Hrvace - domy i apartamenty

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym otoczeni jesteście naturalnymi krajobrazami pełnymi skalistych gór i zielonych wzgórz. Pomyślcie o miejscu, gdzie wakacyjny wypoczynek mija w spokojnej, wręcz idyllicznej atmosferze. Takmi miejscem jest miejscowość Hrvace i jego okolica. Hrvace położe są w głębi środkowej Dalmacji i są idealnym miejscem na, pełne ciszy, zieleni i spokoju, wakacje w Chorwacji.

Rezerwując domy i apartamenty w Hrvace, wybierzecie także możliwość aktywnego wypoczynku. Tutaj możliwe są całodzienne wycieczki wzgórzach, wioskach, miasteczkach i górach, uprawianie wspinaczki czy kolarstwa górskiego. Hrvace jest także znanym ośrodkiem paralotniarstwa w Chorwacji, a pobliska rzeka Cetina słynie z kajakowych i raftingowych spływów, podczas który poczujecie znaczny przypływ adrenaliny. Widzicie więc, że swoje miejsce znajdą i osoby chcące się wyciszyć i amatorzy wyciśnięcia maksimum z sił witalnych. Jedno jest pewne, wybierając nasz produkt „noclegi w Dalmacji” nikt nie będzie się nudził. Zapraszamy!

 

Hrvace

Popularne domy wakacyjne w Hrvace

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Hrvace

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Hrvace

Loading...

Domy i apartamenty w Hrvace

Już teraz sprawdźcie ofertę NOVASOL w miejscowości Hrvace i okolicy. Znajdziecie w niej domy i apartamenty wakacyjne, które zostały sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów, którzy upewnili się, że spełniają one wszystkie standardy firmy. Są to:

  • Pełne wyposażenie – wszystkie nasze kwatery posiadają wszelkie niezbędne meble i urządzenia. Zapis ten dotyczy również kuchni (lub aneksów kuchennych), dzięki czemu nasi Klienci mogą swobodnie przygotowywac posiłki.

  • Gwaranacja prywatności – nasze obiekty są w pełni samodzielne. Oznacza to, że nie będziecie musieli dzielić z kimś np. łazienki czy kuchni.

  • All inclusive – standard w chorwackiej ofercie. W jej ramach: opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel są już wliczone w cenę najmu.

Prócz tych podstawowych zasad, nasze obiekty wakacyjne posiadają liczne dodatkowe udogodnienia, o których informacje znajdziecie w ich opisach. W NOVASOL możecie wynająć domy z basenem, kwatery z panoramicznym widokiem na góry, apartamenty akceptujące zwierzęta, domy dla aktywnych, kwatery przyjazne dzieciom i wiele, wiel innych. Oczywiście, są u nas obiekty, które mają kilka udogodnień – wszystko to po to, abyście mogli znaleźć kwaterę dopoasowaną jak najbardziej do Waszych potrzeb. Rezerwujcie więc obiety z oferty "Chorwacja noclegi" już dziś!

 

Hrvace

Wakacje w Hrvace

W Hravce czeka na Was, pełen przygód i relaksu, wypoczynek, podczas którego w pełni się zregenerujecie. Właściwie już od progu, wybranego przez Was, domu lub apartamentu wakacyjnego czekają na Was nie lada atrakcje. Tutaj, możecie urządzać całodzienne wędrówki po górach i wzgórzach. Wzdłuż szlaków znajdziecie liczne punkty widokowe, postoje przy ciekawych miejscach, czy możliwość wzięcia udziału w ekstremalnej atrakcji, która na długo zostanie w Waszej pamięci. Pamiętajcie jednak, że w górach pogoda potrafi byc kapryśna, dlatego śledźcie uważnie prognozy pogody oraz dobrze spakujcie plecaki w niezbędne ubrania.

Urlop w Hrvace to również możliwość całodziennych wycieczek do atrakcyjnych miast i miejsc Dalmacji, a są to m.in.:

  • Split (sprawdźcie także nasz produkt „Split noclegi”) – miasto w którym podziwiać można Pałac Dioklecjana, wzgórze Marjan, najstarszą część miasta Varos oraz muzeum archeologiczne.

  • Trogir – miasto z jedną najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek, spacer jej uliczkami wprawi Was w zachwyt (całe stare miasto jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

  • Park Narodowy Krka – rezerwat, w którym czekają na Was piękne wodospady, jeziora, lasy oraz klasztor na wyspie jeziora Visovac.

  • Nadmorskie kurorty – urlop w Chorwacji nie może obyć się bez wizyty na słonecznym , dalmatyńskim wybrzeżu. Plaże, atrakcje dla całej rodziny, sporty wodne, rejsy – to wszystko czeka na Was!