Sinalunga - domy i apartamenty wakacyjne

Sinalunga

Sinalunga - domy i apartamenty wakacyjne

Sinalunga położona jest w prowincji Siena we Włoszech. Sinalunga nie jest tak dobrze znana, jak inne toskańskie miasta. Mimo tego warto odwiedzić to miejsce. Jest to prawdziwa, jeszcze nieodkryta, perełka wśród toskańskich miast. Na skraju miasta Sinalunga znajdą Państwo znaną, ekskluzywną restaurację 'Locanda dell'Amrosa'. Zachęcamy także do odwiedzenia przytulnych kawiarni, sklepów i wielu historycznych budowli. Oferta "domy i apartamenty Włochy" prezentuje obiekty, które będą idealną bazą wypadową na organizowane przez Państwa wycieczki.

Sinalunga - idealna na wakacje

Sinalunga to urocze miasteczko w prowincji Siena (sprawdźcie także ofertę "Siena noclegi"). Miasto położone jest między dolinami Chiana i Ombrone, ok. 47 km na wschód od Sieny i ok. 73 km na południowy - wschód od Florencji. Sinalunga dzieli się na dwie części: położoną na wzniesieniu Sinalunga Paese z historycznym starym miastem oraz leżące u stóp wzniesienia Pieve di Sinalunga. Spędzając wakacje w Sinalunga, koniecznie powinni Państwo odwiedzić miasto Cortona, gdzie przeważają domy średniowieczne i renesansowe. Sinalunga to idealne miejsce dla osób chcących połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem i poznawaniem historii. Czeka tu na Państwa wiele atrakcji.

Dom-w-Sinalunga

Atrakcje - warte zobaczenia

Rezerwując nasze apartamenty i domy we Włoszech, poznacie takiej miejsca jak:

Kaplica św. Michała z freskami.

Kaplica Santa Maria Assunta ze wspaniałym dziełem Madonna z Dzieciątkiem.

Kościół Santa Croce z dziełami Luca Signorelli'ego.

Kościół Chiesa di San Battista z XIV wieku, można tu podziwiać dzieło Angelo annunziante e Vergine autorstwa Francesco di Valdambrino.

Kościół Santa Lucia z przełomu XII i XIII wieku.

Kolegiata di San Biagio z XIII wieku, znajdują się tu dzieła Sano di Pietro.

Kolegiata di San Martino z XVII wieku.

Klasztor San Bernardino z XV wieku, odnowiony w XVIII wieku, znajdują się w nim m.in. dzieła Sano di Pietro i Benvenuto di Giovanni.

Aby zobaczyć te i inne wspaniałe miejsca, wystarczy zarezerwować kwaterę z oferty "Toskania noclegi".

Sinalunga

Domy wakacyjne w Sinalunga

W ofercie NOVASOL znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Nieważne czy szukają Państwo prosto urządzonego apartamentu wakacyjnego czy komfortowej willi z prywatnym basenem. W NOVASOL każdy z Państwa znajdzie odpowiedni dla siebie dom wakacyjny. Każdy dom i apartament wakacyjny NOVASOL został urządzony zgodnie z gustem i indywidualnymi możliwościami konkretnych właścicieli. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż wakacje we Włoszech będą niezapomnianym przeżyciem i na długo pozostaną w Państwa pamięci. Ponado to wszystkie nasze domy wakacyjne są kontrolowane przez lokalnych pracowników firmy. Planując wakacje, prosimy pamiętać, iż NOVASOL oferuje atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne nie tylko w Sinalunga, ale w całych Włoszech oraz w większości europejskich krajów. Do zobaczenia w uroczej Sinalunga.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar