Cecina - domy i apartamenty wakacyjne

Cecina to nazwa gminy oraz kurortu nadmorskiego, które położone są na zachodnim brzegu włoskiej Toskanii, w centralnej części Italii (jeśli zaś interesuje Was pełna oferta w tym kraju, zapraszamy Was do katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Miejscowość położona jest u ujścia rzeki Cecina (choć pierwotnie położona była tylko na lewym jej brzegu) oraz charakteryzuje się długim pasem lasów piniowych, których część wchodzi w skład specjalnego rezerwatu Tomboli di Cecina.

Jeśli szukacie wypoczynku nad morzem z gwarancją pogody, to wakacje w Cecinie będą świetną propozycją. Miejscowść oferuje prawie 2 kilometry pięknych plaż, a przecież w sąsiednich kurortów również kąpielisk nie brakuje. Cecina to również świetne miejsce na wakacje na łonie natury, a jeśli zamieszkacie na obrzeżach miasta, to czeka na Was wiejska atmosfera, pełna ciszy i niczym niezmąconego relaksu. Aktywnie wypoczywający również powinni wziąć pod uwagę to miejsce. Bliskość Apenin i atrakcji z nimi związanymi, z pewnością dostarczą mnóstwa niezapomnianych chwil. Można więc założyć, że czekają tu na Was wyśmienite wakacje we Włoszech.

 

Cecina

Popularne domy wakacyjne w Cecina

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Cecina

Loading...

Wakacje nad morzem

Wybierając dom lub apartament w Cecinie, z pewnością nie raz i nie dwa, zawitacie na plaże oblewane wodami Morza Liguryjskiego. Plaża w tym kurorciew jest szczególnie polecana rodzinom z małymi dziećmi, bowiem spadek dna morskiego jest tu wyjątkowo łagodny. Jeśli zarezerwujcie produkt „Toskania noclegi”, do Waszej dyspozycji będą plaże płatne (z leżakami, parasolami, natryskami i innymi udogodnieniami) oraz plaże bezpłatne, co nie jest zbyt często spotykane we Włoszech. Plaże w Cecienie są piaszczyste oraz żwirowe, dlatego zalecamy używanie obuwia do pływania, aby uniknąć niepotrzebnej kontuzji. Dużym plusem tutejszych kąpielisk jest to, że ciągnące się wzdłuż nich gaje piniowe, gwarantują cień, który przyda się podczas śródziemnomorskich temperatur.

 

Cecina

Aktywne wakacje w Cecinie

Amatorzy uprawiania sportów i aktywnego spędzania czasu, powinni przyjrzeć się jakie atrakcje czekają na nich w Cecinie. Przede wszystkim, swoje miejsce znajdą fani sportów wodnych. Oprócz oczywistych aktywności jak pływanie, możecie tu do woli żeglować oraz uprawiać windsurfing. Poza tym, polecamy wam zaopatrzenie się w sprzęt do snorkelingu, aby swobodnie obserwować bogate życie dna morskiego.

Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli do woli uprawiać sporty biegowe oraz kolarstwo. Tutejsze szlaki turystyczne świetnie nadają się ku temu, a i potrafią dać niezły wycisk. Jeśli, z kolei, intereseują Was wycieczki po górach oraz wspinaczka, to kilkanaście kilometrów za Ceciną, wznoszą się pierwsze szczyty Apenin, które na pewno dostarczą potrzebnych wrażeń oraz widoków.

Cecina

Atrakcje w okolicy

Wakacje w Cecinie, to okazja na zwiedzanie ciekawej okolicy miasteczka. Szczególnie polcamy Wam takie miejsca jak:

  • Bibbona – można w niej podziwiać zamek z XVIII wieku, średniowieczny pałac Vecchio oraz XI-wieczny kościół Pieve di Sant’llario

  • Livorno – znany port oraz siedziba kilku fortec pochodzących z różnych okresów, licznych kościołów oraz zabytków, których zwiedzanie, zajmie Wam długie i ciekawe godziny.

  • Piza – miasto słynące z Krzywej Wieży.

  • Siena – również znane miasto. Koniecznie zobaczcie słynne wyścigi konne Palio, które odbywają się tu od XI wieku (sprawdźcie także naszą propozycję „Piza noclegi”).

 

Domy i apartamenty w Cecinie

Dopełnieniem atrakcji, jakie czekają na Was w Cecinie, jest nasza oferta noclegów w tym mieście i jego okolicy. Nasze obiekty wakacyjne są w pełni wyposażone, oferują prywatność oraz indywidualne spędzanie wolnego czasu. Znajdźcie swoą kwaterę, która spełnie Wasze wszystkie wymagania. Czekają tu na Was: domy z basenem, domy z siłownią, domy przy plaży, itp. Zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar