Domy i apartamenty w Citta di Castello

Citta di Castello jest miastem położonym w północnej części włoskiej Umbrii, w pobliżu granicy z Marche i Toskanią, 40 kilometrów na wschód od jednej z toskańskich pereł – Arezzo (tu również oferujemy propozycje noclegowe pt. „noclegi Arezzo”). Miejscowość powstała już w czasach antycznych i mimo, że w 550 roku została zniszczona przez plemię Ostrogotów, dziś jest cenionym miejscem na wypoczynek.

Wakacje w Citta di Castello to propozycja dla wszystkich zmęczonych codziennością dużych I gwarnych ośrodków miejskich. Tu, w otoczeniu zielonych wzgórz przechodzących w Apeniny, spędzicie spokojne wakacje w zacisznej atmosferze oraz w otoczeniu zieleni. Urlop w tym miejscu to również gratka dla miłośników architektury, zabytków i poszukiwaczy ciekawych miejsc. Swoje miejsce znajdą tu też amatorzy wspinaczki górskiej i aktywnego wypoczynku, podczas którego można się zdrowo i przyjemnie zmęczyć. Jeśli więc dalej wodzicie palcem po mapie w poszukiwaniu idealnego miejsca, to Citta di Castello może być właśnie strzałem w przysłowiową dziesiątkę i  właśnie tu spędzicie udane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Citta di Castello

Popularne domy wakacyjne w Citta di Castello

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Citta di Castello

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Citta di Castello

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Citta di Castello

Loading...

Domy i apartamenty w Citta di Castello

Planując swój zasłużony wypoczynek, warto wcześniej rozeznać się na rynku noclegów. W Umbrii, jak i w całych Włoszech, bardzo popularny jest najem prywatny. Oczywiście budzi on pewne obawy, gdyż zawsze pozostaje nutka niepewności co zastaniemy na miejscy. Dlatego też, NOVASOL proponuje Wam swoje domy i apartamenty w Citta di Castello, które zostały wcześniej sprawdzone przez naszych pracowników i z właścicielami obiektów mamy podpisane umowy. Dzięki temu, możecie mieć pewność, że wszystkie informacje oraz fotografie produktu „Toskania apartamenty i domy” widoczne na naszej stronie mają pokrycie w rzeczywistości, a Wam pozostanie jedynie zmartwienie jak rozdysponować czas podczas urlopu.

Nasza oferta „kwatery w Citta di Castello” posiada również unikalne cechy, dzięki którym Wasz wypoczynek będzie udany. Otóż wszystkie obiekty wakacyjne są kompletnie wyposażone, są w pełni samodzielne oraz zapewniają prywatność, komfort i wygodę. Część kwater posiada też dodatkowe udogodnienia, dzięki którym, Wasz urlop będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący. W Citta di Castello szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z basenem – własny akwen to dużo okazji do zabawy, nie tylko dla najmłodszych;

  • Domy z panoramicznym widokiem – podziwiajcie piękne krajobrazy prosto z okien lub balkonu domu wakacyjnego;

  • Domy przyjazne zwierzętom – w tych obiektach możecie spędzić wakacje z domowym ulubieńcem;

  • Domy „w siodle” – obiekty położone przy lub w pobliżu stadnin, które oferują usługi jeździeckie.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Citta di Castello

Wakacje w Citta di Castello

Tu czekają Was nieograniczone możliwości wypoczynku. Zabytkowe miasteczka, zamki poukrywane między wzgórzami, lasy, góry, niekończące się winnice, a nawet możliwość jednodniowego wypadu nad Morze Adriatyckie – to wszystko tu jest, wystarczy zarezerwować produkt „domy i apartamenty Włochy”. Kiedy już poznacie piękno miasta i jego najbliższej okolicy, to teśli jednak możemy coś zasugerować, jest kilka dalszych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić, a są to:

  1. Jezioro Trazymeńskie – akwen oferujący, oprócz kąpieli i plażowania, możliwość uprawiania sportów wodnych, rejsów na piękne wyspy, liczne zabytkowe miasteczka oraz Park Naturalny.

  2. Arezzo – toskańskie miasto posiadające piękne budowle pochodzące z czasów antycznych, średniowiecza oraz renesansu. Tutaj także znajduje się Muzeum Biżuterii

  3. Perugia – stolica Umbrii z licznymi pozostałościami po czasach Etrusków. W Perugii oferujemy także produkt „apartamenty Perugia”.

  4. San Marino – jedno z najmniejszych państw na świecie. Mimo niewielkich rozmiarów, podziwiać tu można liczne zabytki z czasów średniowiecza, jak np. twierdzę La Rocca o Guaita.