Drvenik Mali - domy i apartamenty

Drvenik Mali

Drvenik Mali - domy i apartamenty

Drvenik Mali to niewielka wysepka położona w środkowej części Dalmacji, niedaleko wyspy Drvenik Veli. Najszybciej dostaniecie się tu promem z portu w Seget Donji, niedaleko Trogiru.

Wyspa jest nieduża (około 3km kwadratowe powierzchni), a jej najwyższe wzniesienie ma wysokość niecałe 80m nad poziomem morza. Co ważne, na wyspie nie ma dróg, a co za tym idzie, ruch samochodowy jest tu niedozwolony, więc auto zostawcie na parkingu w porcie.  Wybierając się na wakacje w Chorwacji, poznacie więc jak wygląda codzienne życie rolników i rybaków, bowiem z tego głównie utrzymują się mieszkańcy wyspy.

Wyspa Drvenik Mali jest również bardzo specyficznym miejscem, a to za sprawą krystalicznie czystej wody, zielonej natury oraz ciszy i spokoju. Nasz produkt „domy i apartamenty Chorwacja” na wyspie Drvenik Mali, polecamy wszystkim tym, którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku wielkich miast, a nawet można powiedzieć, że chcą spędzić urlop w iście robinsonowskim stylu. To będdzie niezwykły urlop w Chorwacji!

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Drvenik Mali

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Wyspa Drvenik Mali

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Wyspa Drvenik Mali

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Wyspa Drvenik Mali

Loading...

Zamieszkaj na wyspie Drvenik Mali

Mimo niewielkich rozmiarów, NOVASOL ma Wam do zaoferowania kilkanaście obiektów wakacyjnych, rozsianych po całej wyspie. Nasza usługa „Chorwacja kwatery” jest tym bardziej wyjątkowa, gdyż również i tu, oferujemy Wam obiekty przy plaży, jak i w głębi wyspy.

Wybierając się na wakacje w Dalmacji z NOVASOL, pamiętajcie, że zawsze czekają na Was gotowe oraz wyposażone domy i apartamenty wakacyjne. Co również istotne, nasz produkt „Chorwacja noclegi” gwarantuje Wam w pełni wyposażone kuchnie (lub aneksy kuchenne), dzięki czemu będziecie mogli sami przyrządzić świeżo wyłowione ryby w połączeniu z miejscowymi warzywami. Kuchnie w naszych obiektach są również wygodnym rozwiązaniem dla osób podróżujących z małymi dziećmi.

Na wyspie Drvenik Mali czekają na Was także obiekty z basenami, ogrodami oraz takie, w których pobyt ze zwierzakiem domowym jest mile widziany – a to wszystko w opcji „all inclusive”, specjalnie dla Was!

Drvenik Mali

Urlop na wyspie Drvenik Mali

Na wyspie Drvenik Mali czekają na Was naprawdę relaksacyjne i spokojne wakacje. Z racji niewielkich rozmiarów, z pewnością obejdziecie całą wyspę nie raz. Bardzo polecamy wędrówki zarówno wzdłuż wybrzeża, jak i do wnętrza wyspy – wszędzie czekają na Was zabytkowe rezydencje oraz liczne kamienne kapliczki, które warto uwiecznić na fotografii. Koniecznie też odwiedźcie miejscowych rolników i rybaków, którzy oferują świeże produkty, z których wyprawić możecie niezapomnianą ucztę.

Oczywiście, wakacje z oferty "Chorwacja noclegi", to także wakacje nad morzem. Na wybrzeżu znajdziecie kamieniste i żwirowe plaże z łagodnym zejściem do wody, a nawet specjalne betonowe platformy do opalania z drabinkami ułatwiającymi wejście do wody. Z racji tego, że jest to miejsce ciche i spokojne, dno morskie jest tu bardzo bogate we florę i faunę, dlatego nie zapomnijcie zabrać ze sobą obuwia ochronnego, rurki i okularów do snorkelingu.

 Jeśli wybierzecie nasz produkt „apartamenty Chorwacja”, będziecie też mogli poznać okoliczne wyspy oraz kontynentalną część kraju. W pobliżu znajdziecie wyspę Drvenik Veli, Soltę oraz Ciovo. Z kolei na lądzie czeka na Was m.in słynny Trogir, w którym również oferujemy nasz produkt „Trogir noclegi”. Zapowiadają się niezwykłe wakacje!