Domy i apartamenty wakacyjne w Chiusi

Chiusi

Domy i apartamenty wakacyjne w Chiusi

Chiusi to piękne, zabytkowe miasteczko położone w południowej Toskanii, tuż przy granicy z Umbrią, zaledwie 24 kilometry od Montepulciano, w środkowej części słonecznej Italii (z kolei wszystkie propozycje noclegów znajdziecie w katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Dawniej, Chiusi było jednym z najważniejszym miasta pod rządami Etrusków, jednak dziś jest to miejsce spokojniejsze i prezentuje bogate świadectwo historii.

Wakacje w Chiusi to propozycja dla osób, które szukają wypoczynku z dala od hałasu i harmidru wielkich ośrodków i nadmorskich kurortów. Zarówno miasto jak i jego okolica, oferują sielskie krajobrazy oraz możliwość relaksu w spokojnej atmosferze. Chiusi ma także bogatą ofertę aktywnego wypoczynku, oferuje zwiedzanie licznych zabytków oraz gwarantuje poznanie wyjątkowej włoskiej kuchni. Jeśli więc powyższy opis wydał Wam się bardziej niż zachęcający, to nie zastanawiajcie się dłużej, tylko rezerwujcie kwatery w Chiusi na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Chiusi

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Chiusi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Chiusi

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Chiusi

Loading...

Domy i apartamenty w Chiusi

Zestawcie sobie dwa obrazy. Pierwszy to pokój w hotelu o powierzchni 15 metrów kwadratowych, leżaki  przy basenie zajęte od 6 rano, w basenie ,mnóstwo ludzi plus widoczne plamy po olejku do opalania. Obraz drugi to w pełni wyposażony dom lub apartament z łazienką i kuchnią, wstajecie o 10 lub w południe, wyglądacie przez okno albo taras i widzicie Wasz prywatny basen i wolne leżaki; mało tego wokół piękny krajobraz i zielone widoki. Jeśli ta druga opcja do Was bardziej przemawia, to właśnie przekonała Was nasza oferta „Toskania noclegi”. W jej ramach, oferujemy Wam kompletnie wyposażone obiekty wakacyjne z różnymi udogodnieniami i gwarancją prywatności oraz samodzielności.

Wybierając domy i apartamenty w Chiusi i okolicy, będziecie mogli wypocząć w obiektach, które posiadają zróżnicowane cechy i dodatki, a wszystko to po to, abyście mogli znaleźć kwaterę optymalnie zbliżoną do Waszych wymagań oraz potrzeb. Oferujemy Wam domki w różnych lokalizacjach, standardzie oraz wielkości. To również tylko od Was zależy czy wybierzecie np. dom z basenem, dom z ogrodem, apartament przyjazny dzieciom czy dom dla aktywnych urlopowiczów. Zapraszamy!

 

Chiusi

Wakacje w Chiusi

Spędzić urlop w Chiusi i okolicy można na różne sposoby. Można oddać się jedynie relaksowi i cały pobyt regenerować siły witalne przed kolejnym rokiem pełnym wyzwań. Jednak rezerwując nasz produkt „domy i apartamenty Włochy”, można również oddać się całodziennym wędrówkom po okolicy lub wybrać się autem do dalszych lokalizacji. Mamy nawet dla Was kilka propozycji, otóż spędzając wakacje w Chiusi polecamy Wam:

  • Dokładne poznanie miasta – Chiusi posiada piękną zabudowę, na którą składają się elementy z czasów Etrusków, z czasów panowania Cesarstwa Rzymskiego, średniowiecza, renesansu i współczesne budownictwo. Szczególnie warto odwiedzić romańską Katedrę San Secondiano z VI wieku, podziemne miasto (składają się na nie tunele z VI wieku przed naszą erą!) i gotycki kościół Św. Franciszka. Koniecznie też odwiedźcie Muzeum Katedralne oraz Muzeum Etrusków.

  • Piesze i rowerowe eskapady – okolic Chiusi to niekończące się zielone pagórki, wzgórza i doliny. Pokryte są lasami, polami uprawnymi, winnicami i gajami oliwnymi. Pośród nich poukrywane są również małe miasta i wsie, jak Cetona, Chianciano, Sarteano.

  • Odkryć Jezioro Trazymeńskie – ten piękny akwen oferuje naturalne krajobrazy oraz świetnie wyposażone plaże, na których można się swobodnie zrelaksować. Polecamy również wizytę w Parku Regionalnym, który znajduje się na zachodnim wybrzeżu jeziora.

  • Poznać słynne miasta – z Chiusi łatwo dostaniecie się do  Perugii, Montepulciano, Asyżu, Arezzo oraz Sieny (sprawdźcie również nasz produkt „noclegi Siena”).

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar