Runovići - domy i apartamenty

Runovići to niewielka miejscowość położona w południowej części chorwackiej Dalmacji, tuż przy granicy z Bośnia i Hercegowiną oraz ok. 35 kilometrów od nadmorskiego kurortu Baska Voda (sprawdźcie także naszą ofertę „Baska Voda noclegi”). Wakacje w Runovići to urlop w spokojnym i zacisznym miejscu, tuż na przedgórzu masywu Biokovo, dlatego miejsce to polecamy osobom szukającym wyciszającego wypoczynku, z dala od zatłoczonych i gwarnych ośrodków turystycznych. Tu czekają na Was pola uprawne, wzgórza i relaks na łonie natury.

Runovići świetnie się także sprawdza jako baza wypadowa do wycieczek. Lokalizacja miejscowości pozwala na szybkie i łatwe dostanie się do ciekawych miejsc oraz na wybrzeże Adriatyku. Poza tym, urlop w Ronovići polecamy amatorom wakacji w górach. Masyw Biokovo bowiem słynie z zapierających dech w piersiach widoków oraz ciekawych szlaków turystycznych. W Runovići przeżyjecie wymarzone wakacje w obiektach znanych jako "Chorwacja apartamenty".

 

Runovići

Popularne domy wakacyjne w Runovici

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Runovici

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Runovici

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Runovici

Loading...

Domy i apartamenty w Runovići

Wyobraźcie sobie noclegi w miejscu, w którym wypoczniecie w prywatnej i swobodnej atmosferze – te cechy gwarantują właśnie kwatery NOVASOL w Runovići i okolicy. Oprócz tego, nasze kwatery są także w pełni wyposażone oraz na bieżąco monitorowane przez naszych lokalnych inspektorów. Wybierając nasz produkt „Dalmacja noclegi”, będziecie mogli także dostosować obiekt jak najbardziej do swoich potrzeb. Jest to możliwe, bowiem oferujemy Wam domy i apartamenty w Runovići zróżnicowane pod względem wielkości, lokalizacji oraz dodatkowych udogodnień. Szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z basenem – dość spora odległośc od morza nie musi oznaczać braku wakacji nad wodą. Prywatny akwen, z pewnością, zapeni mnóstwo zabawy i możliwość przyjemnego orzeźwienia podczas wysokich temperatur, z których słynie południowa część Europy.

  • Domy przyjazne dzieciom – jeśli szukacie miejsca, w którym dzieci będą zajęte zabawą, a Wy będziecie mieli chwilę wytchnienia – jest to oferta dla Was. Te domy są wyposażone, np. w plac zabaw lub pokój dziecięcy z grami i zabawkami, w którym najmłosi Goście spędzą długie godziny.

  • Domy dla rowerzystów – specjalne kwatery dla cyklistów. W każdym domu oznaczonym tym znakiem, znjadziecie tyle rowerów na ile osób jest dany obiekt.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery na wspólne wakacje z psem, kotem, chomikiem czy innym domowym zwierzakiem.

Warto dodać także, że wszystkie nasze domy i apartamenty w Runovići są objęte opcją all inclusive. W jej ramach, w cenę najmu są już wliczone opłaty za: pościel, wszelkie media oraz sprzątanie końcowe. Gorąco zapraszamy do naszych obiektów wakacyjnych!

 

Runovići

Wakacje w Runovići

Już od progu domu wakacyjnego czeka na Ciebie niezwykła przygoda. Wyruszcie (pieszo lub rowerem) jednym z wielu szlaków i poznajcie piękną okolicę Runovići. Czekają tu na Was pola uprawne, gaje oliwne, lasy, jeziora oraz góry. W górach Biokovo szczególnie polecamy wizytę w tutejszym parku przyrody, w którym podziwiać można florę i faunę wysokogórską oraz fantastyczne jaskinie, skały i inne formy krasowe.

Wybierając nasz produkt „apartamenty Chorwacja” w Runovići, możecie także spędzić wakacje nad morzem. Zaledwie 35 km od miejscowości znajdziecie kurorty nadmorskie, które, oprócz relaksu na plaży, oferują bogatą rozrywkę, ofertę gastronomiczną oraz możliwość uprawiania sportów wodnych. Podczas urlopu w Runovići, warto także zarezerwować sobie jeden dzień na wyprawę do któregoś z zabytkowych i pełnego atrakcji miasta Dalmacji. Szczególnie polecamy Wam miasto Split, w którym podziwiać można monumentalny Pałac Dioklecjana i towarzyszące mu zabudowania oraz wiele innych ciekawych zabytków. Runovići zaprasza na niezwykłe wakacje!