Wakacje w Castelfiorentino

Castelfiorentino

Wakacje w Castelfiorentino

Castelfiorentino to gmina w Toskanii, należąca do prowincji Siena. Miasteczko położone jest ok. 30 km na południowy - wschód od Florencji, nad rzeką Elsą. Miasto dzieli się na Cambiano, Castelnuovo d'Elsa, Coiano, Dogana, Granaiolo i Petrazzi. W przeszłości miasto nosiło rzymską nazwę Timignano, natomiast do roku 1149 nazywane było Castelvecchio. Dom wakacyjny w Castefiorentino pozwoli Państwu zwiedzić to wspaniałe miejsce i jego okolice. Wystarczy tylko wybrać nasze domy we Włoszech!

Popularne domy wakacyjne w Castelfiorentino

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Castelfiorentino

Loading...

Warto zobaczyć

Spędzając wakacje we Włoszech, koniecznie powinni Państwo odwiedzić poniższe miejsca:

Teatro del Popolo - założony w XIX wieku teatr ludowy.

Collegiata dei Santi Lorenzo i Leonardo - pochodzący z przełomu XIII - XIV wieku kościół.

Oratorium Oratorio dei Santi Lorenzo i Barbara.

Sanktuarium Santa Verdiana.

Romańsko - gotycki kościół św. Franciszka, gdzie można podziwiać Madonnę z dzieciątkiem autorstwa Taddeo Gaddi.

Z miasta pochądzą: Attavante degli Attavanti - malarz, żyjący w XV wieku oraz Michelangelo Tilli - lekarz i botanik, żyjący w XVII wieku.

W Castelfiorentino mogą Państwo skorzystać z pociągu do Florencji i zachwycić się historyczną częścią miasta, która od 1982 roku wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Również piękne toskańskie miasta: Siena, Lucca i Pisa są warte odwiedzenia.

Castelfiorentino

Domy wakacyjne w Castelfiorentino

W Castelfiorentino w prowincji Florencja spędzą Państwo prawdziwie toskańskie wakacje. Wielu lokalnych mieszkańców pracuje we Florencji, oddalonej jedynie o ok. 40 km na północny – wschód. Do Florencji łatwo można dostać się pociągiem.

NOVASOL dysponuje ciekawą ofertą "domy i apartamenty Włochy", która obejmuje obiekty wyposażone w indywidualnym stylu. Każdy nasz dom wakacyjny jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wakacje w domu wakacyjnym nie muszą zrujnować Państwa budżetu. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL można wynająć w przystępnej cenie. System rezerwacyjny NOVASOL pozwoli Państwu w prosty, przejrzysty sposób wybrać dom lub apartament wakacyjny, a następnie dokonać jego rezerwacji. Dokonując rezerwacji sami Państwo decydują o rodzaju i standardzie kwatery wakacyjnej. Mogą Państwo wynająć funkcjonalny, prosto urządzony dom wakacyjny, apartament w centrum historyczengo miasta lub ekskluzywną willę z basenem.

Rezerwując dom wakacyjny w Castelfiorentino decydują się Państwo na wakacje we wspaniałej Toskanii.

Pozwólcie się Państwo oczarować naszym wspaniałym domom wakacyjnym w Castelfiorentino w prowincji Florencja. Oferowane przez NOVASOL domy i apartamenty wakacyjne charakteryzują się wysokim standardem, wyposażone są we wszystko to, co niezbędne jest dla wspaniałego wypoczynku. W ofercie NOVASOL z pewnością każdy znajdzie odpowiednie zakwaterowanie na niezapomniane wakacje we Florencji.

Do zobaczenia w Castelfiorentino!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar