Domy i apartamenty w Rapolano Terme

Rapolano Terme

Domy i apartamenty w Rapolano Terme

Rapolano Terme to niewielka miejscowość położona we wschodniej części włoskiej Toskanii, około 30 kilometrów od Sieny, w centralnych Włoszech (sprawdźcie także nasze domy we Włoszech).  Miasteczko jest bardzo charakterystyczne dla tego regionu, bowiem położone jest na szczycie rozległego wzgórza, otoczone jest zielenią i polami uprawnymi, a jego zabudowa przywodzi na myśl czasy średniowiecza. Jest jednak jeden element, który odróżnia Rapolano Terme od innych osad, a mianowicie wody termalne, które występują w tym miejscu (od nich pochodzi drugi człon nazwy miasta terme).

Wakacje w Rapolano Terme polecamy wszystkim szukającym spokojnego i zacisznego miejsca na wypoczynek. To również miejscowość, w której znajdziecie baseny termalne i spa, a więc jest to świetna okazja na regenerację organizmu. Rezerwując domy i apartamenty w Rapolano Terme będziecie mogli również spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, czy to wędrując po bajkowej okolicy, czy poznając najpiękniejsze miasta Toskanii. Zapowiadają się prawdziwie wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Rapolano Terme

Loading...

Domy i apartamenty w Rapolano Terme

Odkrywajcie uroki Rapolano Terme i okolicy, a wypoczynek w komfortowych warunkach zostawcie w naszych rękach. Proponujemy Wam tu, świetnie wyposażone oraz gwarantujące prywatność, kwatery, o których więcej dowiecie się w katalogu "Toskania noclegi". Chwalimy nasz produkt z pełną odpowiedzialnością, ponieważ został on wcześniej sprawdzony przez naszych lokalnych inspektorów, a więc opis i zdjęcia są zgodne ze stanem faktycznym. Oferta NOVASOL to także alternatywa dla hotelowego zakwaterowania, gdyż wszystkie nasze domy i apartamenty w Rapolano Terme to w pełni samodzielne jednostki, które są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu.

Nasza oferta jest również bardzo różnorodna. Możecie dostosować wybór obiektu pod względem szczegółowej lokalizacji, wielkości oraz standardu. Oferujemy Wam również obiekty tematyczne, które posiadają szczególne udogodnienia. Przykładem mogą być:

  • Domy z basenem – wyobraźcie sobie orzeźwienie w prywatnym basenie, po całym dniu pełnym wrażeń.

  • Domy przyjazne dzieciom – w tych obiektach, na Wasze dzieci czekają dodatkowe atrakcje, np. plac zabaw czy brodzik.

  • Domy dla aktywnych – kwatery, w których z przyjemnością wypoczną sportowcy oraz osoby aktywnie spędzające czas.

  • Domy przyjazne zwierzętom – idealne obiekty na wakacje z psem lub kotem.

Zapraszamy!

 

Rapolano Terme

Wakacje w Rapolano Terme

W Rapolano Terme nie będziecie mieć czasu na nudę. Szeroka oferta spa i basenów zadowoli nawet najwybredniejszych, a spacer zabytkowymi uliczkami miasteczka, z pewnością, na długo pozostanie w Waszej pamięci. Jeśli jednak i to będzie niewystarczające, to wystarczy, że zejdziecie ze wzgórza. Każdy kto zarezerwuje nasz produkt „apartamenty Włochy”, będzie mógł m.in.:

  • Wędrować pośród pięknych krajobrazów – Toskania to bardzo pofałdowana kraina, przechodząca w góry. Dlatego właśnie jest to świetne miejsce na całodzienne wędrówki po lasach, pagórkach, osadach i wioskach, wzdłuż pól uprawnych i winnic.

  • Uprawiać kolarstwo – we Włoszech panują świetne warunki do uprawiania kolarstwa szosowego (to przecież tu odbywa się słynny Giro di Italia) oraz wyczynowego.

  • Spędzić urlop nad wodą – zaledwie 40 kilometrów od Rapolano Terme znajduje się piękne Jezioro Trazymeńskie, które oferuje świetnie przygotowane kąpieliska oraz plaże. Na nich, oprócz wypoczynku i przyjemnych chwil w wodzie, czeka na Was możliwość uprawiania sportów wodnych oraz skorzystanie z bogatej oferty rejsów po wodach jeziora. Jezioro Trazymeńskie to także specjalny Park Przyrodniczy oraz ruiny zamków, które warto odwiedzić.

  • Zwiedzić piękne miasta Toskanii – z Rapolano Terme, łatwo dostaniecie się do ciekawych miejsc, takich jak Siena, Florencja (polecamy tu także naszą ofertę „Florencja noclegi”) oraz Arezzo.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar