Larciano - apartamenty i domy wakacyjne

Larciano

Larciano - apartamenty i domy wakacyjne

Larciano to niewielka i charakterystyczna dla regionu Toskanii miejscowość, która położona jest w otoczeniu zielonych wzgórz. Miasteczko położone jest w centralnej części włoskiej Toskanii, w połowie drogi pomiędzy dwoma dużymi ośrodkami miejskimi, a mianowicie Empoli oraz Pistoia. Całosć znajdziecie w centralnej części kraju, podobnie jak nasze apartamenty i domy we Włoszech.

Larciano jest typową włoską osadą położoną na wzniesieniu i widoczną z daleka za sprawą zabytkowej wieży zamkowej. W miejscu tym znajdziecie ciszę, spokój oraz będziecie mieli wrażenie cofnięcia się do czasów średniowiecza, bowiem klimat Larciano idealnie oddaje ducha tamtych czasów. Także jeśli szukacie odskoczni od codzienności, będzie to dla Was świetna lokalizacja na wypoczynek. Wybierając nasz produkt „domy i apartamenty w Larciano”, spędzicie również aktywne wakacje polegające na uprawianiu sportów na świeżym powietrzu oraz intensywnym zwiedzaniu, gdyż okolica dostarcza mnóstwo atrakcji oraz ciekawych miejsc. To będą wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Larciano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Larciano

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Larciano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Larciano

Loading...

Domy i apartamenty w Larciano

Wyobraźcie sobie taką scenę: wraz z pierwszymi promieniami słońca wychodzicie na taras i wskakujecie do basenu, z którego podziwiacie piękny krajobraz i zieloną naturę. Spróbujcie sobie zwizualizować inny obraz: popołudnie, dzieci pluskają się w basenie, podczas gdy Wy czytacie ulubioną książkę na hamaku lub właśnie odpalacie grilla, na którym czekają miejscowe specjały. Obie te sceny mogą się stać rzeczywistością – wystarczy zarezerwować nasz produkt „domy i apartamenty w Larciano”. W naszej ofercie znajdziecie w pełnie wyposażone obiekty wakacyjne, w których spędzicie niezwykle komfortowe wakacje. Nasz produkt „Toskania noclegi”, to także gwarancja prywatności oraz indywidulanego spędzania wolnych chwil. Z NOVASOL spędzicie prawdziwie włoskie wakacje.

W ofercie „noclegi Larciano” znajdziecie szeroką gamę kwater wakacyjnych, które łatwo dostosujecie do swoich potrzeb oraz wymagań. Mamy Wam do zaoferowania obiekty o różnej wielkości, lokalizacji oraz standardzie. Posiadamy także kwatery tematyczne, ze specjalnymi udogodnieniami jak np.:

  1. Domy z basenem – o zaletach posiadania prywatnego akwenu napisaliśmy wyżej.

  2. Domy przyjazne dzieciom – w tych obiektach, na najmłodszych Gości czekają dodatkowe atrakcje jak plac zabaw, brodzik czy pokój zabaw.

  3. Domy dla aktywnych – obiekty z dodatkowym wyposażeniem dla osób uprawiających sport. Siłownia, sprzęt do ćwiczeń czy gier – to czeka na Was!

  4. Domy przyjazne zwierzętom – koniec z zostawianiem domowego ulubieńca w kraju. W tych domach spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem, a nawet koniem (szczegóły w opisach domów).

 

Larciano

Wakacje w Larciano

W Larciano i okolicy nie grozi Wam nuda. W miasteczku poczujecie oddech średniowiecza na karku oraz życie codzienne mieszkańców. Z kolei jeśli opuścicie mury miejskie, to wkroczycie w świat wielkiej przygody. Rezerwując produkt „apartamenty Włochy” będziecie mogli:

  • Wędrować całe dnie – szlaki turystyczne prowadzą przez urodzajne pola, winnice, lasy oraz wiecznie zielone wzgórza i pagóry. Trasy te, świetnie nadają się także do rowerowych wojaży.

  • Zasmakować włoskiej kuchni – w Larciano odkryjecie, że Włochy to nie tylko pasty i pizza. Dużym atutem regionu jest również miejscowe wino.

  • Poznać miejsce narodzin Leonardo da Vinci – zaledwie 10 kilometrów od Larciano znajduje się miasteczko Vinci, z którego pochodzi najsłynniejszy renesansowy twórca. W Vinci czekają na Was dwa, pełne eksponatów, muzea poświęcone jego życiu.

  • Wybrać się nad morze – do wybrzeże Morza Liguryjskiego jest stąd około 80 kilometrów, więc warto poświęcić dzień na zażycie kąpieli w błękitnych wodach morskich. W kurortach czekają na Was także liczne atrakcje oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

  • Odkryć atrakcje okolicy – z Larciano szybko i łatwo dostaniecie się do słynnych miast, tj. Prato, Pistoia, Empoli, Piza czy Florencja (sprawdźcie także naszą ofertę „Florencja noclegi”).

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar