Domy i apartamenty wakacyjne w Biograd na Moru

Biograd

Domy i apartamenty wakacyjne w Biograd na Moru

Region wakacyjny Biograd na Moru położony jest w północnej Dalmacji i jest częścią przepięknej riwiery chorwackiej. Wokół znajdziecie cudowne plaże, z których znany jest ten region. Poza miastem, przy wybrzeżu znajduje się wiele niezamieszkanych wysepek. Warto jest zwiedzić ten region np. podczas wodnego safari. W sezonie letnim, Biograd na Moru zaprasza na cały szereg festiwali kulturowych i muzycznych, w których biąrą udział artyści z całego świata. Warto odwiedzić także lokalne parki narodowe, które zachwycą Was wyjątkowością fauny i flory. Dzięki dogodnemu połączeniu komunikacyjnemu, miasto jest centrum handlu i transportu w regionie, dlatego też, decyując się na ofertę "Biograd na Moru noclegi", zawsze będziecie blisko najciekawszych miejsc regionu.. To małe nadbrzeżne miasteczko położone jest pomiędzy zatoką Bosana na północny, a zatoką Soline z piaszczystą plażą na południu. Malownicza starówka pełna tawern, kawiarnii i winiarni zaprasza do spędzenia tu miłych chwil, natomiast restauracje zapraszają do skosztowania lokalnych specjałów. Riwiera Biograd, dzię sródziemnomorskiej przyrodzie i dobrym możliwościom kąpieliskowym, ma każdemu coś ciekawego do zaoferowania. Największe jezioro Chorwacji - jezioro Vrana oddalone jest od miasta o jedyne 6 km. Nasz produkt "Chorwacja apartamenty" w Biograd na Moru to idealny punkt wyjściowy do wspaniałych wakacji.

Popularne domy wakacyjne w Biograd

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Biograd

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Biograd

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Biograd

Loading...

Historia i Kultura

Po raz pierwszy o Biogradzie wspomniano w połowie X wieku. W XI w. był on siedzibą chorwackich monarchów. W roku 1125 miasto zostało zburzone przez Wenecjan, którzy panowali tu w latach: 1409-1797. W 1646 roku Biograd został zburzony ponownie, tym razem przez Chorwatów, którzy podczas walk z Turkami wycofywali się z miasta. W muzeum miejskim mogą Państwo podziwiać średniowieczne pozostałości miasta oraz zabytki liburskie i rzymskie. Określenie Biograd na moru znaczy tyle co białe miasto na morzu. Pierwsi turyści dotarli na wyspę w 1920 roku. Średnia temperatura wynosi tu ok. 7 stopni Celsjusza w styczniu i ok. 24 stopnie Celsjusza w lipcu.

Biograd

Urlop w obiekcie z kategorii "Biograd na Moru noclegi"

W ofercie NOVASOL znajdziecie atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne w Dalmacji Północnej. Wśród proponowanych przez nas kwater wakacyjnych, są zarówno prosto i funkcjonalnie urządzone domy wakacyjne, luksusowe apartamenty wakacyjne oraz wspaniałe wille z wszelkimi udogodnieniami. Domy wakacyjne nadają się zarówno na wakacje w gronie rodziny, jak i w gronie przyjaciół. Decydując się na wakacje z dojazdem własnym, decydujecie się na indywidualny i samodzielny wypoczynek. Wypoczywając w domu wakacyjnym w Biogradzie będziecie z dala od tłumów turystów. Tutaj sami Państwo decydują co i kiedy zwiedzić. A, jeżeli nie będziecie mieć ochoty na zwiedzanie, możecie oddać się słodkiemu lenistwu na plaży lub przy basenie przy domu wakacyjnym. Jeżeli chcecie przyjechać z pieskiem, nie ma problemu - wiele naszych domów wakacyjnych dopuszcza przyjazd z jednym, a czasami dwoma zwierzętami domowymi. Jeżeli podczas wakacji potrzebujecie dostępu do Internetu, nie ma problemu - wiele z naszych apartamentów wakacyjnych, dostępnych w katalogu "Biograd na Moru noclegi", ma do niego dostęp. W zależności od Waszych potrzeb, w naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dom wakacyjny. 

Biograd

Atrakcje w okolicy

Rezerwujcie nasze domy i apartamenty opatrzone znakiem "Biograd na Moru noclegi"! Chorwacja i jej atrakcje już na Was czekają! Domy wakacyjne NOVASOL to idealna bazy wypadowe na wakacyjne wycieczki. W Biogradzie czeka na Was wiele wspaniałych plaż żwirowych. Na głównej plaży w Drazica znajdziecie dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Natomiast, w zatoce Soline znajduje się plaża piaszczysto - żwirowa. Biograd oferuje idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, tj. nurkowanie czy pływanie jachtem. Znajdują się tu także dwie przystanie żeglarskie: Sangulin oraz Kornati. Okolice Biogradu nadają się idealnie do organizowania wycieczek pieszych i rowerowych. W pobliżu znajdują się parki narodowe Krka, Paklenica oraz archipelag Kornati. Ponadto w rejonie występują lecznicze błota, działające leczniczo i zapobiegawcze podczas leczenia dolegliwości układu ruchowego oraz nerwowego. Biograd to idealne miejsce na Wasze wakacje w Chorwacji! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat wypoczynku w Chorwacji. Z pewnością pomoże to w wyborze odpowiedniego domu wakacyjnego.