Makarska noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Makarska noclegi

Makarska noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Miasto Makarska jest naturalnie osłonięte przez przylądek Osejava oraz półwysep Sw. Piotra. Góra Biokovo (1762 m), na której zboczu znajduje sie amfiteatr, chroni miejscowość przed ostrym klimatem kontynentalnym. Jest to jedna z bardziej rozrywkowych miejscowości w regionie, co sprawia, że każdego roku odwiedza to miejsce wielu turystów. Okolica charakteryzuje się bogatą roślinnością śródziemnomorską. Panuje tutaj klimat, który zapewnia łagodne zimy i długie gorące lata z powiewem orzeźwiającej bryzy. Słońce świeci tutaj ponad 2750 godzin w roku, a średnia temperatura od czerwca do września z łatwością przekracza 20 stopni celsjusza. Położenie geograficzne oraz dorobek historyczny i kulturowy sprawiły. że Riwiera makarska (i jej ofera "Makarska noclegi" jest jednym z najatrakcyjniejszych regioniów turystycznych w Chorwacji. Kwatery w Dalmacji będą więc idealną bazą wypadową na Wasz urlop.

Popularne domy wakacyjne w Makarska

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Makarska

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Makarska

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Makarska

Loading...

Kwatery wakacyjne z oferty "Makarska noclegi"

Marzycie o indywidualnych wakacjach, które będą pełne prywatności oraz przyjemnych chwil? Koniecznie zatem sprawdźcie nasze propozycje zakwaterowania. NOVASOL bowiem oferuje wypocznek w prywatnych kwaterach, które oddawana są Wam do wyłącznej dyspozycji. Mało tego, wszystkie nasze apartamenty i domki w Chorwacji są kompletnie wyposażone w każdy sprzęt, który sprzyja zwyczajnemu użytkowaniu. Zapis ten dotyczy również kuchni (lub aneksu kuchennego), który również jest tylko do Waszej dyspozycji. Recz jasna, takie atuty jak: komfort, wygoda, bezpieczeństwo czy dodatkowe atrakcje - również są standardem naszej oferty “Makarska noclegi”. Sprawdź koniecznie już teraz!

Sport i rekreacja w Makarska

W miejscowości znajdziecie dwa nadmorskie bulwary otoczone butikami, kawiarniami, barami, a także długą plażę, na której również sprzedawane są produkty spożywcze. Co kilkanaście metrów można trafić na budkę z lodami. Makarska oferuje również liczne możliwości uprawiania sportów m.in. wodnych, ale i nie tylko, a także świetne restauracje z lokalną kuchnią. Z portów w Makarskiej można dopłynąć na sąsiednie wyspy , gdzie znajdują się popularne kurorty takie jak Hvar czy Brac. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z katalogu "Makarska noclegi", możecie również skorzystać z wycieczki statkiem w kierunku ujścia rzeki do morza, gdzie miesza się woda słodka ze słoną. Dla odważnych oraz tych, którzy chcą zwalczyć swój lęk wysokości lub potrzebują zastrzyku adrenaliny proponujemy skok na Bungee lub spadochron ciągnięty za motorówką. Dzięki swojej bogatej ofercie, Makarska to idealne miejsce na wakacje w Chorwacji.

Atrakcje turystyczne w Makarska

Decydując się na wypoczynek w naszych domkach i apartamentach wakacyjnych z katalogu "Makarska noclegi", będziecie mieli okazję poznać takie miejsca jak:

  • Franciszkański klasztor z kolekcją muszli

  • Muzeum Miejskie wystawia eksponaty etnograficzne, archeologiczne i historyczne związane z miastem.

  • Katedra św. Marka na placu Kaćić, przed kościołem na placu pomnik o. Andrijeja Kaćić i barokowa fontanna.

  • Park przyrody i góra Biokovo

Te i inne miesca, już czekają na Wasze przybycie. Wystarczy tylko zarezerować kwaterę z oferty "Chorwacja noclegi"!

Idealny klimat na wakacje w kwaterach z oferty Makarska noclegi"

Panuje tutaj klimat, który sprawia, że jest tutaj długie gorące lato oraz łagodne zimy. Średnia temperatura od czerwca do września przekracza 20st. C. Położenie geograficzne, dorobek kulturowy oraz historyczny, sprawia, że Makarska jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w całej Chorwacji. W ofercie NOVASOL posiadamy wiele, sprawdzonych przez naszych pracowników, obiektów, które obejrzeć możecie w katalogu "domy i apartamenty Chorwacja", jednak szczególnie polecamy Wam nasze propozycje wypoczynku skatalogowane w fantastycznej ofercie "Makarska noclegi". Jeszcze raz - serdecznie zapraszamy!