search

Sutivan - domy i apartamenty

Witajcie w kurorcie Sutivan

Sutivan to miejscowość położona w północno-zachodniej części wyspy Brac, która znajduje się w środkowej części chorwackiej Dalmacji. Sutivan połozony jest naprzeciwko słynnego Splitu (sprawdźcie także naszą ofertę „apartamenty Split”), a rozdziela je jedynie wąski odcinek Morza Adriatyckiego.

Dzięki położeniu wzdłuż pięknego wybrzeża, na które składają się liczne zatoki otoczone zielenią, nasz produkt „kwatery w Sutivan” polecamy wszystkim spragnionym Słońca oraz relaksu na błękitnymi i ciepłymi wodami morskimi. Urlop w Sutivan to również możliwość aktywnego wypoczynku, zarówno na wodzie jak i na lądzie, a także poznania niezwykłej historii miasteczka, która swymi początkami sięga czasów panowania Cesarza Dioklecjana. Zapowiadają się niezapomniane i pełne beztroski wakacje!

  Sutivan

Zamieszkajcie w Sutivan

W Sutivan i okolicy czeka na Was bogata oferta domów i apartamentów wakacyjnych. Nasze obiekty znajdują się zarówno przy wybrzeżu, jak i w głębi lądu – dzięki temu możecie bardziej dostosować lokalizacje do swoich preferencji. Na naszej stronie znajdziecie także zarówno kameralne mieszkania dla par, jak i wielopoziomowe domostwa z basenami dla nawet kilkudziesięciu osób. Pamiętajcie jednak, że niezależnie jaką lokalizację i wielkość kwatery wybierzecie, to zawsze możecie mieć pewność, że czekają na Was w pełni wyposażone, komfortowe obiekty wakacyjne, gdzie miło i przyjemnie spędzicie, tak długo wyczekiwany, urlop.

Nasz produkt „kwatery w Dalmacji”, to także oferta skierowana do osób, które nie chcą w kraju zostawiać swojego domowego zwierzaka. Wiele naszych kwater pozwoli wam na wypoczynek z psem czy kotem, a niektóre obiekty mają nawet specjalne udogodnienia, które sprawią, że i domowy ulubieniec spędzi tu fajne chwile.

  Sutivan

Wakacje w Sutivan

Wybierzcie nasz produkt „kwatery Chorwacja” i poznajcie ogrom atrakcji i propozycji spędzenia wolneczo czasu, jakie przygotowało dla Was miasteczko Sutivan i okolica. Na pierwszy plan wybijają się żwirowe i kamieniste plaże, które położone są pośród śródziemnomorskiej zieleni. Czekają tu na Was plaże typowo miejskie, jak i ustronne miejsca w przepięknych zatoczkach. Tutaj, odpoczniecie do woli w chorwackim Słońcu oraz wodach Adriatyku. Znajdziecie tu także liczne atrakcje, takie jak wypożyczalnie sprzętu wodnego, możliwość uprawiania sportów wodnych, nurkowania, snorkelingu, liczne udogodnienia dla dzieci oraz bogatą ofertę gastronomiczną.

Samo miasteczko i okolica, kryją w sobie mnóstwo atrakcji. Szczególnie polecamy spacer po uliczkach starówki (czas, zdaje się stanął tu w miejscu dawno temu), gdzie podziwiać można renesansowe pałacyki, kościół św. Jana z VI wieku, barokowe rezydencje i typowe dla Dalmacji, kamienne domostwa z czerwonymi dachami. W Sutivan znajduje się także Park Naturalny, w którym podziwiać można liczne gatunki owoców, ziół, drzew olwinych oraz zwierząt – świetna atrakcja dla całej rodziny. Z kolei poza miastem, swój początek mają górzyste tereny wyspy Brac, dzięki czemu możecie tu odbyć całodzienną wędrówkę, która będzie wyzwaniem dla Waszych mięśni oraz nasyci Wasze oczy niezwykłymi widokami.

Wynajmując domy i apartamenty w Sutivan, możecie także poznać zwyczaje i tradycje wyspy Brac, zwiedzając tutejsze miejscowości tj. Supetar, postira czy Milna. Stąd, również łatwo i szybko dostaniecie się do słynnego splitu oraz na wyspę Solta, która sąsiaduje z Brac.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy