Torrita di Siena - domy i apartamenty

Torrita di Siena to niewielka miejscowość oraz gmina położone we wschodniej Toskanii, w dolinie Valdichiana, ok 40 kilometrów od Sieny, w samym sercu Włoch (polecamy Wam wszytkie nasze domy we Włoszech). Nazwa miasteczka wywodzi się z faktu, że kilka stuleci temu była to osada warowna, chroniąca Sienę. Dziś jest to sielska miejscowość turystyczna, w której można przeżyć niezapomniany urlop.

Wakacje w Torrita di Siena to interesująca propozycja dla osób szukających chwili wytchnienia i spokojnej atmosfery. Zarówno miasteczko, jak i jego okolica, oferują zaciszny i przyjemny klimat, który sprzyja naładowaniu sił witalnych. Jest to również świetne miejsce na piesze wojaże oraz przejażdżki rowerem, a więc amatorzy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu również będą usatysfakcjonowani. Z kolei rolniczy charakter gminy sprawia, że smakosze kuchni włoskiej wyjeżdżają stąd z pełnymi brzuchami. Podsumowując - Torrita di Siena to ciekawa i nieszablonowa propozycja na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Torrita di Siena

Domy i apartamenty w Torrita di Siena

Kiedy już na sto procent zdecydujecie, że Torrita di Siena to jest właśnie to miejsce, w którym spędzicie urlop, to warto zastanowić się nad wyborem miejsca noclegowego. Możecie skorzystać z oferty tutejszych hoteli lub skorzystać z oferty NOVASOL, która jest alternatywą dla pierwszej opcji. Nasz produkt tym się różni od hotelowego najmu, iż oferuje, samodzielne i kompletnie wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty, domy i apartamenty w Torrita di Siena. Kwatery te należą do prywatnych właścicieli, którzy podpisali z nami umowę na wyłączność. Oznacza to, że możecie tu przyjechać o dowolnej porze roku i mieć pewność, że podczas trwania njmu, mieszkanie lub dom wakacyjny jest tylko i wyłącznie do Waszego użytku. Nasz produkt „Toskania noclegi” to również gwarancja prywatności i wypoczynku z dala od tłumów, co jest przecież niezbędnym elementem bezstresowego relaksu.

Przeszukując naszą ofertę „domy i apartamenty w Torrita di Siena”, znajdziecie w niej obiekty w różnych lokalizacjach, różnej wielkości oraz różnym standardzie. Pojawią Wam się także kwatery tematyczne, które ze względu na specjalne dodatki, jeszcze bardziej podnoszą komfort i satysfakcje z wypoczynku. W Torrita di Siena szczególnie Wam polecamy domy z basenem, domy przyjazne zwierzętom oraz kwatery z panoramicznym widokiem z okien oraz tarasu. Zaprasamy!

 

Torrita di Siena

Wakacje w Torrita di Siena

W Torrita di Siena nie grozi Wam nuda. Zaróno miasteczko jak i okolica, pełne są atrakcji oraz ciekawych miejsc, w których można poczuć się jak kilka stuleci temu – jest to właśnie jedna z zalet Toskanii. Z pewnością, spacer uliczkami miasteczek i wsi, a także szlakami posród wzgórz, na długo pozstanie w Waszej pamieci. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” poznacie również najsmaczniejsze włoskie potrawy oraz miejscowe wino i oliwę z oliwek, które wytwarzane są na miejscu.

Wakacje w Torrita di Siena to także okazja na poznanie Jeziora Trazymeńskiego i jego walorów. Urokliwe plaże, ciekawe miasteczka, wyspy oraz naturalne parki sprawiają, że jest to jedna z pereł regionu Umbrii. Kąpiel w wodach jeziora lub rejs stateczkiem posród wysp również należy do obowiazkowych punktów wycieczek nad ten akwen.

Rezerwując domy i apartementy w Torrita di Siena będziecie mieli okazję na poznanie najciekawszych miast Toskanii u Umbrii. Polecamy Wam wizytę m.in. w Asyżu, perugii, Montepulciano, Arezzo (w którym jest dostępny także nasz produkt „noclegi Arezzo”) i Sienie.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar