Biskupija - domy i apartamenty wakacyjne

Biskupija

Biskupija - domy i apartamenty wakacyjne

Biskupija to nazwa niewielkiej gminy oraz miejscowości położonej w głębi północnej części Dalmacji, niecałe 10 kilometrów od miasta Knin (polecamy także ofertę „Knin noclegi”). Gmina Biskupija zlokalizowana jest na polu krasowym (Kosovo Polje), która jest charakterystyczną równiną położoną pomiędzy górami Promina oraz Veliki Kozjak.

Wakacje w Biskupuji to idealna propozycja dla osób, które chcą spędzić wakacje w górach, przy jednoczesnej gwarancji słonecznej pogody, bowiem południowa część Europy słynie z wysokich temperatur w okresie letnim. Domy i apartamenty w Biskupiji świetnie nadają się także na wypoczynek w spokojnym otoczeniu i z licznymi atrakcjami w promieniu 60 kilometrów. Do nich na pewno można zaliczyć wybrzeże Adriatyckie, które z pewnością dostarczy wielu wrażeń i niezapomnianych chwil. Również pod względem ciekawych miejsc i miast, ta część Chorwacji zasługuje na wyróżnienie, także aktywni zwiedzacze również będą usatysfakcjonowani. Dlatego też, czym prędzej sprawdźcie ofertę "Chorwacja noclegi".

 

Domy i apartamenty w Biskupiji

Jeśli spakowaliście już torby i decyzja o urlopie w Biskupiji już zapadła, to koniecznie sprawdźcie ofertę jaka została dla Was przygotowana przez NOVASOL. Mamy tu dla Was kwatery wakacyjne, które są alternatywą dla hotelowego wypoczynku. Nasze domy i apartamenty w Biskupiji charakteryzuje kilka cech:

 • Są kompletnie wyposażone – w naszych obiektach wakacyjnych znajdziecie wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble, które sprawią, że Wasz pobyt będzie komfortowy.

 • Posiadają kuchnię – każda, nawet najmniejsza kwatera, posiada w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny. Dzięki temu, łatwo i szybko, przygotujecie posiłki.

 • Są w pełni samodzielne – domy i apartamenty w Dalmacji posiadają wszelkie niezbędne pomieszczenia, także nie spotkacie się z sytuacją typu: współdzielenie łazienki czy kuchni z innymi Gośćmi.

 • Gwarantują pełną prywatność – nasze obiekty są tylko i wyłącznie do Waszego użytku podczas okresu najmu.

 • Dostępność – kwatery NOVASOL są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez okrągły rok. Dzięki temu, w mniej popularnych (ale z gwarancją pogody) terminach spędzicie tu urlop.

 • Są objęte opcją all inclusive – w jej ramach, w cenie najmu znajdują się opłaty za pościel, media oraz sprzątanie końcowe.

 • Posiadają dodatkowe udogodnienia – basen, sauna, ogród, grill, rowery, itp. – w opisach obiektów znajdziecie informacje o dodatkowym wyposażeniu.

Wakacje w Biskupiji

Kiedy już w pełni zregenerujecie siły i dostatecznie nagrzejecie się chorwackim słońcem, to zachęcamy Was do odkrycia jakie atrakcje czekają na Was w okolicy. Jest tego naprawdę sporo i może się okazać, że zabraknie czasu na poznanie wszystkiego. Jeśli jednak wybierzecie produkt „apartamenty Chorwacja”, to szczególnie polecamy Wam:

 • Kąpiel w Morzu Adriatyckim – niecałe 60 kilometrów od Biskupiji, czekają na Was piękne plaże, na których oprócz relaksu znajdziecie bogatą infrastrukturę turystyczną, możliwość uprawiania sportów wodnych, ciekawe propozycje rejsów oraz pyszne ryby i owoce morza w miejscowych tawernach i restauracjach.

 • Wizytę w Parku Narodowym Krka – jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Na terenie parku podziwiać można niezwykłe wodospady oraz jeziora – koniecznie zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wziąć udział w spływie – w górnym biegu rzeki Krka, oferowane są ekstremalne spływy kajakowe i raftingowe. Jeśli lubicie poczuć przypływ adrenaliny, to nie możecie odpuścić sobie takiej atrakcji.

 • Wędrować po górach – równina, na której znajduje się Biskupija, otoczona jest górami, przez które prowadzą atrakcyjne szlaki, na których przydadzą się również umiejętności wspinczaki.

 • Zwiedzanie miast Dalmacji – z Biskupiji można łatwo dostać się do takich miejsc jak Szybenik, Biograd na Moru, Zadar (polecamy również nasz produkt „Zadar noclegi”) oraz Split.