Drvenik Veliki - domy wakacyjne

Drvenik Veliki

Drvenik Veliki - domy wakacyjne

Drvenik Veliki to niewielka wysepka, położona w archipelagu środkowej Dalmacji. Oblewana wodami Morza Adriatyckiego, oddalona jest od lądu o niecałe 2 kilometry. Jest to niezwykłe miejsce, w którym podziwiać można nietkniętą przyrodę oraz zaznać, tak potrzebnego po roku ciężkiej pracy, spokoju oraz ciszy. Wakacje w Dalmacji sprawią, że w pełni naładujecie swoje naturalne akumulatory, a Wasze wszystkie zmysły nasycą się przyjemnymi doznaniami.

Na wyspę można dostać się jedynie drogą morską. Najszybciej dotrzecie tu korzystając z połączenia promowego Trogir – wyspa Drvenik Mali, a następnie szybkiej przeprawy na trasie Drvenik Mali – Drvenik Veliki. W związku z tym, zachęcamy aby zostawić auto na parkingu w Trogirze – nasze obiekty wakacyjne zlokalizowane są w miejscowości Drvenik, która jest portem docelowym promu. Poza tym, niewielkie rozmiary wyspy sprawiają, że samochód nie będzie Wam tutaj potrzebny. Zapowiadają się naprawdę ekscytujące wakacje!

Popularne domy wakacyjne w Wyspa Drvenik Veliki

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Wyspa Drvenik Veliki

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Wyspa Drvenik Veliki

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Wyspa Drvenik Veliki

Loading...

Kwatery na wyspie

Jeśli powyższy opis sprawił, że już pakujecie walizkę, to koniecznie sprawdźcie jaką ofertę ma dla Was NOVASOL. Nasze domy i apartamenty wakacyjne z oferty "Chorwacja noclegi" są położone w atrakcyjnych lokalizacjach oraz są w pełni wyposażone w sprzęty oraz meble niezbędne do komfortowego wypoczynku. Z racji tego, że mieszkańcy utrzymują się z rybołówstwa, w wyposażonych kuchniach naszych kwater będziecie mieli okazję przygotować potrawy z ryb i owoców morza, które dopiero co zostały złowione.Na wyspie Drvenik Veliki znajdziecie również obiekty, które oferują dodatkowe udogodnienia, które z pewnością umilą pobyt w tym niezwykłym miejscu. W ich opisach znajdziecie informacje, czy oferują np. basen, widok na morze, atrakcje dla dzieci itp. Część naszych obiektów jest również dostosowana do wypoczynku z domowym zwierzakiem – dzięki temu nie będziecie musieli zostawiać swojego ulubieńca u znajomych czy w specjalnym hotelu.

Drvenik Veliki

Wakacje na wyspie Drvenik Veliki

Drvenik Veliki to miejsce gdzie łatwo połączycie odpoczynek oraz aktywne spędzanie czasu. To pierwsze znajdziecie na jednej z wielu plaż, na liczącym ok. 24 kilometry długości, wybrzeżu. Cała linia brzegowa oferuje piękne i urokliwe zatoczki, gdzie odpoczniecie w ciszy i spokoju. Jeśli jednak szukacie dobrze zorganizowanych plaż, to polecamy plażę Krknjasi. Jest to długa, piaszczysto-kamienista plaża oferująca łagodne zejście do wody, cień piniowych drzewek oraz piękne widoki. W miejscu tym cumują również żaglówki i miejscowe łodzie, którymi można popłynąć w rejs wokół dwóch pobliskich wysepek Krknjas Veli oraz Krknjas Mali. Innym popularnym miejscem jest zatoczka Mala Luka z małymi żwirowymi i kamienistymi plażami. Miejsce to jest popularne wśród amatorów pływania oraz snorkelingu. Podsumowując: jest tu wszystko na niezapomniane wakacje w Chorwacji!

Dla osób lubiących piesze wycieczki, wyspa będzie świetnym do tego miejscem. Drvenik Veliki nie jest płaska (jej najwyższy punkt ma prawie 200m n.p.m.), dlatego też jest to miejsce gdzie trekking czy wędrówki z kijkami są tu atrakcyjne. Równie ważne jest to, że podczas wędrówek czekają na Was przepiękne widoki i dzika przyroda pełna zielonej, śródziemnomorskiej roślinności.

Wyspa Drvenik Veliki, z racji swojego położenia, pozwala na odwiedziny na pobliskich wyspach. Szybko dostanie się na Drvenik Mali, Wyspę Solta czy Wyspę Ciovo z Trogirem (przy okazji, sprawdźcie ofertę "Trogir noclegi". A wszystko to otoczone turkusowymi i błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego.