Baska Voda noclegi - na udane wakacje

Baska Voda to prawdziwy raj dla turystów położony w środkowej Dalmacji. Miejscowość otaczają góry Biokovo, sosnowe lasy oraz kilometry plaż i zatok z białymi, żwirowymi plażami. Zabytkowe obiekty i atrakcje nadają szczególnego uroku małej, gościnnej miejscowości, gwarantując niezapomniany urlop. Wynajmij dom lub apartament wakacyjny z oferty 'Baska Voda noclegi' i przygotuj się na niezapomniane wakacje w promieniach słońca.

Baska Voda noclegi i Baska Voda apartamenty

Popularne domy wakacyjne w Baska Voda

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Baska Voda

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Baska Voda

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Baska Voda

Loading...

Baska Voda noclegi – wybierz zakwaterowanie wakacyjne

Wynajmij atrakcyjny dom lub apartament wakacyjny NOVASOL w miejscowości Baska Voda w ramach ofery 'Chorwacja noclegi'. Oferujemy obiekty wakacyjne w Chorwacji na każdy gust i każdą kieszeń. Wybierz idealne zakwaterowanie wakacyjne z szerokiej oferty miejscowości Baska Voda. Oferujemy domy i apartamenty wakacyjne w zróżnicowanym standardzie z szeregiem udogodnień – od bogato wyposażonych i komfortowych domów wakacyjnych po stylowe luksusowe wille. Nasze obiekty z katalogu 'Baska Voda noclegi' uwzględniają popularne oczekiwania gości, takie jak zakwaterowanie przyjazne dla zwierząt, obiekty wakacyjne w pobliżu wody, domy z basenami lub ośrodkami aktywności.

Poznaj miejscowość Baska Voda podczas urlopu

Podobnie jak wiele innych miejscowości Dalmacji (przy okazji polecamy Wam katalog 'Dalmacja noclegi'), miasteczko Baska Voda jest rajem dla miłośników kąpieli i wypoczynku w każdym wieku. Oferuje wszystko, czego oczekujesz podczas wypoczynku nad Adriatykiem – szerokie, żwirowe plaże, szereg aktywności rekreacyjnych i śródziemnomorski klimat. Miejscowość liczy około 2000 mieszkańców, którzy utrzymują się głównie z turystyki. Są tu również winnice, gaje oliwne, uprawy wiśni i fig, które uzupełniają przepiękny krajobraz skalistych gór pasma Biokovo i lasów sosnowych. Liczne zabytki, muzea i atrakcje gwarantują niezapomniane wrażenia gościom wypoczywającym w jednym z naszych obiektów z katalogu  'Baska Voda noclegi'.

Atrakcje i aktywności miejscowości Baska Voda

Miejscowość Baska Voda mieści liczne sklepy, atrakcje i zabytki kultury. Znajdziesz tu mnóstwo doskonałych restauracji oferujących świeże ryby i skorupiaki prosto z morza. Domy wakacyjne z katalogu 'Baska Voda noclegi' (np. dom z basenem), są doskonałym punktem wypadowym do wędrówek po Parku Narodowym Biokovo. Park obejmuje większą część pasma górskiego Biokovo i charakteryzuje się dużą różnorodnością flory i fauny. Wakacje spędzane w mieście Baska Voda umożliwiają wypoczynek na znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej Riwierze Makarskiej ze skrzącymi się falami, szerokimi plażami i uroczymi nadmorskimi miasteczkami, które warto zwiedzić. Daj się ponieść wyobraźni!

Dom wakacyjny wśród historii i kultury regionu w miejscowości Baska Voda

Zatrzymaj się w domu lub apartamencie wakacyjnym z katalogu 'Baska Voda noclegi', aby cofnąć się w czasie, podziwiając liczne zabytki długiej historii miasta. W czasach starożytnych znajdowała się tu osada Aronia, która w VII wieku została zajęta przez Słowian. Pierwsze budynki osady Baska Voda powstały około 1688 roku.

Port zbudowano w 1912 roku, kiedy miasto stało się ośrodkiem handlu pomiędzy stałym lądem a otaczającymi go wyspami. Turystyka rozwinęła się wraz z ustanowieniem szlaku przez Morze Adriatyckie. W ostatnich latach Baska Voda stała się jedną z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w Chorwacji. Odkryj to urzekające miejsce, zatrzymując się w komfortowym obiekcie spod znaku 'domy i apartamenty Chorwacja'!