pewnością, zaznacie we Florencji. Centrum tego kulturalnego, artystycznego i architektonicznego diamentu oddalone jest o zaledwie 7 kilometrów od Bagno a Ripoli (śmiało można więc wybrać się tu nawet pieszo). Wybierając produkt „apartamenty Włochy” na własne oczy przekonacie się, że Florencja została słusznie wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Piękna katedra, wielka starówka, liczne pałace, kościoły, pomniki czy nawet zwykłe domy mieszkalne – wszystkie opowiadają fascynującą historię i są cennym zabytkiem. Dodatkowo we Florencji czekają na Was liczne restauracje, bary, pełne eksponatów muzea, galerie sztuki, pokazy artystyczne i wiele innych atrakcji, których nie da się poznać w jeden dzień. O tak, wizyty we Florencji będą częste.

Jednak nie tylko tym pięknym miastem okolica Bagno a Ripoli stoi. W pobliżu znajdują się również takie „perły” jak Prato, Empoli, Sesto Fiorentino, Lukka, Piza (zerknijcie do oferty "Piza noclegi") czy Vinci – miejsce narodzin Leonarda, człowieka tysiąca talentów. Polecamy Wam również wizytę w Greve in Chianti, które słynie z winnic i oczywiście wysokiej klasy win, które znane są na całym świecie.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar