Domy i apartamenty w Galovac

Galovac jest niewielką miejscowością , położoną w północnej części Dalmacji, zaledwie 18 kilometrów od słynnego Zadaru. Dostać się tu można na dwa sposoby: autem (miasteczko położone jest blisko zjazdu z autostrady) lub samolotem (lotnisko Zadar położone jest zaledwie 12km dalej).

Galovac to kolejny przykład na sielskie wakacje w Chorwacji. Korzystając z naszej oferty „Chorwacja apartamenty i domy”, będziecie mieli możliwość odpoczynku z dala od, gwarnych i pełnych turystów, nadmorskich kurortów, a jednocześnie, zaledwie 20 kilometrów od morza. W ten sposób, wieczory i poranki będą Wam mijać w spokojnej i cichej atmosferze, a w ciągu dnia będziecie mogli wypocząć na plaży lub zwiedzić ciekawe miasta i miasteczka regionu.

Urlop w Galovac, to także możliwość poznania „rolniczego oblicza” kraju. Koniecznie odwiedźcie miejscowych rolników, którzy uprawiają oliwki, warzywa i owoce, a także plantacje winogron, w których jednocześnie produkowane jest pyszne wino. To będą pyszne wakacje w Chorwacji.

 

Galovac

Popularne domy wakacyjne w Galovac

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Galovac

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Galovac

Loading...

Zakwaterowanie w Galovac

Jeśli Waszym marzeniem jest urlop w spokojnej, wręcz idyllicznej atmosferze, to sprawdźcie nasz produkt „kwatery Chorwacja” w miejscowości Galovac. To właśnie tutaj, praktycznie przez cały rok, czekają na Was nasze w pełni wyposażone domy i apartamenty wakacyjne.

Nasza oferta wakacyjna to alternatywa dla hoteli oraz hosteli. Nasze kwatery w Dalmacji to gwarancja prywatnego oraz indywidualnego charakteru wakacji. Na czas pobytu, cały obiekt, a także dodatkowe udogodnienie (jeśli obiekt takie posiada) są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji. Charakterystycznym przykładem jest tu np. przydomowy basen – już nie będziecie musieli wstawać skoro świt aby zająć miejsce na tarasie słonecznym przy basenie!

W pełni wyposażone kuchnie to równieć atut naszego produktu „Chorwacja noclegi”. Jest to szczególnie udogodnienie dla osób podróżujących z małymi dziećmi oraz dla osób posiadających specyficzne wymogi co do spożywanych posiłków. A kto wie, może właśnie w Galovac, odkryjecie w sobie smykałkę do gotowania chorwackich specjałów? Nie zwlekajcie ani chwili dłużej, zarezerwujcie domy i apartamenty w Dalmacji już dziś!

 

Galovac

Wyrusz na przygodę

Galovac to miejscowość gdzie odpoczniecie i naładujecie naturalne baterie. Gdy już to zrobicie, koniecznie wybierzcie się do jednego z setek ciekawych miejsc w tej części Dalmacji. Każdy kto zarezerwuje nasz produkt „apartamenty Chorwacja” w Galovac, będzie miał okazję poznać m.in:

  • Zadar – pełne zabytków, atrakcji oraz festiwali miasto. Znajdziecie tu: Forum Romanum i liczne pozostałości po czasach panowania Cesarstwa Rzymskiego, unikalne organy morskie, Katedrę św. Anastazji, Cytadelę i wiele, wiele innych niezwkłych budowli. Tutaj także dostępna jest nasza usługa „domy i apartamenty Zadar”.

  • Sukosan – tu znajdziecie jedna z najpiękniejszych plaż Dalmacji. Miasto słynie również z licznych restauracji serwujących smażone kalmary oraz muszle.

  • Park Narodowy Paklenica – rezerwat słynący z krasowych kanionów oraz fortyfikacji postawionych przez dyktatora Tito.

  • Sibenik – miasto gdzie podziwiac można cztery fortyfikacje ( w tym fortyfikację św. Mikołaja) oraz katedrę św. Jakuba, która jest wpisana na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO. 

  • Park Narodowy Krka – niezwyłky rezerwat, gdzie podziwiać można przepiękne wodospady i strumienie. Koniecznie zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny!

  • Vodice - słoneczny kurort z atrakcyjną promenadą i mariną. Polecamy Wam również ofertę "Vodice apartamenty i domy"