Domy i apartamenty w Massarosa

Massarosa to to miejscowość oraz gmina, położone w północnej części Toskanii, blisko granicy z Ligurią oraz niecałe 9 kilometrów na wschód od znanego kurortu turystycznego Viareggio, w centralnej części kraju (a skoro o kraju mowa, sprawdźcie nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Okolica miejscowości zawiera w sobie wszystko co najlepsze – góry, morze, jeziora, lasy, wzgórza i zielone równiny – a sama Massarosa oferuje ciekawe miejsca oraz lokalne festiwale i festyny.

Jasno więc wynika, że wakacje w Massarosa to propozycja dla każdego. Co równie ważne, miejsce to wyróżnia się również zaciszną atmosferą i sielskim klimatem, a więc jest to lokalizacja, w której Wasze zmysły w pełni zregenerują się i odpoczną od wielkomiejskich niedogodności. Z kolei naturalne atrakcje, jak i bliskość atrakcyjnych toskańskich miast sprawia, że całe dnie można tu spędzić w duchu aktywnego wypoczynku. Pakujcie więc torby i walizki, bowiem domy i apartamenty w Massarosa to idealne zakwaterowanie na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Massarosa

Popularne domy wakacyjne w Massarosa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Massarosa

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Massarosa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Massarosa

Loading...

Domy i apartamenty w Massarosa

Wakacje w Massarosa najlepiej spędzić w komfortowych warunkach. Dlatego też, NOVASOL proponuje Wam swój produkt wakacyjny, który może Wam to zapewnić. Tą ofertą są domy i apartamenty w Massarosa i okolicy, które zostały udostępnione przez prywatnych właścicieli. Nasz produkt „Toskania noclegi” posiada szereg unikalnych cech, które wyróżniają go spośród podobnych propozycji na rynku. Otóż kwatery z naszej oferty:

 1. Są w naszej sprzedaży na wyłączność – mamy podpisane z właścicielami stosowne umowy.

 2. dostępne przez prawie cały rok – jeśli więc nie lubicie gorących sezonów, możecie się tu wybrać w chłodniejszych terminach.

 3. Gwarantują prywatność, wygodę oraz komfort.

 4. w pełni wyposażone oraz samodzielne.

 5. Zapewnią Wam udane wakacje J

Warto również wspomnieć o tym, że część obiektów posiada pewne indywidualne cechy i dodatki, które jeszcze bardziej podniosą satysfakcję z urlopu. W naszej ofercie znajdziecie domy z pięknymi widokami z okien, domy z basenem, domy akceptujące zwierzęta, kwatery all inclusive orz wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Massarosa

Wakacje w Massarosa

Rezerwując domy i apartamenty w Massarosa, będziecie mogli spędzić urlop na wiele różnych sposobów. Oto kilka miejsc, które sprawią, że zechcecie wrócić tu jeszcze nie raz i nie dwa:

 • Jezioro Massaciuccoli – akwen ten, wraz z siecią rzek i jezior tworzy unikalne krajobrazy. Jest to miejsce, gdzie można godzinami wędrować po szlakach turystycznych i drewnianych kładkach oraz obserwować liczne gatunki ptactwa wodnego. Wody jeziora świetnie się również nadają do uprawiania kajakarstwa oraz canoeingu.

 • Oaza Lipu – to specjalnie wydzielona strefa na jeziorze Massarosa. Chroni ona unikalne bagna oraz mokradła, które są domem dla wielu ptaków oraz zwierząt. Warto tu także odwiedzić Muzeum Ekologii.

 • Wybrzeże Versilia – rezerwując produkt „apartamenty Włochy” poznacie atuty toskańskich plaż oblewanych wodami Morza Tyrreńskiego. Szerokie, piaszczyste plaże idealnie nadają się do relaksu, a łagodny spadek dna morskiego zachęca do długich kąpieli w błękitnym morzu. Z kolei w nadmorskich kurortach, znajdziecie liczne atrakcje dla całej rodziny.

 • Monte Pitoro oraz Monte Quiesa – to dwa, najbardziej znane szczyty górskie w okolicy. Góry te, jak i inne zielone wzgórza, zachęcają do wielogodzinnych wędrówek z elementami wspinaczki i możliwością podziwiania pięknych, toskańskich krajobrazów.

 • Park Naturalny Migliarino – miejsce, w którym podziwiać można piaszczyste wydmy, bagna, piniowe lasy oraz dziką roślinność śródziemnomorską.

 • Miasta Toskanii – Viareggio, Piza (sprawdźcie także ofertę „Piza noclegi”) i Lucca, zachwycą Was swoim bogactwem zabytków, muzeów i interesujących miejsc.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar