search

Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Noclegi w Civitella in Val di Chiana

Civitella in Val di Chiana to niewielka miejscowość położona we wschodniej części włoskiej Toskanii, zaledwie 10 kilometrów na zachód od słynnego Arezzo (zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą “Arezzo noclegi”). Miejscowość położona jest na jednym z licznych wzgórz doliny Val di Chiana, tuż przy początkowych i niewysokich masywach Apeninów. Civitella in Val di Chiana to także świetnie zachowany zabytek, którego symbolem są ruiny zamku z X wieku oraz mury miejskie,

Wakacje w Civitella in Val di Chiana to propozycja dla miłośników wypoczynku na łonie natury. Zalesione wzgórza przechodzące w góry świetnie nadają się na, pełne wrażeń, całodniowe wycieczki. Również amatorzy zwiedzania i poznawania nowych, ciekawych miejsc znajdą tu coś dla siebie, ponieważ w bliskiej okolicy znajdują sie liczne zabytkowe miejscowości, a do słynnych ośrodków miejskich Toskanii można się stąd szybko dostać. Jeśli więc szukacie nieszablonowego miejsc, w którym wypoczniecie w zacisznej atmosferze, to Civitella in Val di Chiana bedzie idealna lokalizacją na wymarzone wakacje we Włoszech.

  Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Idealnym dopełnieniem satysfakcjonującego urlopu jest właściwe dobranie noclegów. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL. Mamy bowiem dla Was domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana, w których spędzicie niezapomniane wakacje. Możemy je zagwarantować, ponieważ wszystkie obiekty wakacyjne z oferty „Toskania wakacje”:

  • w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble;

  • samodzielnymi jednostkami;

  • Gwarantują prywatny charakter wypoczynku;

  • Zostały wcześniej sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów;

  • Są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu.

Oprócz wyjżej wymienionych cech naszych kwater wakacyjnych, niektóre z nich posiadają specjalne udogodnienia lub cechy, które podnoszą komfort wypoczynku. Dzięki temu, możecie zamieszkać w domu z prywatnym basenem, domu przyjaznym zwierzętom, kwaterom ze atrakcjami dla dzieci i wielu innych obiektach. Wystarczy tylko sprawdzić listę udogodnień w opisie obiektu i w drogę!

Mamy dla Was jeszcze jedną zachętę. Otóż część obiektów wakacyjnych jest objętych programem all inclusive. W jego ramach, opłąty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel – są już wliczone w cenę najmu, a więc na miejscu nie spotkacie się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zapraszamy!

  Kwatery w Civitella in Val di Chiana

Wakacje w Civitella in Val di Chiana

Spędzając urlop w Civitella in Val di Chiana zapewnicie sobie niepowtarzalne wrażenia oraz przygody. Niezależnie, czy jesteście miłośnikami natury, czy zabytków i miejskiej architektury, każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli zarezerwujecie nasz produkt „apartamenty Włochy” możecie, między innymi:

  • Poznać zabytki Civitella in Val di Chiana – średnioweiczne mury miejskie, Pałac Pretorian z XIV wieku i kościół św. Marii Assunta z XI wieku robią niemałe wrażenie na odwiedzających. Jednak praktycznie każdy dom na miejskich placach jest ciekawym przykładem architektury. Spacer uliczkami maisteczka to również okazja na wypróbowanie tutejszych specjałów i pysznej kawy.

  • Aktywnie spędzić czas – wędrówki lub rowerowe wojaże posród wzgórz i gór to niemały wysiłek dla mięśni oraz niezapomniane widoki i wrażenia. Możecie tu także skorzystać z oferty stadnin, zagrać w golfa na polu golfowym czy uprawiać wspinaczkę. Z kolei kilkanaście kilometrów na północ, mozecie spróbować swoich sił w spływie kajakowym na rzece Arno.

  • Poznać ciekawe miejsca regionu – Arezzo, Jezioro Trazymeńskie czy Siena (polecamy tu również nasz produkt „Wakacje Siena”) to ułamek atrakcji, jakie czekają Was w Toskanii.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy