search

Dicomano - dmy i apartamenty

Noclegi w Dicomano

Dicomano to miejscowość oraz gmina położone w północno-wschodniej części włoskiej Toskanii, około 38 kilometrów od słynnej Florencji (przejrzyjcie również naszą ofertę „apartamenty we Florencji”. Miasteczko zlokalizowane jest w otoczeniu zielonych toskańskich wzgórz, które przechodzą w północne Apeniny, zwane także Apeninem Toskańskim. Dlatego też, wakacje w Dicomano polecane są osobom lubiącym aktywny wypoczynek na łonie natury.

Urlop w Dicomano proponujemy także wszystkim tym, którzy chcą wypocząć w spokojnej atmosferze. Jeśli więc, macie dość gwarnych i zatłoczonych kurortów oraz ośrodków miejskich, to sielski klimat w Dicomano, będzie dla Was idealny. Lokalizacja miasteczka pozwala również na możliwość zwiedzania licznych toskańskich miast, a także okazję na kąpiel w dwóch morzach otaczających „włoskiego buta”. Jest to możliwe, gdyż zarówno do Morza Liguryjskiego, jak i Adriatyckiego, jest stąd niecałe 140 kilometrów. Zatem, jeżeli nie macie jeszcze planów na wypoczynek, a powyższy opis Was zacieckawił, to wybierzcie się na niezapomniane wakacje we Włoszech.

  Dicomano

Domy i apartamenty w Dicomano

Walizki spakowane, auto zatankowane, dzieci już przebierają niecierpliwie nogami – ale czy o czymś nie zapomnieliście? No tak, trzeba jeszcze mieć pewność, że na miejscu czeka na Was dach nad głową.W ten sposób dochodzimy do roli NOVASOL w przedsięwzięcu zwanym "wakacje w Toskanii". Piszemy tak, bowiem mamy Wam dla Was domy i apartamenty w Dicomano, w których spędzicie niezapomniane chwile. Nasza oferta to alternatywa dla hoteli i okazjonalnego wynajmu pojedynczych pokojów. Produkt oferowany na naszych stronach to: w pełni wyposażone, samodzielne oraz gwarantujące prywatność kwatery, które sa tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu.

Kwatery w Dicomano i okolicy, to także duża różnorodnośc oferty, a wszystko to w celu jak najlepszego dostosowania obiektów wakacyjnych do Waszych potrzeb. Można wyróżnić następujące cechy:

  • Wielkość obiektu – oferujemy Wam zarówno apartamenty dla par jak i wielopoziomowe domy dla nawet kilkudziesięciu osób.

  • Lokalizacja – posiadamy obiekty wakacyjne zarówno w samym sercu miasteczka, jak i na łonie natury, w otoczeniu wzniesień i gór.

  • Jakość – w sprzedaży mamy prosto wyposażone mieszkania (idealna opcja dla osób szukających tylko noclegów, pomiędzy, pełnymi przygód dniami) oraz luksusowe domy z licznymi udogodnieniami.

Nasze kwatery posiadają również liczne dodatkowe atrakcje, które jeszcze bardziej podnoszą komfort wypoczynku. Na niezapomniane wakacje w Dicomano, możecie zamieszkać w takich obiektach jak: dom z basenem, dom przyjazny zwierzętom, apartament z panoramicznym widokiem, itp.

  Dicomano

Wakacje w Dicomano

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym już po przebudzeniuwiecie, że już zaraz czeka na Was niezapomniana przygoda na łonie natury. Tak najkrócej można zobrazować wakacje w Dicomano. Wystaczy przejść przez drzwi domu lub apartamentu wakacyjnego i już można rozpocząć kolejny, niezwykły dzień. W okolicy Dicomano czekają na Was szlaki turystyczne, które prowadzą przez zielone wzgórza, pola, winnice, lasy, strumyki i wszystko co tylko można opisać w kategorii „naturalne krajobrazy”. Lecz to nie wszystko. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję poznać mnóstwo niezwykłych miejsc, jak np.:

  • Florencja – miasto posiadające tyle zabytków i atrakcji, że nie sposób ich wyliczyć. Można nawet śmialo założyć, że praktycznie każdy budynek w tym mieście posiada swoją własną, fascynująca historię.

  • Park Narodowy Lasu Casentinesi – rezerwat, w którym poznać można liczne gatunki flory i fauny, wodospady, ogród botaniczny, górskie źródła, doliny rzeczne, punkty archeologiczne i inne atrakcje.

  • Pistoia – miasto, które świetnie prezentuje średniowieczną zabudowę. Oprócz zwiedzania, polecamy kawę na pięknym placu Piazza del Duomo, jak równiez nasz produkt „noclegi Pistoia”.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy