Kijevo - domy i apartamenty

Kijevo

Kijevo - domy i apartamenty

Kijevo to niewielka miejscowość znajdująca się w głębi środkowej części chorwackiej Dalmacji, blisko granicy z Bośnią i Hercegowiną oraz około 100 kilometrów od Splitu (sprawdźcie także nasz produkt „Split noclegi”). Miasteczko znajduje się w zacisznej części kraju, w otoczeniu gór oraz u podnóża najwyższego szczytu Chorwacji, a mianowicie góra Dinara, słynąca również z tego, że ma kształt ludzkiej głowy. W pobliżu miejscowości znajduje się także źródło rzeki Cetiny oraz Krka.

Wakacje w Kijevie polecamy wszystkim chcącym przeżyć niezapomniany urlop w górach – amatorzy aktywnego wypoczynku będą więc zachwyceni. Kijevo to również miejsce, w którym można wypocząć w spokojnej, a wręcz idyllicznej atmosferze. Miejscowość położona jest także przy drodze szybkiego ruchu, także świetnie się nadaje jako baza wypadowa do wycieczek po bliżej i dalszej okolicy, a warto wspomnieć, że w promieniu 100 kilometrów, czekają na Was niezwykłe miejsca i atrakcje. Spakujcie się więc już dziś na niezapomniane wakacje, a wcześniej wybierzcie kwaterę z katalogu "apartamenty Chorwacja".

 

Popularne domy wakacyjne w Kijevo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Kijevo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Kijevo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Kijevo

Loading...

Domy i apartamenty w Kijevie

Wyobraźcie sobie rodzinne chwile w prywatnym basenie lub wieczorną biesiadę przy grillu w ogrodzie, który jest tylko do Waszej dyspozycji. To jedne z wielu propozycji spędzenia wolnego czasu w ofercie NOVASOL. Proponujemy Wam, całkowicie wyposażone, domy i apartamenty w Kijevie, w których spędzicie komfortowe i swobodne wakacje. Możemy to zagwarantować, bowiem wszystkie obiekty wakacyjne z naszej oferty, zostały sprawdzone przez lokalnych inspektorów i są na bieżąco monitorowane pod względem wyposażenia i jakości. Wybierając nasz produkt „Dalmacja noclegi” zapewnicie sobie niezapomniane chwile w rodzinnym gronie lub w otoczeniu najbliższych przyjaciół.

Jeśli wybieracie się na urlop w Kijevie, szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z panoramicznym widokiem – położenie miasteczka w górach zobowiązuje do możliwości podziwiania pięknych widoków. Takie właśnie panoramy, widoczne z okien czy tarasu, gwarantują Wam nasze kwatery.

  • Domy z basenem – 60 kilometrów do wybrzeża może stanowić pewną przeszkodę do wypoczynku nad wodą. Dlatego też, polecamy Wam domy z prywatnymi akwenami, w których będziecie mogli kąpać się przez całe dnie i to  z dala od wścibskich oczu.

  • Domy przyjazne dzieciom – obiekty wakacyjne z dodatkowymi udogodnieniami dla najmłodszych Gości.

  • Domy dla rowerzystów – nie musicie zabierać rowerów z kraju – w tych domach znajdziecie tyle rowerów, ile osób może pomieścić obiekt. Szczególnie warto zastanowić się nad tą opcją, bowiem panują tu świetne warunki do uprawiania kolarstwa górskiego.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, których właściciele akceptują wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym zwierzakiem

 

Kijevo

Wakacje w Kijevie

Wypoczynek w Kijevie to relaks w prawdziwie górskim klimacie. Właściwie już od progu domu wakacyjnego możecie wyruszyć na, pełną przygód, wycieczkę po tutejszych górach i wzgórzach. Zapewne wielu z Was za punkt honoru postawi sobie zdobycie najwyższego szczytu Chorwacji – pamiętajcie tylko, aby zabrać ze sobą cieplejsze ubrania, bowiem pogoda w górach bywa kapryśna. Wybierając nasz produkt „Chorwacja noclegi”, będzie również mogli uprawiać wspinaczkę górską oraz skałkową, kolarstwo górskie lub po prostu podziwiać piękne widoki podczas wędrówek po szlakach.

Jeśli góry dostarczą Wam już niezbędnych wrażeń, warto wsiąść w auto i objechać okolicę Kijeva. Zwłaszcza, że w promieniu 100 kilometrów czekają na Was takie miejsca jak: Park Narodowy Krka (z pięknymi wodospadami), Split, Szybenik czy Trogir ze słynną starówką (sprawdźcie także naszą ofertę „Trogir noclegi”).