Poppi - domy i apartamenty wakacyjne

Marzą Państwo o wspaniałych wakacjach w atrakcyjnym obiekcie z katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"? Zarezerwujcie Państwo jeden z naszych wspaniałych domów wakacyjnych w Poppi w prowincji Arezzo i sprawcie, aby Państwa marzenia stały się rzeczywistością. U nas mogą Państwo wynająć mieszkanie w średniowiecznym klasztorze, dom z kamienia naturalnego na leśnej polanie albo bliźniak w przebudowanym budynku szkolnym. Oferta apartamentów i domów wakacyjnych NOVASOL jest duża i zróżnicowana.

Poppi

Popularne domy wakacyjne w Poppi

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Poppi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Poppi

Loading...

Miejscowość Poppi

Poppi położone jest w pięknej i przyjaznej okolicy. Jest to mała górska miejscowość, oddalona tylko 40 km na wschód od Florencji, w uroczej dolinie Casentino w północno-wschodniej części Toskanii. Nie istnieje tu turystyka masowa. Możecie tu wypocząć w ciszy i spokoju prywatnej kwatery w Poppi. Jeżeli zdecydujecie się na wypoczynek w tym idyllicznym i malowniczym otoczeniu, czeka na Was szereg wspaniałych przeżyć. Do ulubionych miejsc, wartych odwiedzenia, należy klasztor w Camaldoni i La Verna. Rezerwujcie więc kwaterę z oferty "Toskania noclegi"  i przekonajcie się sami!

Poppi

Castello di Poppi

Nad miejscowością góruje Castello di Poppi, czyli zamek w Poppi. Najstarsza dokumentacja, w której znajduje się wzmianka o tej warownej budowli pochodzi z 1191 roku, jednakże przyjmuje się, że zamek został zbudowany znaczenie wcześniej, tj. między IX a X w., po rozpadnięciu się imperium Karolingów. Projekt tej budowli przypisuje się architektowi Arnolfo di Cambio, który podobno zbudował zamek w Poppi jako swego rodzaju prototyp zaprojektowanego w późniejszych czasach pałacu Vecchio, znajdującego się we Florencji. Od momentu powstania, przez kolejne czterysta lat historia zamku w Poppi jest ściśle powiązana z jedną z najbardziej majętnych rodzin w regionie - Conti Guidi. Warto nadmienić, że ród ten był równocześnie w posiadaniu innych zamków na wzgórzach Casentino, w tym zamku Romena i Porciano. Ciekawostką jest, że w latach 1307-1311 mieszkał tu wielki poeta Dante Alighieri i jak głosi plotka, włśnie tu skomponował pieśń 33 swojej „Komedii”.

Poppi

Inne atrakcje w okolicach Poppi

  • Kościół Madonny del Morbo – stąd, w dniu 29.06. rozpoczyna się procescje, podczas której tutejszy obraz Matki Boskiej przenoszony jest do kościoła św.św. Marco i Lorenzo

  • Pałac Crudeli – miejsce urodzin i śmierci u znanego za heretyka Tommaso Crudeli, należącego do pierwszego we Włoszech stowarzyszenie masonów

  • Siedziba zakonu kamedułów

  • Muzeum Arboreto Carlo Siemoni

Poppi

Domy wakacyjne w Poppi

NOVASOL oferuje Państwu szereg wspaniałych domów wakacyjnych we Włoszech. Również w Poppi znajdą Państwo cudowne i jedyne w swoim rodzaju domy i apartamenty wakacyjne. Każdy dom i apartament wakacyjny NOVASOL urządzony jest zgodnie ze smakiem i możliwościami konkretnych właścicieli, co sprawia, iż każdy obiekt wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Już dziś mogą Państwo zarezerwować dom wakacyjny na wymarzone i jedyne w swoim rodzaju wakacje we Włoszech!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar