Novigrad - domy i apartamenty

Novigrad

Novigrad - domy i apartamenty

Novigrad to miejscowość położona w północnej części chorwackiej Dalmacji, tuż przy wybrzeżu akwenu Novigradsko More, które jest zatoką (nazywane także jeziorem a nawet morzem) Morza Adriatyckiego. Nazwa miejscowości jest trochę myląca, bowiem na półwyspie istryjskim znajduje się kurort o tej samej nazwie (jeśli szukacie właśnie kurortu na Istrii, to sprawdźcie tu naszą ofertę „Novigrad apartamenty”).

Nasza usługę „Chorwacja kwatery” w Novigradzie, polecamy każdemu kto lubi wypoczynek blisko natury, pośród wzgórz i gór, a także niedaleko słynnych nadmorskich kurortów. Miasteczko to jest także świetne dla wszystkich, którzy szukają spokojniejszej atmosfery i mniejszych tłumów – nie oznacza to wcale, że nie ma tu żadnych atrakcji czy ciekawych miejsc. Novigrad to świetne miejsce na niezapomniane wakacje w Chorwacji.

 

Popularne domy wakacyjne w Novigrad, Dalmacja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Novigrad, Dalmacja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Novigrad, Dalmacja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Novigrad, Dalmacja

Loading...

Kwatery w Novigradzie

Już dziś sprawdźcie ofertę NOVASOL w miejscowości Novigrad. Czekają tu na Was różnorodne apatrtamenty i domy wakacyjne. Nasze kwatery w Dalmacji dostępne są na każdą kieszeń oraz każde wymagania. Znajdziecie tu zarówno mieszkania typu studio, jak i wielopokojowe posiadłości dla nawet kilkudziesięcu osób.

Nasz produkt „ Chorwacja noclegi” w Novigradzie to także obiekty ze specjalnymi udogodnieniami, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku. Mamy Wam tu do zaoferowania domy z basenem, siłowniami, saunami, ogrodami i innymi atrakcyjnymi dodatkami. Wakacje w Dalmacji to także okazja na rezerwację obiektu oferującego panoramiczne widoki z okien i tarasów. Śniadanie na świeżym powietrzu z widokiem na wodę oraz góry, z pewnością, będzie smakował dużo lepiej!

Nasze kwatery w Chorwacji objęte są także specjalną ofertą all inclusive. W ramach jej, wszelkie koszty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel są już wliczone w cenę. Pozwoli to zaoszczędzić kilka złotych, które będzie można lepiej spożytkować, np. na pamiątki lub na bilet wstępu do atrakcji.

 

Novigrad

Wakacje w Novigradzie

Novigrad oferuje pełną gamę atrakcji na udane wakacje w Chorwacji. Są tu góry z niezapomnianymi szlakami, zatoka ze żwirowymi i betonowymi kąpieliskami oraz ciekawe zabytki, dzięki którym poznacie pogmatwaną historię kraju.

Novigrad jest też położony pośrodku rombu, którego „rogi” stanowią Parki Narodowe. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi” będziecie mieli okazję szybko i łatwo odwiedzić takie miejsca jak:

  • Park Narodowy Jezior Plitwickich ( 80 km) – nazywany jest najpiękniejszym rezerwatem Europy. Jego atrakcję jest 16 niezwykłych jezior położonych na różnych poziomach i połączonych licznymi strumieniami oraz malowniczymi wodospadami.

  • Park Narodowy Paklenica (15 km) – rezerwat położony w górach Welebit. Powstał w celu ochrony rzeźby składającej się tu z pięknych kanionów. Znajdziecie tu liczne szlaki górskie, podczas których spotkacie punkty widokowe, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

  • Park Narodowy Kornati (50 km) – rezerwat utworzony na archipelagu o tej samej nazwie. Dostac można się tu tylko drogą morską – statki opływające rezerwat startują m.in. z Zadaru (tutaj także dostepna jest ansza oferta „Zadar apartamenty”. Miejsce to szczególnie polecamy amatorom snorkelingu i nurkowania, bowiem występuje tu wyjątkowo bogate, w podwodną florę i faunę, dno morskie.

  • Park Narodowy Krka (55 km) – rezerwat  biegnący wzdłuż biegu rzeki Krka, która bogata jest w przepiękne wodospady.