Omiś noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Omiś noclegi

Omiś noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Spędź niezapomniany urlop w domu wakacyjnym położonym w malowniczej miejscowości Omiš na chorwackim wybrzeżu z riwierą o długości blisko 20 km. Okolica zapewnia zachwycające plaże, krystalicznie czystą wodę, dziewiczą przyrodę, bogatą historię i szeroki wybór aktywności wypoczynkowych. Spędzaj czas relaksując się na wakacjach z przyjaciółmi oraz rodziną i korzystaj z niezależności oraz prywatności, jaką gwarantują nasze domy wakacyjne z oferty "Omiś noclegi".

Popularne domy wakacyjne w Omis

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Omis

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Omis

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Omis

Loading...

Poznawanie miejscowości Omiš

Wybierz dom wakacyjny w Omiš i poznaj piękno okolicy z przepięknymi żwirowymi oraz piaszczystymi plażami u stóp skalistych gór, nad krystalicznie czystym morzem i wśród bujnej roślinności. Słynne źródła odprowadzają wodę prosto do morza, zmniejszając zasolenie i zapewniając przyjemną ochłodę podczas letnich upałów. 

Miejscowość Omiš jest położona przy ujściu rzeki Cetina, która utworzyła na półwyspie Punta długą, piaszczystą plażę doskonałą na rodzinny wypoczynek. Poszukując domu wakacyjnego, warto rozważyć także kilka innych lokalizacji. Można wynająć dom wakacyjny w miejscowości Duće lub Lokva Rogoznica – jednej z najstarszych na riwierze.

Co warto zobaczyć – Omiš i okolice

Licząca około 15 000 mieszkańców miejscowość Omiš jest najważniejszym ośrodkiem na riwierze o tej samej nazwie. Miasto zachęca turystów do zwiedzania imponującymi zabytkami, takimi jak twierdza Mirabella. Do innych obiektów, które warto zobaczyć w mniejszych kurortach na riwierze Omiš, należą: 

  • Klify Stanici położone na wschód od miejscowości Omiš zapewniają niesamowity widok na morze.

  • Zwiedzając Marušići, warto wybrać się nad piękną zatokę Borak z piaszczystymi plażami, lasami sosnowymi i źródłami. 

  • We wsi Pisak znajduje się uroczy mały kościół położony na niewielkim wzgórzu nad brzegiem morza.

Rodzinny urlop w obiekcie z oferty "Omiś noclegi"

Plaże riwiery Omiš oferujące szeroki wybór aktywności wypoczynkowych są idealne dla rodzin planujących wakacje w Dalmacji. Krystalicznie czysta woda zachęca do nurkowania w morzu i snorkelingu.

Dostępny jest również szereg innych wodnych aktywności, takich jak surfing, kitesurfing, skutery wodne oraz możliwość wynajęcia motorówki. Skorzystaj z bogatej oferty rejsów statkiem i żaglówką umożliwiających odkrywanie przybrzeżnych wysp. Oferujemy 12 szczególnie przyjaznych dla rodzin z dziećmi domów wakacyjnych w Omiš, które są doskonałą bazą wypadową w czasie wspólnego urlopu. Dostępne udogodnienia, takie jak prywatne baseny, ogrody i place zabaw z pewnością zostaną docenione przez dzieci podczas wypoczynku w wybranym domu wakacyjnym z oferty "Chorwacja noclegi"

Aktywny wypoczynek w miejscowości Omiš

Domy wakacyjne w naszej ofercie zapewniają szereg atrakcji, a miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą potraktować wynajęty obiekt w Omiš jako bazę wypraw łodzią lub kajakiem. Poszukujący mocniejszych wrażeń na wakacje w Chorwacji, mogą wzbić się w powietrze na paralotni, spróbować sił w raftingu lub wybrać się na ekscytującą wyprawę do jaskini. Można też odwiedzić położony w lesie ośrodek wycieczkowy z boiskiem do gry w bule, muzeum i restauracją. Jeżeli masz ochotę na piesze wędrówki podczas wakacji, wybierz się na górę Świętego Jerzego o wysokości 1300 metrów. 

Na co jeszcze czekasz? Spakuj się i ruszaj na niezapomniany urlop w domu wakacyjnym z katalogu "Omiś noclegi".

Smakołyki regionu

Na riwierze Omiš znajdują się liczne restauracje i tawerny oferujące wyborne potrawy kuchni śródziemnomorskiej z rybami, owocami morza, daniami z rusztu, sałatkami, oliwą z oliwek i doskonałym winem. W okresie letnim organizowane są liczne wydarzenia, takie jak śpiewy w stylu klapa przed ośmioma kościołami w miejscowości Omiš. W sierpniu na terenie miejscowości Lokva Rogoznica odbywają się słynne wieczory rybackie z wyśmienitym jedzeniem i atrakcyjną oprawą muzyczną. Piraci są częścią historii regionu Omiš. Współcześnie przypominają o tym artyści w pirackich strojach zapewniający rozrywkę urlopowiczom, korzystającym z naszego zakwaterowania "domy i apartamenty Chorwacja". Co tydzień w mieście Omiš organizowana jest Noc Piratów obejmująca rejs statkiem, muzykę i przepyszne jedzenie. W połowie sierpnia pirackiej tematyce poświęcony jest cały weekend, podczas którego inscenizowana jest bitwa morska.