search

Monteverdi Marittimo - domy i apartamenty

Kwatery w Monteverdi Marittimo

Przejeżdżając przez włoską Toskanię, natkniecie się na charakterystyczne miejscowości, które umiejscowione są na wzgórzach i pagórach, a ich panorama składa się z kamiennych domów i wysokiej wieżyczki kościelnej. Taką właśnie osadą jest Monteverdi Marittimo, która znajduje się w zachodniej części regionu, zaledwie 20 kilometrów od słynnego Wybrzeża Toskanii (sprawdźcie nasze propozycje „wakacje na Wybrzeżu Toskanii”).

Pojawia się więc pytanie, dlaczego warto na urlop wybrać się właśnie tutaj. Otóż wakacje w Monteverdi Marittimo to okazja na zamieszkanie w spokojnym i zacisznym miejscu, z jednoczesnym szybkim dostępem do nadmorskich kurortów i atrakcji z nimi związanymi. Z racji swojego położenia, Monteverdi Marittimo to świetne miejsce na urlop na łonie natury oraz wypoczynek połączony z poznaniem ciekawej historii i zabytków regionu. Podsumowując, jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

  Monteverdi Marittimo

Domy i apartamenty w Monteverdi Marittimo

Mamy dla Was kolejny argument, dlaczego warto wybrać się na wakacje w Monteverdi Marittimo. Jest to możliwość wypoczynku w komfortowych i ładnie urządzonych kwaterach z naszej oferty „wakacje Toskania”. Tu warto nadmienić, że wszystkie nasze domy i apartamenty w Monteverdi Marittimo i okolicy gwarantują pełne wyposażenie (w tym kuchnię lub aneks kuchenny), pełną prywatność oraz dostępność praktycznie przez cały rok. Jakby tego było mało, są to w pełni samodzielne jednostki, a na miejscu będziecie pod opieką lokalnych inspektorów, którzy dopilnują aby Wasz urlop przebiegł spokojnie i satysfakcjonująco.

Różnorodność wyboru to także jeden z atutów naszej oferty – można by nawet powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych kwater w naszej ofercie. Kwatery w Monteverdi Marittimo można sklasyfikować pod kątem:

  • Standardu – od prosto wyposażonych mieszkań idealnych na noclegi, po luksusowe wille z dodatkowymi udogodnieniami.

  • Lokalizacji – możecie zamieszkać w sercu miasteczka, jak i na jego uboczu, a nawet na łonie natury.

  • Wielkości – niezależnie czy wybieracie się na urlop we dwoje czy dużą grupą, znajdziecie tu obiekt wakacyjny, który pomieści Was wszystkich.

  • Dodatkowych atrakcji – w filtrach znajdziecie domy z basenem, domy z sauną, domy przyjazne zwierzętom, itp.

Warto również dodać, że część obiektów objęta jest promocją all inclusive. Oznacza to, że w cenie najmu są już naliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami. Zapraszamy!

  Monteverdi Marittimo

Wakacje w Monteverdi Marittimo

Wybierając produkt z katalogu „domy i apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję:

  1. Zauroczyć się miasteczkiem – Monteverdi Marittimo to przepiękna osada, w której łączą się rzymskie początki ze średniowiecznym budownictwem, a wszystko to połączone z wąskimi uliczkami, zabytkowymi schodkami, tarasami i placami miejskimi.

  2. Wypocząć na łonie natury – opuśćcie działkę, na której stoi Wasz dom wakacyjny i wybierzcie się na wędrówkę pośród wiecznie zielonych wzgórz, malowniczych wiosek, pól uprawnych, gajów oliwnych i winnic (w których skosztować można smakowitych win). Wakacje w Monteverdi Marittimo to również okazja na odwiedziny w rezerwatach naturalnych Caselli oraz Montefurtoli, z którymi osada graniczy.

  3. Spędzić urlop nad morzem – jedynie 20 kilometrów będzie Was dzielić od słonecznych i atrakcyjnych kurortów Morza Liguryjskiego. Piaszczyste plaże, bogata infrastruktura turystyczna, sporty wodne, bary, knajpki, restauracje i atrakcje dla całej rodziny – to wszystko czeka na Was.

  4. Poznać słynne miasta Włoch – wsiądźcie w auto lub pociąg i udajcie się do Grosseto, Sieny oraz Florencji (polecamy także nasz produkt „wakacje we Florencji”) – emocje gwarantowane!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy