Domy i apartamenty wakacyjne w Sassetta

Sassetta

Domy i apartamenty wakacyjne w Sassetta

Sassetta to nazwa niewielkiego miasteczka, które położone jest pośród wzniesień i lasów zachodniej Toskanii, w centralnej części kraju (jeśli jednak szukacie pełnej oferty w Italii, zerknijcie na nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Sassetta to wiekowa miejscowość. Jej początki datuje się na XI wiek i poprzez ciekawą oraz burzliwą historię, przetrwała do dziś jako miejsce, jakby żywcem wyjęte z dawnych czasów – możecie więc być pewni, że spacer uliczkami Sassetty dostarczy Wam wielu wrażeń i poszerzenia wiedzy z zakresu historii. Okolicę zaś, stanowią zalesione szczyty pagórków i wzgórz, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla miłośników relaksu na łonie natury, również tych bardziej wymagających aktywności na świeżym powietrzu. Jednym słowem – zapraszamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Sassetta

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sassetta

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sassetta

Loading...

Domki i apartamenty wakacyjne w Sassetta

Do Sassetty zapraszamy Was tym mocniej, gdyż i tutaj oferujemy Wam nasze kwatery na udane wakacje we Włoszech. Skąd pewność, że urlop z NOVASOL będzie satysfakcjonujący? Składa się na to wiele czynników, jak chociażby takie jak:

  • Nasze domki i apartamenty są całkowicie wyposażone;

  • Podczas najmu, dostęp do nich macie tylko Wy;

  • Obiekty są podłączone do wszelkich, niezbędnych mediów;

  • Wszystkie kwatery są dodawane przez NOVASOL, a nie pojedynczych Właścicieli – macie więc gwarancję, że na miejscu, będzie czekał na Was taki obiekt jaki widać w witrynie;

  • Atrakcyjne ceny.

Wymienione wyżej elementy, to niejedyne zalety naszych kwater z oferty „Toskania noclegi”. Katalog NOVASOL, cechuje również spora różnorodność domków i apartamentów. Możecie więc zamieszkać w przytulnym apartamencie dla dwojga lub rozległej posiadłości, w której możecie wypocząć z rodziną i przyjaciółmi. Proponujemy Wam także prosto (lecz kompletnie) wyposażone obiekty, które najlepiej sprawdzają się do noclegów oraz obiekty z licznymi udogodnieniami, dzięki którym można zażywać rozrywki przez cały dzień. Wybór jest naprawdę spory, ale dzięki filtrom w wyszukiwarce, łatwo wybierzecie domek, który będzie spełniał wszystkie Wasze wymagania. Niezależnie jednak, czy wybierzecie apartament z widokiem na góry czy dom z basenem, zawsze otrzymacie samodzielny i wyposażony obiekt. Zapraszamy!

 

Sassetta

Domy akceptujące przyjazd zwierząt

Wszystkim, którzy nie chcą zostawiać domowego pupila u znajomych lub rodziny, chcemy przekazać ważną wiadomość. Otóż, w Sassetta, przygotowaliśmy dla Was specjalne obiekty wakacyjne, w których możecie spędzić wspólne wakacje z psem, kotem lub innym Waszym zwierzakiem. Wystarczy tylko wpisać, obok liczby osób, ilość towarzyszących Wam zwierząt i gotowe – pojawią się obiekty, akceptujące pobyt ze zwierzakiem. Warto tu dodać, ze takie domki mają specjalne udogodnienia oraz nie pobierają opłat dodatkowych z tytułu pobytu zwierzęcia. Jeśli więc macie psa lub kota – zabierzcie go ze sobą na wspólne wakacje. Nasze specjalne obiekty już czekają na Wasz przyjazd.

 

Sassetta

Wakacje w Sassetta

Przygotujcie się, na pełne wrażeń, wczasy w miejscowości Sassetta. Będziecie tu mieli sporo do obejrzenia i odwiedzenia. Już w samym miasteczku można podziwiać ruiny zamku Orlandi, Pałac Ramireza de Montalvo, Kościół św. Andrzeja i wiekowe domy. Z kolei w najbliższym otoczeniu, czekają na Was trasy turystyczne, które prowadzą przez piękne lasy i wzgórza. Jakby i tego było mało, to proponujemy Wam odwiedzenie dalszej okolicy. Obfituje ona w naturalne rezerwaty, piaszczyste plaże oblewane wodami Morza Liguryjskiego oraz ciekawe miasta jak np. Cecina, Piombino, Livorno czy Grosseto. Brzmi ciekawie? Rezerwujcie zatem kwatery z oferty „domy i apartamenty Włochy” i w drogę!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar