Domy i apartamenty wakacyjne w Camporgiano

Domy i apartamenty wakacyjne w Camporgiano

Domy i apartamenty wakacyjne w Camporgiano

Camporgiano to niewielka miejscowość znajdująca się w północno-zachodniej części włoskiej Toskanii, blisko granicy z regionem Emilia-Romania oraz ok. 60 kilometrów na północ od słynnej Lukki. Całość znajdziecie w centralnej części kraju, podobnie jak nasze apartamenty i domy we Włoszech.  Miejscowość położona jest pomiedzy masywem Alp Apuańskich, a zielonymi i wysokimi wzgórzami należącymi do Apenin. Całość, otoczona jest naturalnym zielonym krajobrazem oraz rolniczymi terenami.

Z powyższego opisu łatwo wywnioskować, iż wakacje w Camporgiano to propozycja dla osób lubiących aktywny wypoczynek w górach oraz na łonie natury. To również miejsce, w którym wypoczynek odbędzie się w spokojnej i zacisznej atmosferze, z dala od gwarnych i wielkich ośrodków miejskich. Jeśli zaś jesteście amatorami zwiedzania, to zarówno w Camporgiano, jak i sąsiednich miasteczkach i wioskach, znajdziecie liczne zabytki oraz ciekawe miejsca. Z kolei, tym którym niestraszna jazda samochodem, to godzinę jazdy zajmuje dojazd do najciekawszych miast regionu oraz na wybrzeże oblewane błękitnymi wodami Morza Liguryjskiego. Zapowiadają się więc, pełne wrażeń wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Camporgiano

Na wypoczynek w słonecznej Italii, dobrze jest znaleźć sobie solidny dach nad głową, a że popularny jest tutaj wynajem prywatnych kwater, to NOVASOL ma Wam do zaoferowania swój produkt. Są to domy i apartamenty w Camporgiano i okolicy. Obiekty wakacyjne z naszego katalogu to w pełni wyposażone kwatery wakacyjne, które są w pełni wyposażone, a więc oferują samodzielność i prywatną atmosferę. Oprócz tego, kwatery z oferty „Toskania noclegi” to także możliwość przyjazdu o dowolnej porze roku oraz skorzystania z licznych udogodnień. Wybierając odpowiednich filtrów, znajdziecie obiekt wakacyjny, który odpowie na wszystkie Wasze wymagania i potrzeby.

Na wakacje w Camporgiano, szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z panoramicznym widokiem – zmaieszkacie w obiekcie, który z okien oferuje możliwość podziwiania pięknych krajobrazów. Poranna kawa lub wieczorna biesiada na tarasie z widokiem na góry, na pewno dostarczy odpowiednich wrażeń, nie tylko wizualnych.

  • Domy z basenem – dość jednak spora odległość do morza, sprawia, że warto zarezerwować obiekt wakacyjny z prywatnym akwenem. Dzięki temu, bedziecie mogli schłodzić się podczas toskańskich upałów z dala od tłumów i wścibskich oczu.

  • Domy przyjazne zwierzętom – do tych obiektów możecie przyjechać ze swoim domowym zwierzakiem. Kwatery tego typu posiadają ogrodzone działki, dzięki czemu Wasze zwierzę będzie mogło bezpiecznie spędzić tu czas.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Camporgiano

Wakacje w Camporgiano

Wybierając się na wakacje do Camporgiano, nastawcie się na chwile pełne wrażeń i pozytywnych emocji. Już od progu domu lub apartamentu wakacyjnego, czeka Was możliwość odbywania wyjątkowych przygód. Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy” będziecie mieli wyjątkową szansę na urlop w górach. Tutejsze szczyty Alp Apuańskich osiągają prawie 2000 metrów n.p.m., także szlaki turystyczne znajdą tu zarówno początkujący, jak i doświadczeni wspinacze. Wędrując pomiedzy wierzchołkami gór, podziwiać będziecie piękne jeziora górskie, źródła i strumienie, lasy oraz skały o fantastycznych kształtach. Poznacie również życie codzienne wiosek wcisniętych pomiędzy górskie szczyty.

Gdyby zdarzyło się, że górskie wędrówki lekko by wam się znużyły, to warto zwiedzić Camporgiano i okoliczne miasteczka. W samym Camporgiano znajdują się liczne zabytkowe domy, kościoły oraz świetnie zachowany zamek; podobnie jest w innych miejscowościach. Z kolei osoby szukające abytkowych i pełnych atrakcji miast, powinni wybrać się do miast takich jak: Lukka, Viareggio, Piza (sprawdźcie także naszą ofertę „Piza noclegi”) czy Florencja.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar