Riwiera Południowej Dalmacji - domki i apartamenty

Riwiera Południowej Dalmacji

Riwiera Południowej Dalmacji - domki i apartamenty

Wspomniana w tytule Riwiera, znajduje się w południowej części nie tylko regionu, ale i kraju (polecamy Wam również zapoznanie się z ofertą „Chorwacja noclegi”) i swoim zasięgiem obejmuje kilkadziesiąt kilometrów pięknego wybrzeża oraz górzystych terenów. Z tego, od razu można wysnuć wniosek, że można spędzić tu przyjemne wakacje nad morzem w połączeniu z urlopem w górach. To jednak nie wszystko, Riwiera Południowej Dalmacji, to również fantastyczne kurorty i ciekawe, zabytkowe miasta. Jeśli więc zdecydujecie się na dom lub apartament wakacyjny z oferty NOVASOL, z pewnością, spędzicie tu wspaniałe chwile, które będziecie wspominać latami. Zapraszamy!

 

Popularne domy wakacyjne w Riwiera Południowej Dalmacji

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Riwiera Południowej Dalmacji

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Riwiera Południowej Dalmacji

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Riwiera Południowej Dalmacji

Loading...

Riwiera Południowej Dalmacji – nasze kwatery

Już teraz możecie sprawdzić nasz bogaty katalog domów i apartamentów wakacyjnych. Dlaczego warto to zrobić? Odpowiedzi jest kilka i wszystkie one są bardzo oczywiste! Otóż , wypoczywając z NOVASOL:

  • Zamieszkacie w obiekcie, który będzie tylko do Waszej dyspozycji;

  • Gwarantujemy Wam komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność na wakacje w Chorwacji;

  • Zapewniamy Wam pełne wyposażenie obiektów we wszystko co niezbędne;

  • Na miejscu zastaniecie obiekt taki sam, jaki jest widoczny na stronie;

  • Mamy najlepsze ceny;

  • Riwiera Południowej Dalmacji, podobnie jak cały kraj, objęta jest opcją all inclusive. Oznacza to, że na miejscu nie poniesiecie dodatkowych kosztów za zużycie mediów, pościel oraz sprzątanie końcowe.

 

Riwiera Południowej Dalmacji

Domki tematyczne na Riwierze Południowej Dalmacji

Urlop w Dalmacji, już sam w sobie jest bardzo atrakcyjny, jednak co powiecie na to, abyśmy jeszcze bardziej podnieśli Waszą satysfakcję z wakacyjnego wypoczynku? Otóż, Riwiera Południowej Dalmacji pełna jest obiektów z dodatkowymi atrakcjami lub atutami, które uprzyjemnią Wam relaks. Wśród takich kwater wakacyjnych, z pewnością warto wyróżnić takie jak np. domy akceptujące zwierzęta, które na pewno znajdą Gości, którzy spędzają urlop ze swoim czworonogiem. Z kolei rodzinom z małymi dziećmi, polecamy domy przyjazne pociechom – w nich znajdują się atrakcje, które pozwolą dzieciom na zabawę, a rodzicom na relaks. Podobnie będzie w przypadku, gdy wybierzecie dom z basenem, ale to już się rozumie samo przez się. Zapraszamy!

 

Riwiera Południowej Dalmacji

Wakacje nad wodą

Riwiera Południowej Dalmacji to idealne miejsce na godziny relaksu na plaży i w wodach Adriatyku. Tutejsze wybrzeże stanowią kurortowe i wyposażone plaże oraz mnóstwo małych, kamienistych i żwirowych plaż, które są poukrywane pośród śródziemnomorskiej zieleni. Jakby tego było mało, tutejsze wody również bogate są w świat flory i fauny, dlatego wszystkim, którzy wybrali kwaterę z katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”, polecamy zaopatrzenie się w sprzęt do nurkowania lub snurkingu. Poza tym, zachęcamy Was do uprawiania sportów wodnych, w których realizacji pomogą Wam tutejsze szkółki oraz wypożyczalnie sprzętu.

 

Riwiera Południowej Dalmacji

Ciekawe miejsca na południowym Wybrzeżu

Riwiera Południowej Dalmacji to świetna lokalizacja do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Oprócz wędrówek po plażach, czekają tu na Was góry oraz strome wybrzeże – wierzcie nam, te widoki na długo pozostaną w Waszej pamięci. Mało tego, riwiera ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych miast i miasteczek o ciekawej historii i z licznymi zabytkami. Świetnym przykładem będzie np. Dubrownik, czyli jedno z najsłynniejszych miast w Chorwacji. Jeśli planujecie wycieczkę do tego miasta, zaopatrzcie się w mapę miasta, aby nie przegapić żadnego zabytku oraz atrakcji. Przy okazji, sprawdźcie nasze domy i apartamenty wakacyjne w katalogu „Dubrownik noclegi”. Jeszcze raz – zapraszamy!