Supetar - domy i apartamenty wakacyjne

Supetar to jeden z najważniejszych kurortów turystycznych w Chorwacji (całą, chorwacką ofertę NOVASOL, znajdziecie pod hasłem "Chorwacja noclegi"). Położony jest na północnym wybrzeżu pięknej wyspy Brac, a dokładnie nad Zatoką św. Piotra, od której pochodzi nazwa miasteczka. Do Supetaru dostaniecie się bezpośrednio promem, który wypływa ze Splitu – później można wykorzystać to połączenie np. na jednodniowe zwiedzanie tej perły Dalmacji.

Supetar jest bardzo popularnym ośrodkiem chorwackim i składa się na to wiele czynników. Wybierając opcję "Supetar noclegi", będziecie mieli okazję poznać pełne zatoczek, przepiękne wybrzeże, żwirowe plaże oblewane ciepłymi i błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego, ciekawe miejsca oraz bardzo bogatą infrastrukturę turystyczną, dzięki czemu dla nikogo nie zabraknie tu restauracji, barów, kawiarenek i atrakcji dla całej rodziny. Warto również zaznaczyć, że są tu również ciekawe miejsca oraz zabytki (podobnie jak na całej wyspie Brac). Można śmiało powiedzieć, że wakacje w Chorwacji będą pełne wrażeń!

 

Supetar noclegi

Popularne domy wakacyjne w Supetar

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Supetar

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Supetar

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Supetar

Loading...

Supetar noclegi - nasze domy i apartamenty

Już dziś zaplanujcie swoje urlop w Chorwacji i wybierzcie jeden z domów lub apartamentów wakacyjnych NOVASOL w Supetarze. Szczególnie, jeśli nie lubicie małych, ciasnych pokojów hotelowych. Urlop w Dalmacji z NOVASOL to gwarancja prywatności i komfortowych warunków wypoczynku w ciszy i spokoju. Nasze kwatery znajdziecie w różnych lokalizacjach kurortu, dzięki czemu możecie maksymalnie dopasować swoje wymagania. Jeśli lubicie intensywne życie nocne i bliskość atrakcji – sprawdźcie obiekty w centrum miejscowości, a jeśli cenicie sobie zielone i mniej oblegane otoczenie – wybierzcie kwaterę na obrzeżach Supetaru.

Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu "Supetar noclegi", będziecie mieli okazję zabrać ze sobą na wakacje domowego zwierzaka. Część naszych kwater pozwala na pobyt z psem, dzięki czemu nie musicie zostawiać psa lub kota u znajomych lub w zwierzęcym hotelu.

 

Supetar noclegi

Wakacje w Supetarze

Supetar to świetne miejsce na wypoczynek! Rezerwując usługę "Chorwacja apartamenty" będziecie mieli okazję:

  1. Wypocząć na pięknych plażach. Znajdziecie tu plaże kamieniste oraz żwirowe z łagodnym zejściem do wody. Najbardziej popularnymi plażami są Babin Laz, Vlacica, Banj oraz Tri Mosta. Na nich znajdziecie udogodnienia dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu plażowego oraz wodnego oraz bogatą ofertę gastronomiczną. Zaletą tych miejsc jest również, to że znajdziecie na nich również naturalny cień. Z kolei osobom nie lubiącym tłumów na plażach, polecamy ustronne zatoczki na obrzeżach kurortu – na nich również panują świetne warunki do snorkelingu.

  2. Poznać ciekawe miejsca kurortu. Supetar jest miasteczkiem o uroczej zabudowie. Szczególnie na starówce oraz w okolicach portu, podziwiać można ładne domostwa oraz liczne kawiarnie i restauracje. Decydując się na noclegi na wyspie Brac, warto udać się na miejską promenadę oraz do mauzoleum rodziny Petrinovic, kościoła Wniebowzięcia NMP oraz galerii Ivana Rendica, który osiadł tu w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

  3. Odkryć piękno wyspy Brac. Przez wyspę przebiegają liczne szlaki turystyczne, które prowadzą do takich miejscowości jak Bol, Milna oraz na jedną z najsłynniejszych plaż świata – piaszczystą Zlatini Rat.

  4. Poznać okoliczne wyspy. W Supetarze z łatwością znajdziecie ofertę rejsów i przepraw na okoliczne wyspy oraz na kontynent. Wybierając noclegi w Chorwacji, będziecie mieli okazję zwiedzić wyspę Hvar, wyspę Solta oraz miasta tj. Split czy Makarska (zerknijcie do oferty "Makarska noclegi".

Wszystkie te atrakcje już czekają na Wasz przyjazd, podobnie jak wakacyjne kwatery z katalogu "Supetar noclegi". Zapraszamy