Montecatini Val di Cecina - domy wakacyjne

Montecatini Val di Cecina

Montecatini Val di Cecina - domy wakacyjne

Montecatini Val di Cecina to niewielka miejscowość znajdująca się w samym sercu włoskiej Toskanii, zaledwie 14 kilometrów od znanego miasta Volterra, w centralnej Italii (Poleacamy Wam również nasz produkt „domy we Włoszech”). Jak sama nazwa wskazuje, osada ta znajduje sie w dolinie rzeki Cecina, w otoczeniu pięknych i zielonych krajobrazów. Jest to takze charakterystyczna dla regionu miejscowość, bowiem znajduje się szczycie jedenego z setek wzgórz i oferuje piękną, średniowieczną zabudowę.

Wakacje w Montecatini Val di Cecina to propozycja dla szukających wytchnienia oraz odskoczni od codzienności w wielkich miastach. W Montecatini Val di Cecina odetchniecie pełną piersią, a zaciszna atmosfera spowoduje, że w pełni się zrelaksujecie i naładujecie naturalne akumulatory. Miasteczko świetnie się również sprawdza jaka baza noclegowa; za dnia wycieczki po pełnej atrakcji okolicy, a wieczorem relaks w spokojnej atmosferze. Warto również dodać, ze i na wybrzeże nie jest stąd bardzo daleko, bo jest to niecałe 40 kilometrów, a więc około godziny jazdy. Tak czy siak, zapowiadaja się emocjonujące wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Montecatini Val Di Cecina

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Montecatini Val Di Cecina

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Montecatini Val Di Cecina

Loading...

Domy wakacyjne w Montecatini Val di Cecina

Z pewnością zainteresuje Was fakt, iż NOVASOL posiada w swoim katalogu bogatą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych w Montecatini Val di Cecina. Oferujemy Wam tu noclegi, które są alternatywą dla hoteli i moteli. Nasze kwatery z oferty "Toskania noclegi", to w pełni wyposażone i samodzielne obiekty, w których spędzicie urlop w prywatnej atmosferze. Domy i apartamenty w Montecatini Val di Cecina to także duży wybór obiektów, pod katem wielu udogodnień, jak np. basen, sauna, ogród, itp. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Montecatini Val di Cecina

Wakacje ze zwierzakiem w Montecatini Val di Cecina

Jeśli posiadacie domowego zwierzaka i nie chcecie zostawiać go w kraju podczas urlopu, to z pewnością zainteresuje Was fakt, że w wielu naszych obiektach wypoczniecie razem z nimi. Wystarczy tylko określić liczbę towarzyszących Wam zwierząt lub wybrać filtr „domy akceptujące zwierzęta”, a ukażą Wam się domy i apartamenty dedykowane właśnie Wam. Warto dodać, że część obiektów jest szczególnie przyjaznych zwierzętom, ponieważ posiadają specjalne udogodnienia, jak np. ogrodzoną działkę. Zapowiadaja się wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym pupilem.

 

Montecatini Val di Cecina

Wakacje w Montecatini Val di Cecina

Kiedy już w pełni się zrelaksujecie, to warto wybrać się na wędrówki po bliższej i dalszje okolicy. Na sam początek, warto zacząć od miasta i jego atrakcji, w Montecatini Val di Cecina znajdziecie mury miejskie z wieżami obronnymi, liczne place i placyki, pałace oraz budowle sakralne. Warto rónież wstąpić do miejscowej restauracji lub tawerny, aby poznać pyszne miejscowe specjały.

Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” w Montecatini Val di Cecina będziecie takze mogli przemierzać szlaki turystyczne, które prowadzą przez najpiękniejsze miejsca regionu. Winnice, gaje oliwne, lasy, wzgórza i góry na których takze wznoszą się miasteczka) zapraszają na emocjonujące chwile.

 

Wakacje nad morzem

Spędzając wakacje w Montecatini Val di Cecina, grzechem byłoby nie wybrać się wybrzeże Morza Liguryjskiego. W słonecznych kurortach Toskanii czekają na Was długie i piaszczyste plaże, które są bezpieczne takze dla najmłodszych. Oprócz plaż, nadmorskie miejscowości oferują liczne atrakcje, rejsy po morskich wodach, mozliwość uprawiania sportów wodnych oraz bogata oferta gastronomiczna. Na plażowy relaks szczególnie polecamy takie miejsca jak Bibbona, Cecina (sprawdźcie także nasz produkt „domy i apartamenty w Cecinie”) oraz Mazzantę.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar