search

Domy i apartamenty w Lucignano

Noclegi w Lucignano

Lucignano to piękne miasteczko położone w zachodniej części włoskiej Toskanii, około 30 kilometrów na południe od słynnego miasta Arezzo (polecamy Wam również naszą ofertę wakacyjną „apartamenty Arezzo”). Lucignano to charakterystyczna dla regionu miejsocowść, która położona jest na szczycie wzgórza (ok. 400 metrów n.p.m.) mimo faktu, iż znajduje się w dolinie Val di Chiana i nazywana jest jej perłą. Miasteczko jest również świetnym przykładem średniowiecznego budownictwa, a stare miasto ma tu kształt elpisy otoczonej dobrze zachowanymi murami miejskimi.

Wakacje w Lucignano to produkt przeznaczony dla tych, który szukają wytchnienia i ucieczki od codzienności wielkich i gwarnych miast. Tutaj, wypoczniecie w spokojnej okolicy i nacieszycie oczy pięknymi widokami. Rezerwujac domy i apartamenty w Lucignano poznacie również niezwykłą historię miasteczka i jego okolicy, a także podziwiać będziecie piękne miejsca oraz kilkusetletnie zabytki. Urlop w tej części kraju to również okazja na poznanie piękne toskańskiej przyrody oraz pysznej kuchni, z której słynie cały kraj. Podsumowując – jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

  Lucignano

Domy i apartamenty w Lucignano

Szukając odpowiedniego noclegu na zasłużony urlop, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Mamy dla Was domy i apartamenty w Lucignano, które są całkowicie odmienną propozycją w stosunku do hoteli i zajazdów. Nasz produkt „Toskania wakacje” to kompletnie wyposażone kwatery wakacyjne, w których zaznacie pełnego komfortu oraz prywatności. Wszystkie nasze obiekty są również w pełni samodzielne, a więc możecie mieć pewność, ze dane mieszkanie lub dom będzie tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu. Kwatery z naszej oferty zostały również wcześniej sprawdzone przez lokalnych inspektorów NOVASOL, takze opis i oraz fotografie są w stu procentach zgodne ze stanem faktycznym. Zapraszamy!

Warto również wspomnieć o dużej różnorodności produktu „domy i apartamenty w Lucignano”. Na naszych stronach znajdziecie obiekty w różnych lokalizacjach (zarówno w samym Lucignano, osadach gminy oraz na łonie natury), o różnym standardzie oraz wielkości. Polecamy Wam również nasze obiekty tematyczne, które posiadają dodatkowe elementy, jak np. basen, saunę, ogród czy plac zabaw. W naszej ofercie są również domy przyjazne zwierzętom, w których możecie spędzić wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym zwierzakiem.

  Lucignano

Wakacje w Lucignano

Urlop w Lucignano to wakacje pełne przygód. Zacznijmy od samego miasteczka, które zapiera dech w piersiach. Wędrując jego wąskimi uliczkami zabudowanymi domami z charakterystycznymi czerwonymi dachami, poczujecie się jak byscie cofnęli się w czasie o kilkaset lat. Posród domost i placów znajdziecie również ciekawe zabytki z XV i XVI wieku, jak np. kosciół. Św Franciszka (obecnie jest w nim muzeum miejskie) czy Klasztor Kapucynów. Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy” , nie zapomnijcie skosztować pysznych przysmaków kuchni włoskiej w jednej z wielu restauracji czy tawern.

Wakacje w Lucignano to również okazja na wypoczynek nad wodą. Wybrzeże Toskanii oddalone jest o ok. 1,5 godziny jazdy, a plaże Jeziora Trazymeńskiego o niecałe 40 minut. Na plażach oibu akwenów, oprócz relaksu, czekaja na Was takze liczne atrakcje dla małych i dużych oraz mozliwość uprawiania sportów wodnych czy wybrania się w rejs.

Rezerwując domy i apartamenty w Lucignano mozecie także poznać, pełne zabytków i atrakcji, miasta regionu. Z miastezka szybko i łatwo dostaniecie się do m.in. Sinalungi, Montepulciano, Sieny (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Sienie”) oraz Arezzo.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy