search

Domy wakacyjne w Terricciola

Noclegi w Terricciola

Terricciola to jedna z tych charakterystycznych osad, które pokrywają całe terytorium Toskanii. Antyczne korzenie sięgające okresu panowania Etrusków, położenie na zielonym wzgórzu, otoczenie, na które składają się naturalne krajobrazy – jest to standard w tej okolicy. Miejscowość położona jest w zachodniej części regionu, ok. 40 kilometrów od wybrzeża i 80 kilometrów od słynnej Florencji (w której oferujemy produkt „Florencja noclegi”). Nazwa Terricciola pochodzi prawdopodobnie od łacińskiego słowa terra (czyli „ziemia”) lub turris, które oznacza wieżę obronną.

Oferta NOVASOL zatytułowana „domy wakacyjna w Terricciola” to propozycja dla amatorów wypoczynku w sielskiej atmosferze, z dala od tego całego hałasu i zgiełku, w miejscu gdzie można się zatrzymać i na chwilę zapomnieć o codzienności. To również zakwaterowanie skierowane do osób, które chcą całe dnie spędzić na eksploracji okolicy i poznawaniu poukrywanych miasteczek, wiosek oraz gospodarstw. Terricciola to także miejsce, w którym można zachwycić kubeczki smakowe, bowiem popularne są tu plantacje winogron, truskawek oraz oliwek. Z kolei, jeśli wśród Was są osoby, które chcą połączyć wakacje nad morzem z urlopem z dala od kurortów, to właśnie w Terricciola znajdą ku temu warunki. Zapowiadają się niezapomniane wakacje we Włoszech w prawdziwie toskańskim stylu.

  Domy wakacyjne w Terricciola

Domy wakacyjne w Terricciola

Szukając idealnego miejsca na odpoczynek, zajrzyjcie co do zaoferowania ma Wam NOVASOL. W tej części regionu, naszą ofertę stanowią głównie kwatery wakacyjne w otoczeniu zieleni i naturalnych krajobrazów. Oprócz tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne w Terricciola, w większości, posiadają własny basen, w którym znajdziecie przyjemne orzeźwienie podczas gorących dni. Własny akwen to również atrakcja dla najmłodszych – podczas gdy dorośli będą w pełni cieszyć się relaksem, dzieci będą radośnie pluskać się w wodzie. To nie wszystkie udogodnienia jakie czekają na Was w domach z oferty „apartamenty w Toskanii”. Nasze kwatery wakacyjne zapewniają komfort, wygodę, wyposażenie, prywatność oraz bezpieczne warunki. Nic tylko rezerwować!

Mamy również dodatkową zachętę, która sprawia, że domy wakacyjne w Terricciola wyróżniają się na tle innych obiektów wakacyjnych. Tą zachętą jest opcja all inclusive, którą objęta jest spora część naszej oferty. W jej ramach, w cenie najmu są już wliczone:

  • Opłaty za zużycie mediów (prąd, woda, gaz, Internet);

  • Koszt wynajęcia pościeli i ręczników  - mniej do spakowania na wyjazd;

  • Koszt sprzątania końcowego.

Sprawdźcie czy Wasz dom jest objęty tą promocją w opisie obiektu i w drogę! Serdecznie zapraszamy!

  Domy wakacyjne w Terricciola

Wakacje w Terricciola

Gdy już w pełni wykorzystacie udogodnienia Waszego domu wakacyjnego, sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was poza granicami posesji. Wybierając domy wakacyjne w Terricciola z katalogu „domy wakacyjne Włochy”, będziecie mogli m.in.:

  • Poznać piękne budowle miasta i okolicy – liczne kościoły i zabytkowe wille, czekają na Was w wąskich uliczkach Terricciola.

  • Wziąć udział w jednym z wielu wydarzeń kulturalnych – w Terricciola odbywa się Festiwal Truskawek, Noce Archeologiczne, antyczny festiwal wina oraz Calici di stelle.

  • Wędrować pośród naturalnych krajobrazów – odkryjcie co kryje się między zielonymi wzgórzami Toskanii – nie zawiedziecie się!

  • Uprawiać różne dyscypliny sportowe – kolarstwo, jeździectwo, trekking, spływy kajakowe, itp.

  • Wypocząć nad morzem – wystarczy pokonać 40 kilometrów, aby dotrzeć do słonecznych kurortów położonych nad błękitnym Morzem Liguryjskim.

  • Poznać piękne miasta Toskanii – Florencja, Piza (sprawdźcie także ofertę „domy i apartamenty w Pizie”), Lukka, Prato, Livorno i wiele innych miejscowości zaprasza na odkrywanie atrakcji i ciekawych miejsc.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy